Die gaan scheiden.quote:Op vrijdag 5 december 2014 22:06 schreef Lucky_Strike het volgende:
Albert en Onno zijn toch nog uit elkaar? Ik dacht ergens gelezen te hebben dat ze weer bij elkaar waren maar dat heb ik waarschijnlijk gedroomd
Ze zijn wel samen in New York op dit moment. Maar dat heb je niet van mij ;-)quote:Op vrijdag 5 december 2014 22:06 schreef Lucky_Strike het volgende:
Albert en Onno zijn toch nog uit elkaar? Ik dacht ergens gelezen te hebben dat ze weer bij elkaar waren maar dat heb ik waarschijnlijk gedroomd
Mag je toch best vertellen😊quote:Op vrijdag 5 december 2014 22:47 schreef RuudS89 het volgende:
Ze zijn wel samen in New York op dit moment. Maar dat heb je niet van mij ;-)
Ze zijn op dit moment samen in New York. Een trip die ze al hadden gepland voordat ze uit elkaar gingen. Onno is dus niet thuis in Dubai wat werd gesuggereerd.quote:
Dacht ik al. Ik droom nogal levensecht op het moment door medicatie. Ik moet sommige dingen echt even checkenquote:
Oke ! Als ze dat hebben gepland hebben ze gelijk dat ze gaan.quote:Op vrijdag 5 december 2014 22:50 schreef RuudS89 het volgende:
Ze zijn op dit moment samen in New York. Een trip die ze al hadden gepland voordat ze uit elkaar gingen. Onno is dus niet thuis in Dubai wat werd gesuggereerd.
niet te hard zeggen, je weet toch dat Patty en consorten hier meelezen, straks hebben ze daar weer breaking newsquote:
ik heb al gebeld met Ecert. Jeweettochquote:Op zaterdag 6 december 2014 00:45 schreef Stroekie het volgende:
[..]
niet te hard zeggen, je weet toch dat Patty en consorten hier meelezen, straks hebben ze daar weer breaking news
Moet zo'n burgemeester niet op zijn stad letten in deze donkere dagen?quote:Op vrijdag 5 december 2014 22:50 schreef RuudS89 het volgende:
Ze zijn op dit moment samen in New York. Een trip die ze al hadden gepland voordat ze uit elkaar gingen. Onno is dus niet thuis in Dubai wat werd gesuggereerd.
maar deze burgemeester moet raakt binnenkort toch de sleutels van zijn stad kwijtquote:Op zaterdag 6 december 2014 01:03 schreef sig000 het volgende:
[..]
Moet zo'n burgemeester niet op zijn stad letten in deze donkere dagen?
zo ongeveerquote:Op zaterdag 6 december 2014 01:15 schreef Leandra het volgende:
[..]
"Volgens een bron dichtbij het (voormalige?) stel, die graag anoniem wil blijven".
Sorry, had niet in de gaten dat ik hem sloot en daarna was mijn tablet leegquote:
ik heb er tot juli gewoond. Hoezo?quote:Op zaterdag 6 december 2014 02:03 schreef chufi het volgende:
IS er hier wel eens iemand in Maastricht geweest het afgelopen jaar?
in vi (een heus voetbalprogrammaquote:Op zaterdag 6 december 2014 04:08 schreef Ole het volgende:
Demn kom net thuis.. Maar de scoop blijkt best wel echt
nou ja. Moet kunnen iig. Ik wil ook weg met deze kouquote:Op zaterdag 6 december 2014 08:54 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
in vi (een heus voetbalprogramma) zeiden ze t gisteren ook, dus zo geheim lijkt t niet te zijn
Het is in NY nu ook niet echt warmquote:Op zaterdag 6 december 2014 09:08 schreef Ole het volgende:
[..]
nou ja. Moet kunnen iig. Ik wil ook weg met deze kou
maar wel leuk..quote:Op zaterdag 6 december 2014 09:09 schreef computergirl het volgende:
[..]
