Handige site, kun je ook meteen allerlei fraudeurs opsporen met hun 99% win en hun 5 k/dr.quote:
Support is minder hè. Veel minder.quote:Op donderdag 22 januari 2015 21:42 schreef Firewarrior het volgende:
Is het het wel waard om dit voor PS3 te kopen? Is het enige verschil tussen PS3 en PS4 versie de graphics of is er meer aan de hand?
De vraag is of ik dat wel nodig zou hebbenquote:Op donderdag 22 januari 2015 21:44 schreef Hoogstaande het volgende:
[..]
Support is minder hè. Veel minder.
Ik bedoel van de developer hè. Dus het niet oplossen van glitches, patches die veel later komen, problemen met de dlc etc etc.quote:Op donderdag 22 januari 2015 21:44 schreef Firewarrior het volgende:
[..]
De vraag is of ik dat wel nodig zou hebben
Dat is kut. Is dit een reden om hem niet te kopen voor PS3?quote:Op donderdag 22 januari 2015 22:24 schreef Hoogstaande het volgende:
[..]
Ik bedoel van de developer hè. Dus het niet oplossen van glitches, patches die veel later komen, problemen met de dlc etc etc.
Dat moet je zelf weten. Ik vind het een heerlijk spel.quote:Op donderdag 22 januari 2015 22:25 schreef Firewarrior het volgende:
[..]
Dat is kut. Is dit een reden om hem niet te kopen voor PS3?
Maar ik weet niet hoe slecht de support is en of het echt van invloed is. Op welk platform speel je?quote:Op donderdag 22 januari 2015 22:26 schreef Hoogstaande het volgende:
[..]
Dat moet je zelf weten. Ik vind het een heerlijk spel.
PS3. Ik zou hem kopen tenzij je echt in de nabije toekomst een PS4 gaat halen. Gameplay is geweldig, de support van de developer wat minder. Daar moet je uiteindelijk zelf een conclusie uit trekken.quote:Op donderdag 22 januari 2015 22:26 schreef Firewarrior het volgende:
[..]
Maar ik weet niet hoe slecht de support is en of het echt van invloed is. Op welk platform speel je?
Of een xbox one natuurlijk. Xbox one bezitter krijgen namelijk eerder alle dlc dan andere platformen.quote:Op donderdag 22 januari 2015 22:27 schreef Hoogstaande het volgende:
[..]
PS3. Ik zou hem kopen tenzij je echt in de nabije toekomst een PS4 gaat halen. Gameplay is geweldig, de support van de developer wat minder. Daar moet je uiteindelijk zelf een conclusie uit trekken.
Uiteraard. Maar normaliter switcht men niet zo makkelijk van console.quote:Op vrijdag 23 januari 2015 14:28 schreef danny081 het volgende:
[..]
Of een xbox one natuurlijk. Xbox one bezitter krijgen namelijk eerder alle dlc dan andere platformen.
Dat is zeker waar.quote:Op vrijdag 23 januari 2015 14:43 schreef Hoogstaande het volgende:
[..]
Uiteraard. Maar normaliter switcht men niet zo makkelijk van console.
Microsoft heeft de rechten gekocht voor updates en patches van games zoals fifa en call of duty, eigenlijk van alle blockbustergames. Niet dat dat ene maandje veel uitmaakt maar het is wel echt zo.quote:Op zondag 25 januari 2015 17:44 schreef Koenani het volgende:
patches zijn vaak juist eerder op playstation geloof ik omdat ze die daar dan proefdraaien voordat ze die op Xbox willen gaan implementeren, maar in elke patch staat altijd dat ze een hoop fixen maar in feite zijn ze een maand bezig om niet meer dan die lijst te kunnen bedenken..
DLC sowieso ja, maar ik meende ergens meegekregen te hebben dat patches juist eerst op de playstation komen om ze daarna perfect naar de xbox te brengen (dat ze niet perfect naar de xbox komen is daarnaast een ander punt)quote:Op maandag 26 januari 2015 13:04 schreef danny081 het volgende:
[..]
Microsoft heeft de rechten gekocht voor updates en patches van games zoals fifa en call of duty, eigenlijk van alle blockbustergames. Niet dat dat ene maandje veel uitmaakt maar het is wel echt zo.
Nee klopt niet, patches eerst sowieso op de xbox.quote:Op maandag 26 januari 2015 15:22 schreef Koenani het volgende:
[..]
DLC sowieso ja, maar ik meende ergens meegekregen te hebben dat patches juist eerst op de playstation komen om ze daarna perfect naar de xbox te brengen (dat ze niet perfect naar de xbox komen is daarnaast een ander punt)
Ik heb altijd op een pc gespeeld tot black ops 2. Die had ik voor pc en xbox gekocht. Dat werd eigenlijk mijn overstap. Voor een spel als cod vond ik het grafische niet opwegen tegen de plezier die ik had om met mijn vrienden op de xbox te kunnen spelen.quote:Op dinsdag 27 januari 2015 14:01 schreef HostiHawaii het volgende:
Na lvl 30 te hebben gehaald met een k/d ratio van likmevestje en kut controls met aim-assist, ben ik overgeschakeld naar PC.
Ik ben verliefd geworden op de MP11. Waat een heerlijke gun is dat met een foregrip en laser sight zeg!
Ghosts had ik ook op de pc, maar zelfs op mijn i7 liep hij voor geen meter.
AW daarentegen loopt als een trein en ik vind het heerlijk om weer te kunnen spelen op het platform waar CoD altijd op gespeeld heb.
Volgens mij speelt iedereen hier op een console, am I right?
Ik heb zelf alleen CoD 3 gespeeld op de 360. De rest allemaal op PC t/m Black Ops 2. Daarna overgegaan naar PS4/ XBONE met Ghosts, puur alleen omdat de pc versie zo bagger was dat je het niet eens met een supercomputer kon draaien.quote:Op dinsdag 27 januari 2015 14:07 schreef danny081 het volgende:
[..]
Ik heb altijd op een pc gespeeld tot black ops 2. Die had ik voor pc en xbox gekocht. Dat werd eigenlijk mijn overstap. Voor een spel als cod vond ik het grafische niet opwegen tegen de plezier die ik had om met mijn vrienden op de xbox te kunnen spelen.
Op dat moment vond ik het nog een doodszonde om met een controller een fps te spelen. Vooral omdat ik alles voor pc had gefinetuned voor de besturing; nostromo, mamba ,g15 toetsenbord.
Nu vind ik de controller heerlijk en speel ik alleen nog cod op de xbox.
Ik zeg er wel bij dat ik sinds ik een scuf controller heb een stuk beter speel. De xbox one controllers hadden eigenlijk al paddles moeten hebben vind ik. Spellen hebben nu eenmaal sted meer knoppen nodig tegenwoordig
Goed hoor.quote:Op dinsdag 27 januari 2015 15:00 schreef SgtPorkbeans het volgende:
Hoi
Hoe bevalt de COD hier?Ik ben aan het twijfelen of ik hem ga kopen ja/nee.
En anders wacht ik op de volgende COD en hoop ik op een WW2 o.i.d. gerelateerde setting
WW2 CoD komt eraan. Reveal in Mei geloof ik.quote:Op dinsdag 27 januari 2015 15:00 schreef SgtPorkbeans het volgende:
Hoi
Hoe bevalt de COD hier?Ik ben aan het twijfelen of ik hem ga kopen ja/nee.
En anders wacht ik op de volgende COD en hoop ik op een WW2 o.i.d. gerelateerde setting
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |