Is echt kut.quote:Op maandag 15 december 2014 01:31 schreef Fok-it het volgende:
Iedereen van de familie trouwens, zowel nichtjes als tantes als aangetrouwd als ik ze goed ken dan
Ooms en neven dan niet
Poeh ik ben alleen ooit met mn oma op vakantie geweest. Nooit weer. Verder nooit op vakantie ofzo geweest met familie, zie ze dan ook verder allemaal amper. Alleen mijn oma met regelmaatquote:Op maandag 15 december 2014 01:33 schreef Fok-it het volgende:
Zal ook wel aan de band liggen, met sommige familie zijn we al meerdere malen op vakantie geweest en alles, dus dan geef je elkaar niet alleen een hand
Oh wij hebben echt goeie band wel, ook hele grote familie. Elk jaar familieweekend, groot huis afhuren enzo.quote:Op maandag 15 december 2014 01:34 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Poeh ik ben alleen ooit met mn oma op vakantie geweest. Nooit weer. Verder nooit op vakantie ofzo geweest met familie, zie ze dan ook verder allemaal amper. Alleen mijn oma met regelmaat
ik was dit jaar voor het eerst mee met familieweekend met neven en nichten. Maar was veruit de jongste dus voelde me maar awkward het hele weekendquote:Op maandag 15 december 2014 01:36 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Oh wij hebben echt goeie band wel, ook hele grote familie. Elk jaar familieweekend, groot huis afhuren enzo.
En vroeger toen we jonger waren standaard elk jaar met elkaar op vakantie, soms zelfs in de winter skieen en dan in de zomer 3 weken op camping![]()
Leuke tijden
Hoe oud zijn je neven en nichten dan?quote:Op maandag 15 december 2014 01:37 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
ik was dit jaar voor het eerst mee met familieweekend met neven en nichten. Maar was veruit de jongste dus voelde me maar awkward het hele weekend
Uh, weird?quote:Op maandag 15 december 2014 01:37 schreef Amarantha het volgende:
Ze wou zelfs een keer niet een liedje van Coldplay luisteren omdat er geen verwijzing naar god of jezus in zat. Mijn vader wou echt ter plekke zijn eigen zus uitlachen
Tussen de 25 en 33 inquote:Op maandag 15 december 2014 01:38 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Hoe oud zijn je neven en nichten dan?
Hahaquote:Op maandag 15 december 2014 01:41 schreef Fok-it het volgende:
2 jaar geleden op familieweekend hadden we Ipod Dox mee genomen en stond muziek snachts knetterhard, wij dansen, dronken alles.
Was m`n oma wakker geworden en had ze de politie omdat ze niet wist wat er gebeurde![]()
Zou mezelf ter plekke gaan snijden.quote:Op maandag 15 december 2014 01:37 schreef Amarantha het volgende:
Ze wou zelfs een keer niet een liedje van Coldplay luisteren omdat er geen verwijzing naar god of jezus in zat. Mijn vader wou echt ter plekke zijn eigen zus uitlachen
Ik ben ook blij dat mijn ouders ook beseffen dat religie gewoon allemaal sprookjes zijnquote:Op maandag 15 december 2014 01:41 schreef Amarantha het volgende:
Echt zo blij dat mijn vader niks heeft gedaan met het geloof![]()
Denk ook wel dat die tante het meest die-hard is qua geloof van al mijn familieledenquote:Op maandag 15 december 2014 01:41 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Zou mezelf ter plekke gaan snijden.
In mijn hele familie geen gelovigenquote:Op maandag 15 december 2014 01:42 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Denk ook wel dat die tante het meest die-hard is qua geloof van al mijn familieleden
Je tantes enz allemaal wel gelovig? Bij mij is het nml zo dat mijn vader en ik de enige zijn die er niks mee hebben gedaan. Mijn vader wel als kind maar heeft er daarna niks meer aangedaan. De rest is zo gelovig, bah.quote:Op maandag 15 december 2014 01:42 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik ben ook blij dat mijn ouders ook beseffen dat religie gewoon allemaal sprookjes zijn.
Allemaal athe๏stenquote:Op maandag 15 december 2014 01:43 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Je tantes enz allemaal wel gelovig? Bij mij is het nml zo dat mijn vader en ik de enige zijn die er niks mee hebben gedaan. Mijn vader wel als kind maar heeft er daarna niks meer aangedaan. De rest is zo gelovig, bah.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |