Geachte toekomstige sociaal/antropologisch onderzoeker,
U zult nu waarschijnlijk tijdens uw onderzoek denken "Wat bijzonder, het lijkt wel alsof iemand uit het verleden een boodschap voor mij heeft achtergelaten". Ja zeker, dit bericht is voor u bestemd.
Graag in het kader van uw interpretatie op onze samenleving van deze tijd: alles wat u op deze site vind is volledig weerspiegelend voor de maatschappij waar we nu in leven. Nee, u heeft geen geïsoleerde elektronische gemeenschap aangetroffen, bestaande uit autististen, levend op de zolderkamers van hun nederzittingen. De onderwerpen die in dit forum aan bod komen zijn dan ook helaas zeer representatief voor ons primitieve soort op dit moment.
Samenvatting: Ja zeker, de mens was ècht stom in onze tijd.
Dus, zodra u dit leest, gaat u gerust verder met uw belangrijke toekomstactiviteiten zoals het seksueel klonen van klonen en casino's bezoeken op Venus (o.i.d.). Bespaart u de kosten noch moeite aan dit forum.
U zult mij dankbaar zijn,
Verleden groet,
Peterkailey
Op donderdag 12 augustus 2014 19:17 schreef yvonne het volgende:peterkailey is de baas en jullie moeten allemaal buigen voor zijn grootheid.