Het is in NY nu ook niet echt warm
zeker, maar een scoop is t dus nietquote:Op zaterdag 6 december 2014 09:08 schreef Ole het volgende:
[..]
nou ja. Moet kunnen iig. Ik wil ook weg met deze kou
quote:Op zaterdag 6 december 2014 10:12 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
zeker, maar een scoop is t dus niet
Brard zei bij shownieuws dat Onno en Abert naar New York toe zijn had ze van een betrouwde bron gehoord😳Onno zou eerst naar Dubai gaan. Maar heeft besloten voor dat deze rel kwam om naar Amerika te gaan stond lang in de planning dat zei Ruud gisteren ookquote:
Dan is het dus vooral de vraag wie het hoe laat zei.... Ruud zei het om 22.47 uur gisteravond.quote:Op zaterdag 6 december 2014 10:46 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Brard zei bij shownieuws dat Onno en Abert naar New York toe zijn had ze van een betrouwde bron gehoord😳Onno zou eerst naar Dubai gaan. Maar heeft besloten voor dat deze rel kwam om naar Amerika te gaan stond lang in de planning dat zei Ruud gisteren ook
haha, detective'je spelen!quote:Op zaterdag 6 december 2014 11:27 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dan is het dus vooral de vraag wie het hoe laat zei.... Ruud zei het om 22.47 uur gisteravond.
En ze kwamen niet eens die warme banketstaaf eerst even ophalen bij VI? Zo maar naar NY zonder banketstaafquote:Op zaterdag 6 december 2014 11:45 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
haha, detective'je spelen!
vi is om 22.00 uur afgelopen, dus dat hadden ze niet van hier
zou die passen denk je?quote:Op zaterdag 6 december 2014 11:50 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
En ze kwamen niet eens die warme banketstaaf eerst even ophalen bij VI? Zo maar naar NY zonder banketstaaf
Ah joh anders bijt Albert toch ff het toppie eraf.quote:Op zaterdag 6 december 2014 11:55 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
zou die passen denk je?
wel zonde van de champions league
de lullenbijter, zou hij straks ook messi op schoot nemen tijdens een interview?quote:Op zaterdag 6 december 2014 11:57 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ah joh anders bijt Albert toch ff het toppie eraf.
Ja, Hansie Hansie de CL in!
Dat vind ik meer iets voor Sjek, Hansie gaat wel lekker dicht tegen CR7 aan staan te schurken denk ik. Steeds een stukje dichterbij leunen.quote:Op zaterdag 6 december 2014 11:59 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
de lullenbijter, zou hij straks ook messi op schoot nemen tijdens een interview?
ja, maar dat heeft hij ook weer afgekeken van el sierdquote:Op zaterdag 6 december 2014 12:01 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Dat vind ik meer iets voor Sjek, Hansie gaat wel lekker dicht tegen CR7 aan staan te schurken denk ik. Steeds een stukje dichterbij leunen.
El Sierdquote:Op zaterdag 6 december 2014 12:03 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
ja, maar dat heeft hij ook weer afgekeken van el sierd
quote:Patty Brard neemt het op voor toyboy Robbie
Patty Brard vindt dat toyboy Robbie Hasselt wel heel hard is aangepakt op de sociale media. Dat heeft ze laten weten in Shownieuws. Brard vindt het weliswaar niet helemaal correct dat Robbie Hasselt de Maastrichtse burgemeester Onno Hoes stiekem heeft gefilmd tijdens hun dates, maar vindt dat het meer moet gaan over wat Hoes daar heeft gezegd. “Ik heb me expres een beetje rustig gehouden, ook op social media, want ik schrok een beetje van hoe die Robbie Hasselt echt neergesabeld is.”
De focus verschuift zo een beetje, vindt Brard. “Natuurlijk ben ik het er helemaal mee eens dat het niet correct is dat je met iemand gaat daten en een verborgen camera meeneemt, maar dat hele gedoe dat dat niet netjes is en het feit dat hij als een soort NSB’er neergezet wordt, overschaduwt eigenlijk het feit dat wat Onno Hoes doet als burgemeester ook niet helemaal door de beugel kan.”
Brard is klaar met Hoes. “Ik vind sowieso dat een burgemeester, zeker na vorig jaar, niet via Twitter met zijn jongen gaan zitten DM’en. Vervolgens laat hij zich heel laagdunkend uit van: ‘Ja, het komt ook op het gemeentehuis binnen, maar dat delete ik gelijk, want die mensen weten helemaal niet wat DM’en is.’”
Maar dat is niet het enige waar Brard niet tegen kan. “Vervolgens vind ik het ook niet correct dat iemand met een dienstauto naar zo’n date gaat en opschept dat hij er toch niet uitgeschept kan worden. Sterker nog: hij zegt: ‘Ze moeten me afkopen.’”
“Ja, dat zeg je allemaal niet tegen een jongen van 20 waar je twee keer een salaris mee eet en waar je eigenlijk wel wat anders mee zou willen eten. Wat mij irriteert is het opschepperige over zijn functie.”
Patty maakt er ook nooit gebruik van, dat ze Patty is.quote:Op zaterdag 6 december 2014 12:30 schreef computergirl het volgende:
Patty gaat zelf altijd op de fiets naar de macdonalds
quote:BRARD HAAT FIETSERS, HOUDT VAN ZWARTE PIET
Patty Brard vindt dat fietsers in Amsterdam veel te veel macht hebben. La Brard werd helemaal gek van de tweewielers toen ze nog in de hoofdstad woonde.
"Ik snap dat een helm verplicht wordt als je naar de rijbaan moet", zo citeert AT5 Patty in Mokum Magazine over nieuwe regels voor scooters. "Maar ik vind dat de fietsers in Amsterdam wel erg veel macht hebben. Er mag ook wel eens wat strenger worden gelet op de rare capriolen die zij ongestraft uithalen."
Gelukkig voor Patty is ze vorig jaar van het hectische Amsterdam naar het rustieke Amstelveen verhuisd: "Ik rijd nu heerlijk naar het winkelcentrum, waar ik mijn auto tegen normale tarieven parkeer. Ik kan overal mijn auto kwijt en elke dag zitten alle ramen er nog in en dat moet je in het centrum van Amsterdam maar afwachten."
Zwarte Piet
Zoals te verwachten heeft ook Brard een mening over Zwarte Piet. In een onnavolgbare redenatie zegt de zangeres/presentatrice: "Ik ben mijn hele leven voor pinda uitgemaakt en mij hoor je ook niet. Moet pindasaus dan voortaan nootjessaus heten? Houd toch alsjeblieft op, geef die kinderen Zwarte Piet en laat het verder met rust."
Is het zo ergquote:Op vrijdag 5 december 2014 12:56 schreef superniger het volgende:
[..]
Maak je toetsenbord eens schoon.
Patty om 22.55u dus.quote:Op zaterdag 6 december 2014 11:27 schreef Leandra het volgende:
Dan is het dus vooral de vraag wie het hoe laat zei.... Ruud zei het om 22.47 uur gisteravond.
Bron: ADquote:'Hoes grijpt jonge homo's schaamteloos in hun kruis'
De affaires rondom burgemeester Onno Hoes van Maastricht lijken niet op zichzelf te staan, schrijft De Telegraaf. De krant sprak mensen uit het uitgaansleven en het homocircuit. Hieruit komt een beeld naar voren van een oudere man die in zijn jacht op jonge jongens volop gebruik maakt van zijn status als burgervader.
Onno zou een trofee zijn voor vooral jonge homo's. Volgens een anonieme bron gaat de burgemeester 'schaamteloos' te werk bij zijn jacht op jonge mannen. Zo zou hij ze na het aanbieden van een drankje in het kruis grijpen. Hoes zou zich dit kunnen veroorloven omdat hij zich veel ophoudt in 'gelegenheden die worden gerund door vriendjes van hem'.
Afgelopen week kwam de Maastrichtse burgervader opnieuw in opspraak toen een 20-jarige man uit Almere fragmenten van sms-gesprekken met Hoes naar buiten bracht. Tijdens die conversaties zou Hoes vertrouwelijke ambtelijke informatie hebben gedeeld met de Almeerder. De man zette die vervolgens op internet.
'Geen tijd voor stad'
Volgens de man wilde Hoes een romance met hem, maar had hij zelf niet die bedoeling. 'Onno Hoes heeft geen tijd voor zijn stad, maar wel voor mij', liet hij weten. Als motivatie voor zijn onthullingen schreef de man: 'Sorry Onno, maar ik moet dit gewoon doen.'
In reactie op de nieuwe kwestie kwam de Maastrichtse gemeenteraad met spoed bijeen. Na afloop van het beraad liet de raad weten het uitlekken van Hoes' berichten 'uiterst pijnlijk' te vinden, maar dat de zaak vooralsnog geen consequenties heeft.
Ik vermoed dat een anonieme bron uit het uitgaansleven/homocircuit niet veel van aan het krediet zal veranderen.quote:Op zaterdag 6 december 2014 13:39 schreef IkeDubaku99 het volgende:
Hoeveel krediet heeft Onno Hoes nog eigenlijk?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |