Gewoon doen!quote:Op donderdag 20 november 2014 20:01 schreef L-E het volgende:
Gotc, ik wil binnenkort een uitgebreide review over die Tula Toddler! Wij overwegen 'm ook
Mooi!quote:Op donderdag 20 november 2014 18:39 schreef GotC het volgende:
[ afbeelding ]
Tula toddler ArrowEn in principe past T. er al in ja
Maarrr we hebben de Manduca ook nog. En 3 doeken.
Vandaag ook toevallig een WC Tula geklikt maar Yur vond het niks dus weer geannuleerd. Scheelt weer ¤260
.
Briefgeld, ID, ov-chip, condooms en het muntje van de garderobe?quote:Op donderdag 20 november 2014 20:27 schreef Burdie het volgende:
Mooi GotC, lekker frisse kleuren ook. Ik vraag me trouwens af waar dat zakje/flapje op de heupgordel voor is?
Ultra-anticonceptiequote:Op donderdag 20 november 2014 20:30 schreef Limone het volgende:
[..]
Briefgeld, ID, ov-chip, condooms en het muntje van de garderobe?
quote:Op donderdag 20 november 2014 20:46 schreef Limone het volgende:
Als het in mijn BH past, zal het daar ook wel inpassen..
Het weekend na mijn laatste werkweek voor mijn verlofquote:
quote:Op vrijdag 21 november 2014 11:28 schreef WupWup het volgende:
Over pasgeborenen en rugdragen http://manicpixiedreammam(...)backwrap-my-newborn/
Ik heb zoiets ook met mijn baby. Bij de oudste nooit last van gehad, maar nr 2 is niet meer in een doek te houden, blijft dusdanig strekken dat ie gaat buttpoppen.quote:Op vrijdag 21 november 2014 13:09 schreef Chanty het volgende:
Ik sluit graag aan als er een draagmeet komt10 januari kan ik.
Vraagje: krijg Lucas de laatste paar weken niet goed ingeknoopt (fwcc). Hij strekt steeds zijn benen, gaat naar rechts hangen en duwt zich van me afspannen en herknopen het heeft geen zin: meneer hangt scheef in de doek. Gisteren heb ik hem vijf keer opnieuw ingeknoopt in een half uur en daarna heb ik t opgegeven en ben ik weer naar huis gegaan
iemand tips? Behalve blijven spannen...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |