ja graag seizoen 3quote:Op maandag 1 december 2014 23:57 schreef Copycat het volgende:
Ze slaan een modderfiguur!
Of is ook dat een protest tegen de exit van Isabella?
Anyhood, net de laatste afl. van Peaky Blinders gekeken. Kom maar op met het derde seizoen.
Ik dacht wel even het laaste van Thomas te hebben gezien.quote:
dat was even spannend jaquote:Op dinsdag 2 december 2014 00:01 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik dacht wel even het laaste van Thomas te hebben gezien.
oohwquote:
Echt rijden! wooohoooo, dat is cool!quote:Op dinsdag 2 december 2014 00:05 schreef liesje1979 het volgende:
Suprise af. En hij kan echt rijden.
Nu het gedicht nog.
quote:
Na het zien van de trailer meer dan benieuwd, dit doet met denken aan Shogunquote:Op dinsdag 2 december 2014 00:20 schreef Copycat het volgende:
[..]
Godsamme nou! Wat een boos halfje.
Volgende week of zo start Marco Polo. Benieuwd naar.
Ik ben niet verder gekomen dan dat ze na een heel seizoen in die fuck gevangenis nog steeds in die fuck gevangenis zaten. En dat hele seizoen keek ik eigenlijk alleen omdat ik Darryl Dixon tof vond. De rest van de karakters zag ik het liefste wreed afgeslacht door zombies.quote:Op dinsdag 2 december 2014 00:19 schreef Jian het volgende:
Vanavond nog even de laatste van The Walking Dead doorgespoeld. Ik stop ermee, het boeit gewoon voor geen meter meer.
Dat seizoen nekte mij eigenlijk ook al hoor, man toen heb ik al gespoeld zo nu en dan, zo traag allemaal.quote:Op dinsdag 2 december 2014 00:24 schreef Ygritte het volgende:
[..]
Ik ben niet verder gekomen dan dat ze na een heel seizoen in die fuck gevangenis nog steeds in die fuck gevangenis zaten. En dat hele seizoen keek ik eigenlijk alleen omdat ik Darryl Dixon tof vond. De rest van de karakters zag ik het liefste wreed afgeslacht door zombies.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |