Mijn bijdrage -
Beste nummer van het concert - Speedway at Nazereth, omdat mijn passie voor autosport + muziek van Mark echt ultiem samen komt in dit nummer + de fantastisch simpele manier van snelheid die ze gecreëerd hebben met de lichttechniek.
Deze gevolgd door Done With Bonaparte (grootste verrassing wel, heerlijk Folkish).
Minste nummer van het concert, alhoewel het verhaal van Matchstickman mij wel aangreep, vond ik het nummer wat doods en kreeg ik echt het gevoel van "oké, next", niet echt geschikt voor een Ziggodome, meer iets voor een kleinere venue.
Meeste waar je naar hebt uitgekeken wat wel gespeeld is en welk nummer voor jou mistte ?!
Naast Speedway at Nazereth keek ik ook uit naar Postcards from Paraguay en dankzij de blazers nog exotischer en Zuid Amerikaans dan bij vorige tour, waar het intro toen nog gebruikt werd voor de voorstel ronde. Mooi ook hoe dat kaal en persoonlijker is gemaakt. Gek genoeg vond ik dat minder storend dan bij Matchstickman.
Father & Son en Hill Farmers Blues heb ik toch wel wat gemist dit concert, zeker ook door de aanwezigheid van de Piper, saxofoon en trompettist. Leuke is wel, om mij heen hoorde ik na het concert ook wat mensen klagen dat er geen Sultans Of Swing is gespeeld en dat vond ik persoonlijk juist weer een pluspunt. Hij heeft dat niet nodig, zeker niet als de andere grote klassiekers al gespeeld worden/zijn.
De algemene indruk van het concert?
Ik vond deze editie beter dan 4 jaar geleden. Bij de Tracker-tour kwam het wat gehaaster over, alsof hij er geen lol in had. Alsnog ook een top concert toen, maar nu met dit concert zag ik meer vreugde en waardering naar zijn band en het publiek.
Zou je bij een volgende tour misschien meerdere keren (steden) gaan?!
Ja, bij een volgende tour ga ik zeker naar Newcastle of Glasgow denk ik, zijn home ground, heel benieuwd hoe dat gaat zijn !