Ik ook. Drama manquote:Op woensdag 19 november 2014 17:50 schreef Elan het volgende:
[..]
Een gedownloade versie ja.
Ondanks alle goedbedoelde adviezen van Stijn denk ik niet dat er een Moutinho in me schuilt, verlies werkelijk alles
quote:Op woensdag 19 november 2014 17:50 schreef Elan het volgende:
[..]
Een gedownloade versie ja.
Ondanks alle goedbedoelde adviezen van Stijn denk ik niet dat er een Moutinho in me schuilt, verlies werkelijk alles
Sinds ik verloor van een lichtelijk aangeschoten LR speel ik dat spel niet meer.quote:Op woensdag 19 november 2014 17:51 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Zullen we nu een potje doen?
Dan kan Elan ook meedoen
O hai.quote:
Dat het wat overdreven is geef ik toe, maar in principe zijn de tactieken net zoals in het echt.quote:Op woensdag 19 november 2014 17:52 schreef Elan het volgende:
[..]
Op Footballmamanger spelletje niet nee.
Maar dat is zoals wij beiden weten een totaal onrealistisch kutspel aangezien je met Exelsior de championsleague kunt winnen
Snap ook niks van dat scoreverloop won voorronde CL weer wel maar lig al uit de beker tegen Ossquote:Op woensdag 19 november 2014 17:52 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Ik ook. Drama manbegon goed, zelfs Bilal scoorde erop los samen met de Boet. Nu zijn ze beide
6 weken eruit geweest en bijna alles verloren. Tegen amateurploegje 1-0 winst in de beker
Kramer gekocht die heeft ook nog niet gescoord, man man man
Tegen GGMM maak je wel kans.quote:Op woensdag 19 november 2014 17:52 schreef Elan het volgende:
[..]
Sinds ik verloor van een lichtelijk aangeschoten LR speel ik dat spel niet meer.
Oh hai Fera.quote:
Ik ben er.quote:Op woensdag 19 november 2014 17:54 schreef Toto69 het volgende:
http://www.haxball.com/?r(...)10bc7074cc7f7f508cdb
Whahahaha.quote:Op woensdag 19 november 2014 17:54 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Tegen GGMM maak je wel kans.
[..]
Oh hai Fera.
I cannot tell you it's confidential. Anyway, how's your sexlife?
Dat denk ik dus niet anders zouden toekomstige trainers in Zeist wel gewoon foorballmanager spelen in plaats van een opleiding betaald voetbal volgen voor duizenden euro's.quote:Op woensdag 19 november 2014 17:53 schreef GGMM het volgende:
[..]
Dat het wat overdreven is geef ik toe, maar in principe zijn de tactieken net zoals in het echt.
En daar snap jij dus geen snars van.
Scoreverloop is debiel inderdaad. Won 5-0 van leverkusen thuis en 3-0 verloren uitquote:Op woensdag 19 november 2014 17:53 schreef Elan het volgende:
[..]
Snap ook niks van dat scoreverloop won voorronde CL weer wel maar lig al uit de beker tegen OssVitesse uit en Ajax uit gewonnen verloren van Exelsior thuis en spelers lopen nu al te morren.
Hoeveel heb je voor Kramer neergelegd?
GGMM is werkelijk zo slecht ja?quote:Op woensdag 19 november 2014 17:54 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Tegen GGMM maak je wel kans.
[..]
Oh hai Fera.
I cannot tell you it's confidential. Anyway, how's your sexlife?
Kom nou maar gewoonquote:Op woensdag 19 november 2014 17:56 schreef Elan het volgende:
[..]
GGMM is werkelijk zo slecht ja?
Zag wel een keer een spelletje waarbij hij 2 eigen kools maakte en andere users uitschold.
Weet niet of tegen zo iemand wel wil spelen
Uh dat diploma hebben ze nodig anders mogen ze wettelijk gezien niet op de bank zitten.quote:Op woensdag 19 november 2014 17:55 schreef Elan het volgende:
Dat denk ik dus niet anders zouden toekomstige trainers in Zeist wel gewoon foorballmanager spelen in plaats van een opleiding betaald voetbal volgen voor duizenden euro's.
Nasi maken, het op de grond gooien en dan pizza bestellen telt niet als belangrijk.quote:Op woensdag 19 november 2014 17:57 schreef Elan het volgende:
[..]
Nee.
Ga zo eten en belangrijkere dingen doen
Misschien kun jij na je glansloze carrière op FOK! aan de slag als adviseur bij de KNVB waardoor dat niet meer nodig is.quote:Op woensdag 19 november 2014 17:56 schreef GGMM het volgende:
[..]
Uh dat diploma hebben ze nodig anders mogen ze wettelijk gezien niet op de bank zitten.
Jeetje wat ben jij dom zeg :S
Medelijden met je belager.quote:
In SEX wordt alles opgelost met dickpics als er mot isquote:Op woensdag 19 november 2014 18:00 schreef Elan het volgende:
[..]
Waar zie jij haat.
Je komt zeker nooit in VBL? #niksgewendjij
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |