quote:Op zondag 14 december 2014 04:27 schreef V1z0R het volgende:
Naast de draak met kasteel zetten ze dus ook panda's in... Naja, beren vermomd als panda's want Chineze hoedjes.
[ afbeelding ]
Maria's invloed op de ontwerpers van verpakkingen is kennelijk veel groter dan wat ik had verwacht....
Leuk!!quote:Op zaterdag 13 december 2014 20:58 schreef V1z0R het volgende:
Ik heb juist veel zin de kerst.
Eerste kerstdag lekker koken. Voor het eerst trouwens kerstdiner bij mij thuis dus ik hoop dat het goed gaat want ik heb niet zoals m'n ouders of m'n zus 5-6 pitten, grillplaat, meerdere ovens, en een combisteamer.
Gaat dus goed plannen en voorbereiden worden.
Heb vanmiddag al even gekeken of de loempia's moeilijk te maken waren maar viel reuze mee en ze waren lekker maar heb nu kip gebruikt en met kerst is het de bedoeling om eend te doen.
Morgen de calamares proberen en volgende week de gevulde kalkoenfilet de rest ken ik al wel dus dat komt goed.
Tweede kerstdag wordt het misschien eerst opruimen (ma kennende doet die dat waarschijnlijk al wel op eerste kerstdag) en de rest van de dag heerlijk bankhangen en wat films kijken en de restjes kanen
Die thee is lekker!quote:Op zondag 14 december 2014 04:27 schreef V1z0R het volgende:
Naast de draak met kasteel zetten ze dus ook panda's in... Naja, beren vermomd als panda's want Chineze hoedjes.
[ afbeelding ]
Maria's invloed op de ontwerpers van verpakkingen is kennelijk veel groter dan wat ik had verwacht....
Kom schaatsen!quote:Op zondag 14 december 2014 11:21 schreef Chicolate het volgende:
[..]
Ja dat is het doel. Fanatiek sporten, gezond eten, tijd nemen voor persoonlijke verzorging en weer actief bezig zijn met mijn gezondheid. Ik ben niet ziek, maar mijn conditie en weerstand zijn niet wat het ooit was
. En ik heb nu prima basis om flink wat spieren op te plakken, die ook meteen zichtbaar zijn. Nu nog de tijd, motivatie en geld vinden om daar ook prioriteit aan te geven ipv aan mn werk (wat superleuk is!) en hele avonden/weekenden moe tv kijken.
Heb ik gisteren ook gedaan. Was tof. Een uur lang totaal zen rondjes geschaatst.quote:
Het idee is dat ik het hele jaar iets moet kunnen doenquote:
zomers fietsen, winters 's schaatsen en af en toe zwemmenquote:Op zondag 14 december 2014 22:20 schreef Chicolate het volgende:
[..]
Het idee is dat ik het hele jaar iets moet kunnen doen. Ik fiets wel elke dag (met wind tegen de laatste week), maar dat telt niet echt vind ik, dat is beweging en geen sport.
knieën buigen en voorover leunenquote:Op maandag 15 december 2014 10:47 schreef _aurum_ het volgende:
Mogguh! Ik ben met schaatsen bang dat ik val
Nog 16 dagen werkenEn ik heb zin in kerst!!
Lijstje voor vandaag:
O: 2 havermoutmuffins
T: kokos snack want jarige collega en nomnom kokos
L: 2 gekookte eitjes, plakjes rosbief, olijfjes, augurk en snacktomaatjes
T: grote bak pap- havermout, franbozen, kokos en whey
T: 2 mini snickers
S: fitness
T: bak kwark met amandelen.
quote:Op zaterdag 13 december 2014 21:16 schreef Cocotrimonium het volgende:
Heeeel veel zin in kerst hierMaar ik hou sowieso van de feestdagen.
Zo goed als klaar. Nog niet officieel, maar wel een zeehond.quote:Loveli, hoe is t eigenlijk afgelopen met wat je laatst op fb noemde?
Voor wat het waard is: de eerste week was bij mij altijd het ergstquote:Op maandag 15 december 2014 15:16 schreef vlindertje89 het volgende:
Haha, hoop dat je verwarming 't snel weer doet Maria!
Ik heb gisterochtend vriend uitgezwaaid op schiphol, hij gaat 3,5 week naar Australië met z'n ouders om daar z'n broer op te zoeken. En dat vind ik natuurlijk heel erg leuk voor hem enzo, maar voor mij vind ik het helemaal niet leuk.. dus nu ben ik een beetje verdrietig. We wonen samen dus het is ineens wel heel erg stil in huis, en we zijn ook nooit langer dan 9 dagen niet bij elkaar geweest (en dat vond ik al vreselijk)..
Ik hoopte dat de eerste week redelijk snel zou gaan omdat ik veel te doen heb (moet morgen twee opdrachten voor een vak inleveren en heb daar woensdag werkgroep van, moet woensdag een opdracht inleveren voor de sollicitatie die ik donderdag heb, zaterdag ben ik jarig en ga ik lunchen met vriendinnetjes en maandag ga ik eten en naar de makro met ander vriendinnetje en een vaatwasser ophalen en installeren). Helaas werkt het op dit moment eerder andersom: ipv dat de opdrachten me afleiden van hem missen, leidt hem missen af van de opdrachten.
Ik doe in elk geval wel heel erg m'n best om wel te blijven eten maar dan niet te gaan troost-eten en heb vandaag tot nu toe alle chocolade- en pepernoten verleidingen kunnen weerstaan. Maar eigenlijk heb ik helemaal geen trek, behalve in snoep.
Lijst/planning:
O: kaastosti speltbrood met ketchup
L: kaastosti speltbrood met ketchup
D: blik unox erwtensoep met brood
T: bak kwark met diepvriesfruit
Hoop dat dat bij mij ook zo isquote:Op maandag 15 december 2014 15:18 schreef Chicolate het volgende:
[..]
Voor wat het waard is: de eerste week was bij mij altijd het ergst. Daarna maakte het niet meer uit of hij nou 2, 3 of 4 weken weg was: dan was het 'gewoon' lang.
Hoezo? Rijden is tof. Filestaan, daarvoor mag je respect hebbenquote:Op maandag 15 december 2014 17:32 schreef Probability het volgende:
Respect voor iedereen die dagelijks van en naar werk rijdt!
Ik had vroeg op de middag veel drukte en terug, ik vertrok om 4 uur, al file met stilstaan.. Iedere dag in de file lijkt mij verschrikkelijk. Naar je werk rijden staat voor mij gelijk aan filequote:Op maandag 15 december 2014 21:03 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Hoezo? Rijden is tof. Filestaan, daarvoor mag je respect hebbenOp het moment gemiddeld 4 uur per dag. Schijnbaar zou de filedruk verminderd zijn, maar dat is niet het geval op mijn route.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |