15% van je posts gaat over PSV zonder dat dat relevant is aan het topic.quote:Op vrijdag 6 november 2015 11:16 schreef FISCERAFCA het volgende:
Veltman is een van de beste verdedigers in de eredivisie, kan nog is een normale paas geven. dat zie ik bij dat clubje uit eindhoven niet doen...
Gaat het?quote:Op vrijdag 6 november 2015 11:26 schreef Cavaliers het volgende:
[..]
15% van je posts gaat over PSV zonder dat dat relevant is aan het topic.
#rentfree.
En nu in het Nederlands.quote:Op vrijdag 6 november 2015 11:16 schreef FISCERAFCA het volgende:
Veltman is een van de beste verdedigers in de eredivisie, kan nog is een normale paas geven. dat zie ik bij dat clubje uit eindhoven niet doen...
Ai. Alweer fout.quote:Op vrijdag 6 november 2015 11:32 schreef FISCERAFCA het volgende:
* Dat zie ik ze bij dat clubje uit eindhoven nog niet doet *
Bijna. Nog even oefenen.quote:Op vrijdag 6 november 2015 11:32 schreef FISCERAFCA het volgende:
* Dat zie ik ze bij dat clubje uit eindhoven nog niet doet *
Je was zo dichtbij en nu weer zo ver wegquote:Op vrijdag 6 november 2015 11:41 schreef FISCERAFCA het volgende:
[..]
Zie ik ze dat bij clubje uit nog niet eindhoven? hahaha
Ik ook.quote:Op donderdag 29 oktober 2015 00:27 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Bedankt Joel. Ik vond jou zo enrom goed vandaag!
Beste speler op het veld.quote:Op vrijdag 11 november 2016 20:47 schreef Sunri5e het volgende:
Wat vonden jullie van Veltman tegen België mannen?
quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 19:51 schreef Ajacied422 het volgende:
[ afbeelding ] Top 100 voor reeks "Het Joël Veltman topic #1: De enige echte opvolger van Vertonghen" van 06-10-2014 t/m 06-10-2015
nr / aantal posts / gebruiker
01 30 Sunri5e
02 20 Pugg
03 19 LitmanenAFCA
04 18 GGMM
05 15 Syntix
06 11 Pedroso
06 11 Heeinz
08 10 S15
09 09 nickhguitar
09 09 Tyron
Het mooie is dat ik allang gezien had dat hij en Denswil de grootste verdedigende talenten van NL waren. Kijk maar eens in topic 1. Toen was ik al uitermate positief over deze 2 mannen. In tegenstelling tot veel anderen hier op het forum:quote:
We moeten hetzelfde doen met het Ajax topic.quote:
Was topic 2. Hij was toen ook erg goed in de bekerfinale. Dat heeft iedereen kunnen aanschouwen.quote:Op vrijdag 11 november 2016 20:54 schreef GGMM het volgende:
Is dit niet de reeks waarin Sunri5e zei "ik vond hem niet zo goed in de bekerfinale" oid?
Heb je verkeerd gezienquote:Op vrijdag 11 november 2016 20:53 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Het mooie is dat ik allang gezien had dat hij en Denswil de grootste verdedigende talenten van NL waren.
Dit is niet echt uitgekomen he.quote:Op dinsdag 18 november 2014 22:10 schreef LitmanenAFCA het volgende:
En over een paar jaar speelt Veltman bij een topclub en zitten De Vrij en Indi weer aan te kloten bij Feyenoord
De Vrij doet het toch vrij aardig.quote:Op dinsdag 13 november 2018 00:53 schreef skysherrif het volgende:
[..]
lol
nouja veltman zit bij een CL club en indi in een 2e league
Ja die voorspelling is niet helemaal uitgekomenquote:Op dinsdag 13 november 2018 00:54 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
De Vrij doet het toch vrij aardig.
Heerlijk. Het gaat nog lang duren voordat hij daadwerkelijk wedstrijdfit is maar wat gaan we dan weer genietenquote:Op dinsdag 13 november 2018 00:44 schreef Adames het volgende:
Veltman is op de weg terug: "Dat is prachtig"
12 november 2018 – Goed nieuws voor Joël Veltman en Ajax. De voormalig aanvoerder van de huidige nummer twee van de Eredivisie gaat dinsdag voor het eerst sinds maanden weer trainen op De Toekomst. Dat liet Erik ten Hag weten in gesprek met Ajax TV. "Dat is prachtig."
De verdediger (26) scheurde in april tegen VVV-Venlo de voorste kruisband van zijn rechterknie af. Diezelfde maand werd hij geopereerd en begon zijn revalidatie in Zeist. Volgens Ten Hag komt Veltman er weer aan. "Morgen (dinsdag) komt Veltman ook naar De Toekomst. Die gaat zijn eerste stappen weer maken in de teamtraining, dus dat is prachtig."
Vlak voor zijn blessure raakte Veltman, die ook op 19 caps voor Oranje staat, zijn basisplaats en aanvoerdersband kwijt. Inmiddels is er met de aankoop van Daley Blind en de doorbraak van Noussair Mazraoui meer concurrentie achterin de Amsterdamse defensie.
Littlerabbit, Ajax is weer klaar voor het kampioenschap.
Eindelijk een fatsoenlijk alternatief voor De Jong
Klassiekertje ditquote:Op zondag 1 juni 2014 13:22 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Nou, ik weet niet of jij de bekerfinale tegen Zwolle hebt gezien?
Valt wel mee toch? Het is niet zo dat Mazraoui nou zo ontzettend sterk speelt.quote:Op woensdag 3 april 2019 13:21 schreef Pugg het volgende:
[..]
Het is voor hem te hopen dat een transfer gaat komen, denk hier weinig kans
misschien zijn beiden niet goed genoegquote:Op woensdag 3 april 2019 13:24 schreef GGMM het volgende:
[..]
Valt wel mee toch? Het is niet zo dat Mazraoui nou zo ontzettend sterk speelt.
Ik bedoelde meer dat hij toch wel droomde van een transfer , ff cashen in een ander land, zal nu erg moeilijk gaan worden.quote:Op woensdag 3 april 2019 13:24 schreef GGMM het volgende:
[..]
Valt wel mee toch? Het is niet zo dat Mazraoui nou zo ontzettend sterk speelt.
Wat een jodenstreek.quote:Op woensdag 3 april 2019 14:16 schreef FrankRicard het volgende:
In een Veltman topic mag dit gifje niet ontbreken:
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 18 november 2014 08:12 schreef Heeinz het volgende:
Komt allemaal wel goed met Joël, ongeacht wat anderen denken
quote:Op dinsdag 18 november 2014 08:14 schreef S15 het volgende:
[..]
Juist, ik ben ook erg blij met hem. Laat hem maar lekker een tijdje in Amsterdam blijven.
En wat feyenoorders er van vinden, lekker belangrijk
quote:
Ik lees bovenstaande met stijgende verbazing. Jullie hebben bij deze allemaal de kans om sorry te zeggen en jullie mening te herzien. Go.quote:Op dinsdag 18 november 2014 22:10 schreef LitmanenAFCA het volgende:
En over een paar jaar speelt Veltman bij een topclub en zitten De Vrij en Indi weer aan te kloten bij Feyenoord
Dat eerste zit dan wel weer wat inquote:Op dinsdag 18 november 2014 22:10 schreef LitmanenAFCA het volgende:
En over een paar jaar speelt Veltman bij een topclub en zitten De Vrij en Indi weer aan te kloten bij Feyenoord
Beiden nuttige Eredivisie spelers, maar zie er geen Europese toppers in. Veltman ook alweer 27 en bezig met 6e of 7e seizoen Eredivisie.quote:Op woensdag 3 april 2019 13:31 schreef Tyron het volgende:
[..]
misschien zijn beiden niet goed genoeg
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |