Wat is dat toch met mannen hier dat ze het zo erg vinden dat vrouwen het beter willen hebben voor zichzelf en andere vrouwen?quote:Op maandag 17 november 2014 17:01 schreef Teydelyk het volgende:
[..]
Even je bek houden over dat vrouwen het slechter hebben dan mannen dan, oké? Kijken of je ook zo'n grote mond hebt als (hypothese) het conflict in Rusland escaleert en ik en vele andere jonge mannen in dienst moeten.
Hahaquote:Op maandag 17 november 2014 17:22 schreef netchip het volgende:
Voor dat artikel van The Verge heb ik een mooie quote.
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
Het is een shirt. Trek het je niet zo aan.
Dat shirt staat voor seksisme, dat is kern van het probleem.quote:Op maandag 17 november 2014 17:22 schreef netchip het volgende:
Voor dat artikel van The Verge heb ik een mooie quote.
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."
Het is een shirt. Trek het je niet zo aan.
Dit is weer een mooi punt. Vrouwen hoeven niet het leger in als er oorlog uitbreekt, en mannen wel. Hoezo gelijkheid?quote:Op maandag 17 november 2014 17:21 schreef snakelady het volgende:
[..]
Wat is dat toch met mannen hier dat ze het zo erg vinden dat vrouwen het beter willen hebben voor zichzelf en andere vrouwen?
Zit het jou persoonlijk in de weg als vrouwen het beter zouden hebben? Neemt dat iets van jou persoonlijk weg?
Dus nee, ik hou mijn ''bek'' niet dicht, mannenleed is net zo erg als vrouwenleed en ik zou het alleen maar toejuigen als jij opkomt voor mannenleed, ik zou mij daar als vrouw echt niet benadeeld in voelen.
Niet mee eens, in landen als India is hard feminisme noodzakelijk.quote:Op maandag 17 november 2014 17:25 schreef netchip het volgende:
[..]
Dit is weer een mooi punt. Vrouwen hoeven niet het leger in als er oorlog uitbreekt, en mannen wel. Hoezo gelijkheid?
Ik vind het ook volstrekt belachelijk dat iets al het feminisme nog bestaat. De rechten en plichten voor mannen en vrouwen moeten gelijk getrokken worden, op alle gebieden. En nee, dat noemen we geen feminisme. Feminisme streeft naar meer rechten voor vrouwen.
Mannen voelen zich aangevallen, omdat het feminisme een kant op werkt. Vrouwen zullen namelijk de nadelen van de rechten en plichten van een man niet willen hebben. Alleen de voordelen.
Ach, het is maar een shirt, boeiend, ik vind feminazi's die daar over gaan zeiken ook achterlijk.quote:Op maandag 17 november 2014 17:25 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Dat shirt staat voor seksisme, dat is kern van het probleem.
Nee. Die man vindt dat shirt gewoon mooi, en dat is een vorm van meningsuiting. Als je daar niet tegen kunt, dan hoor je niet thuis in een staat met een grondwet die gebaseerd is op de klassieke grondrechten.quote:Op maandag 17 november 2014 17:25 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Dat shirt staat voor seksisme, dat is kern van het probleem.
De reet van Kim..quote:Op maandag 17 november 2014 17:27 schreef snakelady het volgende:
[..]
Ach, het is maar een shirt, boeiend, ik vind feminazi's die daar over gaan zeiken ook achterlijk.
Die man heeft iets geweldigs bereikt in zijn leven en dat zou meer gewaardeerd moeten worden, in ieder geval meer dan de reet van Kim Kardashian wat meer en uitgebreider in het nieuws is geweest.
Daarom is het nog wel de basis van het probleem. Het is uitermate seksistisch, vrouwen zijn meer dan wezens die maar sexy moeten zijn.quote:Op maandag 17 november 2014 17:27 schreef netchip het volgende:
[..]
Nee. Die man vindt dat shirt gewoon mooi, en dat is een vorm van meningsuiting. Als je daar niet tegen kunt, dan hoor je niet thuis in een staat met een grondwet.
Hij zou die feminazi's eigenlijk dankbaar moeten zijn voor alle extra aandacht en publiciteit die ze hem hebben gegeven. Hij is nu bijna even relevant als Kims assquote:Op maandag 17 november 2014 17:27 schreef snakelady het volgende:
[..]
Ach, het is maar een shirt, boeiend, ik vind feminazi's die daar over gaan zeiken ook achterlijk.
Die man heeft iets geweldigs bereikt in zijn leven en dat zou meer gewaardeerd moeten worden, in ieder geval meer dan de reet van Kim Kardashian wat meer en uitgebreider in het nieuws is geweest.
Dat is zijn mening, die mag hij uiten volgens onze grondwet. Daar kan je niets tegen doen.quote:Op maandag 17 november 2014 17:28 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Daarom is het nog wel de basis van het probleem. Het is uitermate seksistisch, vrouwen zijn meer dan wezens die maar sexy moeten zijn.
Dat is omdat vele een gezin hebben en er anders niemand is om voor de kinderen te zorgen.quote:Op maandag 17 november 2014 17:25 schreef netchip het volgende:
[..]
Dit is weer een mooi punt. Vrouwen hoeven niet het leger in als er oorlog uitbreekt, en mannen wel. Hoezo gelijkheid?
Dat is jouw interpretatie, niet die van mij en vele andere, daarnaast zijn er nog genoeg landen waar vrouwen ernstig onderdrukt worden en minder rechten hebben, we wereld is groter dan alleen Nederland.quote:Ik vind het ook volstrekt belachelijk dat iets al het feminisme nog bestaat. De rechten en plichten voor mannen en vrouwen moeten gelijk getrokken worden, op alle gebieden. En nee, dat noemen we geen feminisme. Feminisme streeft naar meer rechten voor vrouwen.
Toch zijn er genoeg (erg intelligente) mannen die feminist zijn en/of het steunen, zou het kunnen dat die mannen niet zo kortzichtig zijn en het niet zien als vrouwen tegen de mannen maar daadwerkelijk erkennen dat vrouwen en mannen gelijkwaardig ( niet hetzelfde, niet gelijk, maar gelijkwaardig) zijn?quote:Mannen voelen zich aangevallen, omdat het feminisme een kant op werkt. Vrouwen zullen namelijk de nadelen van de rechten en plichten van een man niet willen hebben. Alleen de voordelen.
Wat is dat nu voor gelul? je kan er wel degelijk iets tegen doen en dat is kritiek erop uiten. Zoals die feministen hebben gedaan en hij heeft zijn excuses aangeboden.quote:Op maandag 17 november 2014 17:33 schreef netchip het volgende:
[..]
Dat is zijn mening, die mag hij uiten volgens onze grondwet. Daar kan je niets tegen doen.
Wat mij betreft trekken vrouwen ook zo'n shirt aan maar dan met mannen erop. Het maakt mij niets uit. In mijn ogen is er geen probleem.
Dat is geen gelul. Hij had gewoon zijn poot stijf moeten houden en zich moeten beroepen op zijn rechten. Het is toch absurd dat iemand zich moet gaan verontschuldigen voor iets wat wettelijk mag, en waar iemand zich fijn bij voelt?!quote:Op maandag 17 november 2014 17:33 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Wat is dat nu voor gelul? je kan er wel degelijk iets tegen doen en dat is kritiek erop uiten. Zoals die feministen hebben gedaan en hij heeft zijn excuses aangeboden.
Zo zijn er zat erg intelligente mannen en zat erg intelligente vrouwen die antifeminist zijn... hoe zou dat komen denk je?quote:Op maandag 17 november 2014 17:33 schreef snakelady het volgende:
Toch zijn er genoeg (erg intelligente) mannen die feminist zijn en/of het steunen, zou het kunnen dat die mannen niet zo kortzichtig zijn en het niet zien als vrouwen tegen de mannen maar daadwerkelijk erkennen dat vrouwen en mannen gelijkwaardig ( niet hetzelfde, niet gelijk, maar gelijkwaardig) zijn?
Net als hij het recht heeft da shirt te dragen hebben andere er recht op er kritiek op te geven, vrijheid van meningsuiting werkt twee kanten op namelijk.quote:Op maandag 17 november 2014 17:34 schreef netchip het volgende:
[..]
Dat is geen gelul. Hij had gewoon zijn poot stijf moeten houden en zich moeten beroepen op zijn rechten. Het is toch absurd dat iemand zich moet gaan verontschuldigen voor iets wat wettelijk mag, en waar iemand zich fijn bij voelt?!
[..]quote:Op maandag 17 november 2014 17:33 schreef snakelady het volgende:
[..]
Dat is omdat vele een gezin hebben en er anders niemand is om voor de kinderen te zorgen.
Beter zou dan inderdaad zijn dat een van de twee ouders en dat ze zelf kunnen kiezen wie.
Hoewel ik eerlijk moet zeggen dat ik liever b
Ik denk dat het voornamelijk komt omdat vooral de feminazi's in het nieuws komen en alle aandacht krijgen en velen dan denken dat die voor iedere feminist spreken.quote:Op maandag 17 november 2014 17:37 schreef TerryStone het volgende:
[..]
Zo zijn er zat erg intelligente mannen en zat erg intelligente vrouwen die antifeminist zijn... hoe zou dat komen denk je?
Is dat omdat ze kortzichtig zijn of zou het kunnen dat de kritiek op de beweging, haar doelen en wat feministen in de media en politiek doen ergens terecht kan zijn?
Die discussie toen ging ook over Nederland, gezien ik geen kindhuwelijken en andere zaken er bij mocht halen werkt dat visa versa...lijkt mij.quote:Op maandag 17 november 2014 17:37 schreef netchip het volgende:
Vorige keer kwam ik aan met punten waarbij vrouwen het beter hebben dan mannen, en toen zei je dat we het over Nederland hadden. Nu draag je zelf als argument aan dat vrouwen het in andere landen niet altijd goed hebben, en dat daar nog veel te behalen valt.
Het speelt ook mee ja.quote:Op maandag 17 november 2014 17:38 schreef snakelady het volgende:
[..]
Ik denk dat het voornamelijk komt omdat vooral de feminazi's in het nieuws komen en alle aandacht krijgen en velen dan denken dat die voor iedere feminist spreken.
Grappig, je klinkt nu wel als een feminist, dat is namelijk ook gewoon wat de meeste feministen willen.quote:Op maandag 17 november 2014 17:41 schreef netchip het volgende:
Nogmaals, ik ben tegen feminisme, maar voor gelijke rechten en plichten voor mannen en vrouwen.
Dat houdt in dat mannen en vrouwen overal gelijk beoordeeld worden, berecht worden, dat vrouwen ook opgeroepen worden voor dienstplicht/oorlog (zoals in Noorwegen), en dat er bij een scheiding (waarbij geen kinderen betrokken zijn) geen alimentatie betaald hoeft te worden. En zo nog vele andere zaken.
Nee. Feministen willen dat vrouwen het beter krijgen. Niet mannen.quote:Op maandag 17 november 2014 17:43 schreef snakelady het volgende:
[..]
[..]
Grappig, je klinkt nu wel als een feminist, dat is namelijk ook gewoon wat de meeste feministen willen.
Je zou Noorwegen beter geëmancipeerd noemen, niet feministisch. De definitie van feminisme ligt net wat anders.quote:Op maandag 17 november 2014 17:43 schreef snakelady het volgende:
[..]
Grappig, je klinkt nu wel als een feminist, dat is namelijk ook gewoon wat de meeste feministen willen.
Noorwegen is dan ook een heel erg feministisch land, net als zowat heel Scandinavie dat is.
Nee, dat is onzin, we willen het niet beter hebben dan mannen, in ieder geval niet de feministen die ik ken.quote:Op maandag 17 november 2014 17:44 schreef netchip het volgende:
[..]
Nee. Feministen willen dat vrouwen het beter krijgen. Niet mannen.
Het uitgangspunt van feminisme is dan ook dat vrouwen altijd en eeuwig slachtoffer zijn.quote:Op maandag 17 november 2014 17:46 schreef snakelady het volgende:
[..]
Nee, dat is onzin, we willen het niet beter hebben dan mannen, in ieder geval niet de feministen die ik ken.
We willen het beter hebben voor veel vrouwen in de wereld die het slechter hebben dan mannen, dat dat op gelijk niveau komt.
Waarom zou ik willen dat mijn vriend, vader, broer, stiefzoontjes, vrienden enz. het slechter hebben dan ik? Dat is toch onzin?
Nu gaan we in rondjes praten..ik vind dat in veel landen vrouwen wel nog in een minderwaardigheidspositie zitten, jij vind van niet, prima.quote:Op maandag 17 november 2014 17:48 schreef TerryStone het volgende:
[..]
Het uitgangspunt van feminisme is dan ook dat vrouwen altijd en eeuwig slachtoffer zijn.
Daar gaat het dan ook al mis want vrouwen hebben het over het algemeen helemaal niet slechter dan mannen.
Misschien zijn dat dan wel geen feministen?quote:Op maandag 17 november 2014 17:46 schreef snakelady het volgende:
[..]
Nee, dat is onzin, we willen het niet beter hebben dan mannen, in ieder geval niet de feministen die ik ken.
We willen het beter hebben voor veel vrouwen in de wereld die het slechter hebben dan mannen, dat dat op gelijk niveau komt.
Waarom zou ik willen dat mijn vriend, vader, broer, stiefzoontjes, vrienden enz. het slechter hebben dan ik? Dat is toch onzin?
Wie beslist wei wel of geen feminist is? Zijn dat niet de personen zelf.quote:Op maandag 17 november 2014 17:53 schreef netchip het volgende:
[..]
Misschien zijn dat dan wel geen feministen?
Het is eerder zo dat je als kankerbestrijding pretendeert ook op te komen voor de belangen van nierpatiënten , claimt dat dat ook ernstig is en je heus meeleeft maar in de realiteit helemaal geen reet doet voor die mensen.quote:Op maandag 17 november 2014 17:53 schreef snakelady het volgende:
[..]
Nu gaan we in rondjes praten..ik vind dat in veel landen vrouwen wel nog in een minderwaardigheidspositie zitten, jij vind van niet, prima.
Maar ik geloof niet dat ik er mannen kwaad mee doe als ik vind dat zaken als eermoorden op verkrachte vrouwen, kinderhuwelijken en ook het overseksualiseren van vrouwen liever weg zie gaan.
Dat betekend ook niet dat ik het niet erg vind wat er met jongens en mannen gebeurd, dat is net zo erg.
Ik heb de kankerbestrijding nooit boos zien worden op de nierstichting omdat ze niet geld inzamelen tegen kanker.
En dat gevoel heb ik hier dus wel.
Dat vind ik ook maar was jij niet degene die beweerde dat die uitwassen binnen de beweging geen echte feministen waren?quote:Op maandag 17 november 2014 17:55 schreef snakelady het volgende:
[..]
Wie beslist wei wel of geen feminist is? Zijn dat niet de personen zelf.
Nee, ik zeg dat dat extreme feministen zijn.quote:Op maandag 17 november 2014 18:00 schreef TerryStone het volgende:
[..]
Dat vind ik ook maar was jij niet degene die beweerde dat die uitwassen binnen de beweging geen echte feministen waren?
Dan zijn we het daar over eens.quote:Op maandag 17 november 2014 18:00 schreef snakelady het volgende:
[..]
Nee, ik zeg dat dat extreme feministen zijn.
Het is wel gelul, zo'n shirt dragen is vrijheid van meningsuiting maar er kritiek op uiten ook.quote:Op maandag 17 november 2014 17:34 schreef netchip het volgende:
[..]
Dat is geen gelul. Hij had gewoon zijn poot stijf moeten houden en zich moeten beroepen op zijn rechten. Het is toch absurd dat iemand zich moet gaan verontschuldigen voor iets wat wettelijk mag, en waar iemand zich fijn bij voelt?!
quote:Op maandag 17 november 2014 08:39 schreef motorbloempje het volgende:
En als niemand Miep meer aanspreekt op straat, in de kroeg, in de dixo, nergens meer, dan krijgen we een RP topic over hoe ze maar door alle jongens genegeerd wordt en nooit sjans heeft met leuke jongens.
Ik zeg gewoon vaak hallo als ik ergens loop en het is niet te druk en ik woon in een stad.quote:Op maandag 17 november 2014 09:36 schreef Beauke het volgende:
[..]
Dat is het verschil tussen een dorp en een stad. In een dorp groet je elkaar zonder verdere bedoelingen.
In een stad is dat toch anders.
Ik vind dat je te ver gaat.quote:Op maandag 17 november 2014 12:21 schreef Woestenijhumor het volgende:
[..]
Bekijk ze dan eerst... zodat je wéét waarover het gaat.
Nogmaals het gaat niet om een dorp of een provinciestadje. En ook, ik woon nu in een middelgrote stad en uiteraard groet ik de buschauffeur bij het opstappen. Uiteraard groet de man achter de kassa bij Albert Heijn me voor hij begint in te scannen.
Nogmaals dààr gaat het niet om
Nou okselhaar/beenhaar/stropdas voor vrouwen is ook niet verboden bij wet. Make-upvrij of behaloos door het leven gaan. Doe je toch maar beter niet, hoor.quote:Op maandag 17 november 2014 17:34 schreef netchip het volgende:
[..]
Dat is geen gelul. Hij had gewoon zijn poot stijf moeten houden en zich moeten beroepen op zijn rechten. Het is toch absurd dat iemand zich moet gaan verontschuldigen voor iets wat wettelijk mag, en waar iemand zich fijn bij voelt?!
Kijk, je hebt dingen die je in de wet vast kan leggen, en dingen die je niet in de wet vast kan leggen maar toch gebeuren.quote:Op maandag 17 november 2014 19:55 schreef Woestenijhumor het volgende:
[..]
Nou okselhaar/beenhaar/stropdas voor vrouwen is ook niet verboden bij wet. Make-upvrij of behaloos door het leven gaan. Doe je toch maar beter niet, hoor.
En spreek dan vooral maar niet tegen tegen je baas die beweert dat je je moet "verzorgen" over je mannelijke collegae die in palmboomshirts met uitpuilend borsthaar, een stinkbek of witte sokken in sandalen op 't werk verschijnen.
Het enige wat ik over dit heb zien verschijnen op facebook was een meme van een meisje die gekleed was zoals de tekening op zijn shirt en dat zou een veronderstelde slet ipv een gerespecteerd wetenschapper, maar aangezien hij een man is komt hij ermee weg.
Ik denk dat het gewoon een zoveelste bewijs is dat er verschillende normen voor mannen en vrouwen gelden. En die zijn er op zowat alle gebieden, maar op gebied van uiterlijk en kleding is het natuurlijk het meest zichtbaar.
En bepaalde kledingstukken, kleren, kapsels, manieren, houdingen, etc... aanmoedigen bij het ene geslacht en vervloeken bij het andere, is nogal... eh... middelvinger, maar ik hou het bij een facepalm en een diepe zucht.
Wat wil je hier mee zeggen?quote:Op maandag 17 november 2014 19:55 schreef Woestenijhumor het volgende:
[..]
Nou okselhaar/beenhaar/stropdas voor vrouwen is ook niet verboden bij wet. Make-upvrij of behaloos door het leven gaan. Doe je toch maar beter niet, hoor.
En spreek dan vooral maar niet tegen tegen je baas die beweert dat je je moet "verzorgen" over je mannelijke collegae die in palmboomshirts met uitpuilend borsthaar, een stinkbek of witte sokken in sandalen op 't werk verschijnen.
Het enige wat ik over dit heb zien verschijnen op facebook was een meme van een meisje die gekleed was zoals de tekening op zijn shirt en dat zou een veronderstelde slet ipv een gerespecteerd wetenschapper, maar aangezien hij een man is komt hij ermee weg.
Ik denk dat het gewoon een zoveelste bewijs is dat er verschillende normen voor mannen en vrouwen gelden. En die zijn er op zowat alle gebieden, maar op gebied van uiterlijk en kleding is het natuurlijk het meest zichtbaar.
En bepaalde kledingstukken, kleren, kapsels, manieren, houdingen, etc... aanmoedigen bij het ene geslacht en vervloeken bij het andere, is nogal... eh... middelvinger, maar ik hou het bij een facepalm en een diepe zucht.
quote:Op maandag 17 november 2014 20:01 schreef netchip het volgende:
[..]
Kijk, je hebt dingen die je in de wet vast kan leggen, en dingen die je niet in de wet vast kan leggen maar toch gebeuren.
Als jij makeup-vrij door het leven wilt gaan, moet je dat doen. Niemand houdt je tegen, en dan kan je aandragen: "Mijn werkgever vindt mij er zonder makeup niet uitzien!" Maar dat is niet jou probleem, dat is zijn probleem. Als hij je daarvoor ontslaat, heeft ie een probleem.
Daarbij mogen mensen vinden en denken wat ze willen, zolang het maar niet discriminerend of racistisch is (of haatzaaiend, bedreigend, etc). Dit "probleem" kan je dus niet veranderen, omdat deze rechten in de grondwet zijn vastgelegd.
Het is niet realistisch, maar het kan wel. Je doet het niet, want je trekt je de kritiek van de maatschappij aan.quote:Op maandag 17 november 2014 20:04 schreef theunderdog het volgende:
[..]![]()
Echt een heel realistisch wereldbeeld heb je niet.
quote:Op maandag 17 november 2014 20:03 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Wat wil je hier mee zeggen?
Verzorgen, hygiëne is voor iedereen belangrijk.
Ik doelde op het feit dat je zei dat een werkgever dan een "probleem" heeft. Als ik baas ben van een schoonheidssalon en een van mijn werknemers besluit zichzelf niet meer fatsoenlijk te verzorgen, dan kan zij/hij (meestal zij) toch echt der biezen pakken. .quote:Op maandag 17 november 2014 20:06 schreef netchip het volgende:
[..]
Het is niet realistisch, maar het kan wel. Je doet het niet, want je trekt je de kritiek van de maatschappij aan.
Daar doe je de aanname dat de vrouw in een schoonheidssalon werkt. Laten we zeggen dat ze werkt bij een programmeerbedrijf. Haar collega's komen ook onverzorgd op het werk. Het is dan niet toegestaan om haar te ontslaan wegens slechte persoonlijke verzorging, en de anderen niet. Dat is namelijk discriminatie op grond van geslacht.quote:Op maandag 17 november 2014 20:09 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ik doelde op het feit dat je zei dat een werkgever dan een "probleem" heeft. Als ik baas ben van een schoonheidssalon en een van mijn werknemers besluit zichzelf niet meer fatsoenlijk te verzorgen, dan kan zij/hij (meestal zij) toch echt der biezen pakken. .
En dat lijkt mij volstrekt logisch.
Ja boeien? en jij denkt dat men daar achter komt?quote:Op maandag 17 november 2014 20:14 schreef netchip het volgende:
[..]
Daar doe je de aanname dat de vrouw in een schoonheidssalon werkt. Laten we zeggen dat ze werkt bij een programmeerbedrijf. Haar collega's komen ook onverzorgd op het werk. Het is dan niet toegestaan om haar te ontslaan wegens slechte persoonlijke verzorging, en de anderen niet. Dat is namelijk discriminatie op grond van geslacht.
Nee maar denk je dat ze erachter komen als ze een man ontslaan?quote:Op maandag 17 november 2014 20:15 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ja boeien? en jij denkt dat men daar achter komt?
?quote:Op maandag 17 november 2014 20:19 schreef hmmmmmmm het volgende:
[..]
Nee maar denk je dat ze erachter komen als ze een man ontslaan?
Daarom zei ik dat je die documentaire moest bekijken, "Femme de la Rue" dus, heel wat zwaarder dan die in NY. Het begint met groeten en uiteindelijk scheldt hij haar uit voor hoer omdat ze niet op zijn avances ingaat. Dat gebeurt dus de hele tijd. Begrijp dat dan toch dat je op de 400m wandelafstand naar het metrostation dit niet gemiddeld drie tot vier keer wil meemaken. En je neemt dan de metro terwijl je eigenlijk te voet kan gaan, maar dan gebeurt het dus ontelbare keren. Elke dag opnieuw.quote:Op maandag 17 november 2014 18:33 schreef hmmmmmmm het volgende:
[..]
[..]
Ik zeg gewoon vaak hallo als ik ergens loop en het is niet te druk en ik woon in een stad.
[..]
Ik vind dat je te ver gaat.
Als het alleen maar gaat om die negatieve ervaringen ja dat is niet fijn en daar ben ik ook tegen.
Maar wat wil je dan een aanspreekverbod op straat?
Als ik zie dat een leuk meisje niks te doen heeft en wacht op een bus maak ik misschien een praatje niks mis mee.
Er zijn veel mannen die dus vrouwen op straat netjes aanspreken als doel om ze te versieren daar is niks mis mee heb je geen zin of er last van loop je gewoon door of zeg je dat.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |