Dat contrast in muziek en vooral het niet gebruiken van een zeer beperkte playlist maken StuBru nou net tot een goed alternatief voor 3FM waar je na een uur die hele riedel Nederlandse spambandjes en -artiesten(Spamsington, Gobektoedezoe, Blørft en Sjakkelien van Kressip om er maar eens een paar te noemen) mijlenver je strot uit hangen.quote:Op donderdag 18 december 2014 17:32 schreef LTVDK het volgende:
Luister sowieso altijd al StuBru, dus ik laat de Nederlandse variant weer schieten
Wel vreemd contrast in muziek soms, vanmiddag kwam Aqua - Barbie Girl voorbij en even later Rage Against The Machine - Killing In The Name Of
En ook nog 2 Belgen - Lena![]()
![]()
Al die cliché bandjes en andere hipstermeuk maken 3FM een irritante zender jaquote:Op donderdag 18 december 2014 23:37 schreef Ouwesok het volgende:
[..]
Dat contrast in muziek en vooral het niet gebruiken van een zeer beperkte playlist maken StuBru nou net tot een goed alternatief voor 3FM waar je na een uur die hele riedel Nederlandse spambandjes en -artiesten(Spamsington, Gobektoedezoe, Blørft en Sjakkelien van Kressip om er maar eens een paar te noemen) mijlenver je strot uit hangen.
Zaterdagmiddag van 2 tot 6 vast prik.quote:
De Maxx is heerlijk jaquote:Op donderdag 18 december 2014 23:48 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
Zaterdagmiddag van 2 tot 6 vast prik.
En daar heb je die vreemde overgangen ook. Van Technotronic () naar Alt-J. Heerlijk man.
nou en ik luister van 2 tot 6quote:Op donderdag 18 december 2014 23:56 schreef LTVDK het volgende:
[..]
De Maxx is heerlijk ja(is trouwens van 1 tot 7
)
tja het is geen populariteit ala glazen huis.quote:Op vrijdag 19 december 2014 10:26 schreef Adrie072 het volgende:
Ik vind het toch een beetje wazig, zit nu te kijken naar een tent op een verlaten stuk land, The Beatles en peuters die op visite komen.
Serieus? Tien minuten naar Music for life kijken is genoeg bewijs dat er geen enkele noodzaak is om de SR formule aan te passen.quote:
Komt omdat toen jij hebt gekeken ze op de camping zitten. Vanaf 12 uur snachts gaan ze over naar de camping waar ze dan uitzenden met de mensen die daar blijven overnachten. Overdag staan ze in the flame waar het elke avond goed vol zit dan. Zondag hebben ze zelfs de deuren gesloten omdat er teveel mensen waren. Wat ik goed vind is dat je zelf een goed doel kan kiezen en je geld daar heen kan overmaken.quote:Op dinsdag 23 december 2014 04:42 schreef Michie_ het volgende:
Ik vind wat de Belgen doen iets ongezelligs hebben, in Haarlem staat het plein nu nog vol mensen terwijl het bij de Belgen momenteel behoorlijk kil is. Dat heeft niets met chauvinisme te maken. We kunnen in veel dingen nog wat leren van onze buren. Je merkt echter in het geval van SR dat de Belgen zoekende zijn naar een geschikt format. Ook dit jaar is het ze weer net niet gelukt.
Dat SR een bij elkaar gelogen circus is vind ik een non argument. Het geld wat ze ophalen komt wel degelijk goed terecht en op wat azijnpissers na kijken de meeste mensen met veel plezier naar het glazen huis. Komt nog bij;
SR 2013 heeft € 12.251.667 opgehaald, MFL heeft in datzelfde jaar zo'n 2,5 miljoen opgehaald.
Het zou van een ongelooflijke stupiditeit zijn om ruim 10 miljoen euro weg te gooien omdat een klein groepje mensen zeurt dat het helemaal anders moet.
dEUS was heerlijkquote:Op dinsdag 23 december 2014 19:54 schreef TUFKAL het volgende:
Vanaf 20 uur avondvullend op Ketnet. Met oa dEUS
jaquote:Op dinsdag 23 december 2014 22:02 schreef DoomCow het volgende:
[..]
dEUS was heerlijk. Maar net bij Roses schakelen ze weg voor het nieuws
...
Ja. Dat was geweldig om te horen en zien.quote:Op woensdag 24 december 2014 00:00 schreef DoomCow het volgende:
Vol plein, hele avond al veel sfeer. en Linde sluit af met Mia... Kippenvel
Nu Urbanusquote:Op woensdag 24 december 2014 11:21 schreef bpi het volgende:
[..]
Ja. Dat was geweldig om te horen en zien.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |