thanks man, dan sta ik nu al op 11 stemmenquote:Op maandag 8 december 2014 16:56 schreef Copthorne het volgende:
[..]
Mijn stem heb je.Even dat ding invullen.
ja tuurlijk ik moet toch ergens kans makenquote:Op maandag 8 december 2014 16:52 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Ben je bang dat je nu "lekkerste vrouw" misloopt![]()
slimste user = meest gevatte.
Hoe kun je dan weten dat die de slimste is? Hup, weg met die categorie. Valt niet te beoordelen.quote:Op maandag 8 december 2014 17:02 schreef madeliefff het volgende:
ja tuurlijk ik moet toch ergens kans maken![]()
nou de slimste is niet perse gevat hoor, het kan ook iemand zijn die heel verlegen is en geen weerwoord heeft etc.
nou iemand die veel weet, maar niet perse adrem reageert hequote:Op maandag 8 december 2014 17:03 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Hoe kun je dan weten dat die de slimste is? Hup, weg met die categorie. Valt niet te beoordelen.
Niet interessant in deze.quote:Op maandag 8 december 2014 17:04 schreef madeliefff het volgende:
nou iemand die veel weet, maar niet perse adrem reageert he
Nee, maar ik ben niet op een nominatie uit. Ben vorig jaar al beste user verklaart.quote:Op maandag 8 december 2014 17:05 schreef madeliefff het volgende:
[..]
is dat omdat jij daar geen kans maakt?
Jij wilt babewatcher aan een twaalfjarige fuckbuddy helpenquote:Op maandag 8 december 2014 17:14 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
Lastige keuzes, er zijn soms meerderen die ik wil nomineren en soms ben ik de naam van een gebruiker vergeten of bij irritante gebruikers wis ik de naam uit mijn geheugen, omdat ik niet aan negatieve mensen wil denken.
Ik heb gestemd, sta je er niet bij, dan wil dat niet zeggen dat ik je niet mag, maar ik moest toch keuzes maken.
Hierbij herinner ik je mijn naam.quote:Op maandag 8 december 2014 17:14 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
Lastige keuzes, er zijn soms meerderen die ik wil nomineren en soms ben ik de naam van een gebruiker vergeten of bij irritante gebruikers wis ik de naam uit mijn geheugen, omdat ik niet aan negatieve mensen wil denken.
Ik heb gestemd, sta je er niet bij, dan wil dat niet zeggen dat ik je niet mag, maar ik moest toch keuzes maken.
Sorry, ik had al gestemd.quote:Op maandag 8 december 2014 17:15 schreef PausNicolaas het volgende:
[..]
Hierbij herinner ik je mijn naam.
Succes met mij nomineren![]()
Je kan edittenquote:Op maandag 8 december 2014 17:16 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Sorry, ik had al gestemd.
Geen dank.quote:Op maandag 8 december 2014 16:59 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
thanks man, dan sta ik nu al op 11 stemmen![]()
(er was besloten dat ik 10 extra stemmen kreeg doordat ik de eerste editie heb gewonnen)
Dat is niet erg eerlijk.quote:
Slijmerdquote:Op maandag 8 december 2014 17:20 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Dat is niet erg eerlijk.![]()
Ik had je graag genomineerd, ik heb eigenlijk weinig last van trollen op dit forum, ook weinig negatieve mensen op FOK!, maar er zijn veel toffe gebruikers, jij bent er zeker een van, maar ik moest een keuze maken. Liefst had ik een top 10 gehad, maar die is er niet.
Dat is waar. mapima of djakkaa3033 noemen vond ik cliché. Het ging meer om kortzichtige comments à la "TS is een downie". Ik wilde je niet onvermeld laten.quote:Op maandag 8 december 2014 17:17 schreef pijltjegooien het volgende:
Copthorne, je kan veel over mij vinden, maar qua taalgebruik zijn er toch een hoop grotere faalhazen.
Ff mijn leesbril pakkequote:
Ben je nou strategisch aan het stemmen?quote:Op maandag 8 december 2014 17:22 schreef Copthorne het volgende:
[..]
Dat is waar. mapima of djakkaa3033 noemen vond ik cliché. Het ging meer om kortzichtige comments à la "TS is een downie". Ik wilde je niet onvermeld laten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |