Dat is ook een dames badpakquote:Op woensdag 3 december 2014 14:06 schreef Ciora het volgende:
Ik dacht het gaat over zo'n halve wetsuit/wedstrijdpak zoals dit:
[ afbeelding ]
maar het betreft dus echt een damesbadpak?
Ik zie het nu inderdaad.quote:
Zoiets draag ik ook elke donderdag in het zwembad...quote:Op woensdag 3 december 2014 14:09 schreef Burdie het volgende:
[..]
Dat is ook een dames badpak.
Zoiets vind ik nog wel leuk en zeker niet gay:
[ afbeelding ]
Dan heb je pech, want dat doet het niet. Hoef je je niks van aan te trekken, en het maakt mij ook echt niet uit. Maar de meeste mensen zullen het met me eens zijn dat het er niet uit ziet, dus als dat je eerste prioriteit is zou ik toch maar een herenzwembroek aantrekken.quote:Op dinsdag 2 december 2014 22:36 schreef Sjoerd1993 het volgende:
..Maar mijn eerste prioriteit is wel dat het er fatsoenlijk uit ziet.
Is dit niet gewoon een fetisj van je?quote:Op dinsdag 2 december 2014 19:48 schreef Sjoerd1993 het volgende:
Een tijdje geleden tijdens het zwemmen bij center parks zag ik een jongen in een badpak zwemmen. En omdat ik zelf eigenlijk al heel lang het liefst een badpak zou willen dragen maar nooit gedurfd heb in een zwembad begon ik me af te vragen waarom ik het niet gewoon zou doen. (ik heb het dan over een sportief speedo/adidas badpak). Na enkele weken twijfelen ook de stap genomen in zowel een gewoon zwembad tijdens het banen zwemmen als het tikibad.
Ik ben benieuwd of ik de enige ben die zo zwemt of dat er meerderen zijn die gewoon zichzelf durven te zijn. Jarenlang heb ik dat niet gedaan, en ondanks dat het misschien gek gevonden wordt was ik erg blij dat ik nu gewoon heb durven zwemmen.
okee duidelijk.quote:Op woensdag 3 december 2014 20:15 schreef Sjoerd1993 het volgende:
@pokkerdepok
Nee als ik ergens in een openbaar zwembad zou zwemmen dan doe ik dat absoluut niet omdat ik hier opgewonden van raak! Als het een fetish zou zijn dan zou ik dat binnenshuis dragen, maar niet omdat ik het zo graag zou willen laten zien aan anderen in een openbaar zwembad willen dragen.
Ik zie het (deels) meer als crossdressing is, al zou ik me nooit als vrouw zelf willen verkleden. Ja dat klinkt maf, want welke man draagt er nu een badpak en wil toch niet als vrouw voorkomen?!
Als er een badpak verkocht zou worden vergelijkbaar met een damesbadpak dan zou ik dit meteen kopen. En zelf ben ik het er niet mee eens dat het er vreemd uit zit van onderen.... want ik let wel op de maat en zorg dat er echt absoluut niks te zien is. (en het is echt exact hetzelfde als dat je zo'n model herenzwembroek zou dragen)
En het is eigenlijk niet eens puur badpakken, ik heb het ook met maillots. Als het koud is en op de fiets ver moet fietsen dan draag ik die weleens onder mijn broek.
De 1 zal dit alles crossdressing noemen, maar ik zou nooit van ze leven me voor willen doen komen als een vrouw. Een badpak zit gewoon prima (en als je niet zo'n damesbadpak hebt met bloemetjes), maar gewoon een speedo badpak dan bedekt het niks meer of minder dan een herenzwembroek.
Ik merk dat er helaas niet zoveel begrip is hiervoor. Dus het fok, jongens in badpak uitje zal nog een paar jaar moeten wachten tot deze nieuwe mode is doorgebroken
Vergeet niet dat het voor dames ook heel maf geweest schijnt te zijn 50 jaar (toen ik nog dood was) geleden toen de broek nog iets voor heren was.
Wat een zelfinzicht!quote:Op donderdag 4 december 2014 03:10 schreef -Hakuna- het volgende:
Best wel een aanstekelijk topic, een vrouwen badpak zou gezien mijn lengte, vrouwelijk slank figuur en mijn lang haar zeker niet slecht staan.![]()
Dat is misschien ook maar beter zo..quote:
Valt mee zo'n pak heeft meer rek dan je denkt. Maar afhankelijk hoe hoog gesneden bij de heup is kans dat je ballen eruit vallen iets groter.quote:Op donderdag 4 december 2014 05:29 schreef Gewas het volgende:
Respect dat je in een vrouwenbadpak gaat zwemmen haha.
Weet niet hoe strak zo'n pak is, maar lijkt me dat je piemel bekneld raakt?
Dat is meer een wet suitquote:Op woensdag 3 december 2014 14:09 schreef Burdie het volgende:
[..]
Dat is ook een dames badpak.
Zoiets vind ik nog wel leuk en zeker niet gay:
[ afbeelding ]
Meiden die helemaal flippen als een jongen komt posten.quote:Op woensdag 3 december 2014 12:00 schreef Modus het volgende:
TS.
http://forum.girlscene.nl(...)dragen-314177.0.html
Aan de ene kant snap ik ze wel dat ze een meisjes-only forum willen, maar jongens kunnen zich ook als een meisje voordoen of alles lezen.quote:Op donderdag 4 december 2014 19:25 schreef Sjoerd1993 het volgende:
Yup, totaal duurde dat zeker 1 minuut totdat ik de melding zag van een permanente verbanning
Ze kunnen best een hoekje maken voor jongens waar jongens vragen kunnen stellen aan meisjes.quote:Op donderdag 4 december 2014 19:34 schreef Sjoerd1993 het volgende:
Ja ik snap dat ook best wel, maar ik vind wel dat ze wel een klein beetje zouden moeten kijken naar de persoon. En niet zonder enige echte reden iemand levenslang verbannen.
"Sorry Gast, je bent verbannen van gebruik van dit forum! Jongens zijn niet toegestaan op Girlscene. Deze verbanning is permanent."
Ik vind het prima om die hele site niet meer te kunnen openen overigens, maar vind het wel een beetje ver gaan.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |