quote:Israël: Stop bijdrage aan ICC!
Israël probeert lidstaten van het Internationaal Strafhof (ICC) in Den Haag over te halen hun bijdrage aan het hof te verminderen of helemaal te staken. Daarmee reageert de Joodse staat op het onderzoek dat aanklagers van het hof doen naar eventuele oorlogsmisdaden van Israël in Palestina.
De Israëlische minister van Buitenlandse Zaken Avigdor Lieberman zei vandaag dat hij ,,vrienden'' als Canada, Australië en Duitsland vraagt om ,,simpel te stoppen'' met hun financiële bijdrage aan het ICC. Israël erkent het ICC niet.
Ad
Hamas en zijn macht en invloed proberen te marginaliseren d.m.v. oorlogen is toch totaal hopeloos (gebleken).quote:Op zondag 18 januari 2015 03:49 schreef DeParo het volgende:
[..]
Nou dat kan dus nog aardig spannend worden![]()
.
[..]
[..]
Het unilaterale vredesplan van Lieberman vind ik eigenlijk helemaal niet zo belachelijk, denk dus niet dat Abbas afzetten daar daadwerkelijk onderdeel van zijn, hard optreden tegen Hamas uiteraard wel maar het gaat meer om het terugtrekken en teruggeven wat hij daarover zegt.
[..]
[..]
Haha dat is een behoorlijk verschil in mijn ogen en met die vele Israelische kandidaten.
Ik denk niet dat dit ooit het doel was, of überhaupt geprobeerd, maar de slagkracht van Hamas is natuurlijk met al die aanvallen wel telkens behoorlijk gedecimeerd al is het dan maar tijdelijk even.quote:Op zondag 18 januari 2015 19:22 schreef jamesdeen het volgende:
[..]
Hamas en zijn macht en invloed proberen te marginaliseren d.m.v. oorlogen is toch totaal hopeloos (gebleken).
Ik krijg gaandeweg steeds meer het gevoel dat het Israel eigenlijk gaat om een voortdurende marteling. Om simpel pesten en afknijpen. Niet om een oplossing van een probleem, maar om het zo lang mogelijk laten voortbestaan van een probleem.quote:Op zondag 18 januari 2015 19:22 schreef jamesdeen het volgende:
[..]
Hamas en zijn macht en invloed proberen te marginaliseren d.m.v. oorlogen is toch totaal hopeloos (gebleken).
Als jij een betere oplossing kent vertel het je zou er zomaar de Nobelprijs voor de Vrede mee in de wacht kunnen slepen.quote:Op maandag 19 januari 2015 00:29 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Ik krijg gaandeweg steeds meer het gevoel dat het Israel eigenlijk gaat om een voortdurende marteling. Om simpel pesten en afknijpen. Niet om een oplossing van een probleem, maar om het zo lang mogelijk laten voortbestaan van een probleem.
Een soort Dutroux, zeg maar.
Wat daar de lol van is ontgaat me, maar kennelijk zijn er figuren die zich voeden met het martelen van anderen.
Klopt.quote:Op zondag 18 januari 2015 19:27 schreef DeParo het volgende:
[..]
Ik denk niet dat dit ooit het doel was, of überhaupt geprobeerd,
telkens met de volgende gevolgen:quote:maar de slagkracht van Hamas is natuurlijk met al die aanvallen wel telkens behoorlijk gedecimeerd al is het dan maar tijdelijk even.
Omdat Lieberman in mijn ogen wel overgaat tot een duidelijker constructief vredesakkoord met de vertegenwoordigers op de Westbank waardoor hun invloed in Gaza ook groter zal worden. Mocht dit niet het geval zijn, maar de Westbank en Israel wel iets meer richting constructieve akkoorden al dan niet gesprekken gaan, dan zal die steun voor Hamas ook minder snel toenemen en hebben bepaalde militaire acties zowel meer steun als effect zo.quote:Op dinsdag 20 januari 2015 14:43 schreef jamesdeen het volgende:
[..]
Klopt.
[..]
telkens met de volgende gevolgen:
-2 jaar later een hardere terugslag en een verhoogde stroom van wapens en geld vanuit Iran en Libanon etc;
-in de duizend Palestijnse burgerslachtoffers;
-half Gaza in puin;
-66 dode soldaten (tzuk eitan).
als Israel over zou gaan tot marginalisatie dan worden die gevolgen doorgetrokken tot in het extreme. hoe valt dat te rijmen met het slagen van Lieberman zijn plan?
twitter:rConflictNews twitterde op dinsdag 20-01-2015 om 19:23:48PHOTO: Israeli armoured vehicles heading up to northern #Israel towards Lebanese border. via @IsraelHatzolah http://t.co/H8b5BldZQe reageer retweet
twitter:rConflictNews twitterde op dinsdag 20-01-2015 om 19:32:10Israel's Old Northern Road near border
Lebanon now closed due to military activity. Witnesses also say tanks have been deployed in area. reageer retweet
twitter:rConflictNews twitterde op dinsdag 20-01-2015 om 17:28:30Tanks being transported iron domes being deployed in the northern cities #Israel via @ILNewsAlerts http://t.co/exPMovDjSs reageer retweet
twitter:rConflictNews twitterde op dinsdag 20-01-2015 om 18:51:03BREAKING: Reports of Israeli fighter jets hovering over the Israeli-Lebanon border at low altitude. via @IsraelHatzolah reageer retweet
twitter:rConflictNews twitterde op dinsdag 20-01-2015 om 19:40:57PHOTOS: Confrontations erupt between Palestinians and #IDF in Rahat Negev, 3 young men were detainedhttp://t.co/13GXsQteIe via @iFalasteen reageer retweet
Lieberman heeft verschillende keren aangegeven dat hij de huidige PLO niet ziet als een partner voor onderhandelingen.quote:Op dinsdag 20 januari 2015 18:20 schreef DeParo het volgende:
[..]
Omdat Lieberman in mijn ogen wel overgaat tot een duidelijker constructief vredesakkoord met de vertegenwoordigers op de Westbank waardoor hun invloed in Gaza ook groter zal worden. Mocht dit niet het geval zijn, maar de Westbank en Israel wel iets meer richting constructieve akkoorden al dan niet gesprekken gaan, dan zal die steun voor Hamas ook minder snel toenemen en hebben bepaalde militaire acties zowel meer steun als effect zo.
De zionisten staat verwoestende bliksem te verwachten, aldus Iran.quote:Op dinsdag 20 januari 2015 19:59 schreef Nibb-it het volgende:
Israeli security source: We didn't know Iranian general was at site of Syria strike
An Iranian general killed in an Israeli air strike in Syria was not its intended target and Israel believed it was attacking only low-ranking guerrillas, a senior Israeli security source told Reuters on Tuesday. (Haaretz).
Hezbollah official: Response to Israel will be harsh and carefully chosen
In an interview with Lebanese media, MP Kamal Arafai said that Israel had used the strike to boost the morale of jihadist fighters battling the Assad regime. (Haaretz).
Dat soort reacties zijn altijd voor de wat meer radicale achterban, feit is dat hij veel genuanceerder is en handelt dan veel van hem verwachten, ik hoop hem te kunnen vergelijken met Sharon begin van deze eeuw met de terugtrekking rond Gaza en voorbereidingen om hetzelfde te doen voor de Westelijke Jordaanoever.quote:Op dinsdag 20 januari 2015 20:15 schreef jamesdeen het volgende:
[..]
Lieberman heeft verschillende keren aangegeven dat hij de huidige PLO niet ziet als een partner voor onderhandelingen.
waar baseer je dat op?quote:Op woensdag 21 januari 2015 01:28 schreef DeParo het volgende:
[..]
Dat soort reacties zijn altijd voor de wat meer radicale achterban, feit is dat hij veel genuanceerder is en handelt dan veel van hem verwachten, ik hoop hem te kunnen vergelijken met Sharon begin van deze eeuw met de terugtrekking rond Gaza en voorbereidingen om hetzelfde te doen voor de Westelijke Jordaanoever.
Vind ik ook, maar m.i. grotendeels onrealistisch.quote:Op woensdag 21 januari 2015 01:28 schreef DeParo het volgende:
[..]
Dat soort reacties zijn altijd voor de wat meer radicale achterban, feit is dat hij veel genuanceerder is en handelt dan veel van hem verwachten, ik hoop hem te kunnen vergelijken met Sharon begin van deze eeuw met de terugtrekking rond Gaza en voorbereidingen om hetzelfde te doen voor de Westelijke Jordaanoever.
Hoe dan ook:
http://www.al-monitor.com(...)rship-elections.html
Dit vind ik dus heel interessant.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |