Platform: Originquote:Op dinsdag 18 november 2014 15:06 schreef NothingHappened het volgende:
[..]
Waar staat dan dat het niet de ps4 versie is. Ik zal wel scheel zijnmaar ik zie het echt niet. Ook niet welke versie het dan wél is. Anyone? Is idd superprijs namelijk.
Komt misschien omdat je de Keep heb gebruikt oid?quote:Op dinsdag 18 november 2014 14:02 schreef Rezania het volgende:
[..]
Apart, daar staat niks over sword en shield of the dragon, en die heb ik wel.
Geen idee, ik had het gewoon plots.quote:Op dinsdag 18 november 2014 15:29 schreef Drankster het volgende:
[..]
Komt misschien omdat je de Keep heb gebruikt oid?
Korean VPN powers activate!quote:Op dinsdag 18 november 2014 15:51 schreef Rezania het volgende:
[..]
Geen idee, ik had het gewoon plots.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. komt er een bericht dat de game nog niet volledig geïnstalleerd is en pas op 52% was, kon ik weer terug naar het menu en nu moet ik dat gevecht weer overnieuw doen.
Eerste indruk is goed. Character creator is heel uigebreid, wilde mezelf namaken, maar dat is toch moeilijker dan het lijkt, moet het nu dus met een slap aftreksel van mezelf doen, maar ach, nog steeds baas,
Speel hem op hard, de besturing en vooral de tactical camera is erg wennen. De tactical camera is vrij lastig te besturen. maar hopelijk went dat vanzelf. Had helaas wel wat meer skilltrees verwacht. Voor een mage alleen maarSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. vind ik toch wat karig. Maar misschien verandert mijn mening daarover nog.
Geen idee, maar kan bijna niet anders.quote:Op dinsdag 18 november 2014 21:31 schreef The_Substitute het volgende:
Zijn bepaalde powers weer te combineren?
Hey Drankster, bedankt voor het nakijken. Jij hebt je key dus direct gekregen als ik het goed begrijp? Ik wil nu in principe de bestelling gaan plaatsen, maar ben vrij huiverig voor problemen met dit soort sitesquote:Op dinsdag 18 november 2014 13:10 schreef Drankster het volgende:
[..]
Nope.
Dragon Age: Inquisition + Flames of the Inquisition Arsenal DLC Origin Key:
[..]
Deluxe Edition:
[..]
Ik heb deel 1 en 2 beide 2x uitgespeeld, maar wat bedoel je met powers combineren?quote:Op dinsdag 18 november 2014 21:31 schreef The_Substitute het volgende:
Zijn bepaalde powers weer te combineren?
Volgens mij combinaties als: frozen + shield bash = shatterquote:Op woensdag 19 november 2014 10:31 schreef Arnold_Braunschweiger het volgende:
[..]
Ik heb deel 1 en 2 beide 2x uitgespeeld, maar wat bedoel je met powers combineren?
Oh dus toch, ja dat kende ik wel.quote:Op woensdag 19 november 2014 10:49 schreef Cikx het volgende:
[..]
Volgens mij combinaties als: frozen + shield bash = shatter
Nou, qua besturing kan je beter met een controller spelen kan ik je uit ervaring vertellen.quote:Op woensdag 19 november 2014 11:07 schreef Augustus_Thijs het volgende:
Haal hem voor de pc. Vond de eerdere versies toch relaxter spelen met keyboard dan de xbox controller.
Maar eerst even de vakantie afwachten
Yes, dat kan gewoon.quote:Op woensdag 19 november 2014 10:49 schreef Cikx het volgende:
[..]
Volgens mij combinaties als: frozen + shield bash = shatter
Heb nog niet zoveel gespeeld, maar vind het tot nu toe wel tof. Het is wel heel anders dan Origins, vooral qua besturing. Eerst was op de Playsation X auto-attack en nu is dat springen, dus ik sta steeds te springen in plaats van aan te vallen.quote:Op woensdag 19 november 2014 12:57 schreef NothingHappened het volgende:
Voldoet DA een beetje aan de hoogstaande verwachtingen alom? Even benieuwd![]()
Is het Eat-my-Dust-Skyrim! Of is het niet te vergelijken?
Waar ben je nu?quote:Op woensdag 19 november 2014 13:05 schreef Cikx het volgende:
[..]
Heb nog niet zoveel gespeeld, maar vind het tot nu toe wel tof. Het is wel heel anders dan Origins, vooral qua besturing. Eerst was op de Playsation X auto-attack en nu is dat springen, dus ik sta steeds te springen in plaats van aan te vallen.
De tactical camera is wel een bitch om te besturen met de controller, vind tactical combat daarom voor alsnog iets minder tof dan in bijvoorbeeld Origins, waar het allemaal wat intuïtiever was. Op lagere difficulties kun je het daarentegen gewoon als een action-RPG spelen, ziet er heel tof uit op die manier.
Moet veel langer spelen om een goed oordeel te kunnen vellen, aangezien het na 15 uur pas 'echt' tof wordt volgens velen.
Daar ben ik ook nu. Ben ook meer bezig met exploren dan questen eerlijk gezegd.quote:Op woensdag 19 november 2014 13:15 schreef Cikx het volgende:
[..]
Net bijna alles in Haven gedaan en nu in The Hinterlands, vrijwel in het begin dus nog
Ik ook inderdaad, totdat ik weer een level 8 vijand tegen het lijf loop en weer kan reloaden.quote:Op woensdag 19 november 2014 13:16 schreef Rezania het volgende:
[..]
Daar ben ik ook nu. Ben ook meer bezig met exploren dan questen eerlijk gezegd.
Ja dat team 'tactical' verhaal is het enige eigenlijk wat me doet twijfelen. Ik zie de gameplay van Skyrim voor me waarin je als 'loner' heerlijk urenlang kon rondzwerven met je pijl en boog en je ergens verdekt op kon stellen om te stealthen. Ben ik verwendquote:Op woensdag 19 november 2014 13:05 schreef Cikx het volgende:
[..]
Heb nog niet zoveel gespeeld, maar vind het tot nu toe wel tof. Het is wel heel anders dan Origins, vooral qua besturing. Eerst was op de Playsation X auto-attack en nu is dat springen, dus ik sta steeds te springen in plaats van aan te vallen.
De tactical camera is wel een bitch om te besturen met de controller, vind tactical combat daarom voor alsnog iets minder tof dan in bijvoorbeeld Origins, waar het allemaal wat intuïtiever was. Op lagere difficulties kun je het daarentegen gewoon als een action-RPG spelen, ziet er heel tof uit op die manier.
Moet veel langer spelen om een goed oordeel te kunnen vellen, aangezien het na 15 uur pas 'echt' tof wordt volgens velen.
Nope, geen stealth volgens mij. Als rogue heb je wel zo'n ability, maar je bent inderdaad nog altijd met je party.quote:Op woensdag 19 november 2014 13:19 schreef NothingHappened het volgende:
[..]
Ja dat team 'tactical' verhaal is het enige eigenlijk wat me doet twijfelen. Ik zie de gameplay van Skyrim voor me waarin je als 'loner' heerlijk urenlang kon rondzwerven met je pijl en boog en je ergens verdekt op kon stellen om te stealthen. Ben ik verwendVepest door Skyrim.
Is er uberhaupt ruimte voor stealth?
Oh ja, ik werd ook snoeihard afgemaakt op een gegeven moment ergen in de Hinterlands, maar ik moest er wel langs. Na de reload maar snel langsgerend.quote:Op woensdag 19 november 2014 13:18 schreef Cikx het volgende:
[..]
Ik ook inderdaad, totdat ik weer een level 8 vijand tegen het lijf loop en weer kan reloaden.
Het exploren is wel erg tof, gewoon een random kant opwandelen in plaats van quest markers te volgen en gewoon zelf dingen ontdekken. Heerlijk.quote:Op woensdag 19 november 2014 13:22 schreef Rezania het volgende:
[..]
Oh ja, ik werd ook snoeihard afgemaakt op een gegeven moment ergen in de Hinterlands, maar ik moest er wel langs. Na de reload maar snel langsgerend.
Nee, ik heb DA: I niet besteld bij F2P! Maar heb wel meerdere games daar besteld en vrienden van mij ook en inderdaad; binnen enkele minuten de key of steamgift link in de inbox.quote:Op woensdag 19 november 2014 08:34 schreef DeeCruise het volgende:
[..]
Hey Drankster, bedankt voor het nakijken. Jij hebt je key dus direct gekregen als ik het goed begrijp? Ik wil nu in principe de bestelling gaan plaatsen, maar ben vrij huiverig voor problemen met dit soort sites
Thanks, mag ik vragen waar je deze nu besteld hebt dan? Ik heb het punt dat de reserves deze maand compleet weg zijn, en in het geval van een dispute zou ik dus moeten wachten tot het geld terug is voordat ik een nieuwe bestelling kan plaatsen. Vandaar de vele vragenquote:Op woensdag 19 november 2014 13:38 schreef Drankster het volgende:
[..]
Nee, ik heb DA: I niet besteld bij F2P! Maar heb wel meerdere games daar besteld en vrienden van mij ook en inderdaad; binnen enkele minuten de key of steamgift link in de inbox.
quote:Mike Laidlaw, de creative director, heeft een aantal dingen getweet gisteravond (bij ons was het avond althans):
• Het feit dat de camera automatisch centreert op de geselecteerde persoon in tactical view zal worden verholpen met de eerstvolgende patch. Dit was blijkbaar onbedoeld (of ze zijn door feedback nu van mening veranderd).
• Ze gaan werken aan een oplossing voor het feit dat spelers nu continu op de "search"-functie drukken, om de omgeving te scannen voor voorwerpen, telkens opnieuw met dat geluid erbij. Er komt misschien een mogelijkheid om 'm ingedrukt te houden, of een nog andere handige oplossing.
• De framerate-limiet van 30 fps tijdens cutscenes was een technische beperking, en is niet met opzet geïntroduceerd. Heeft te maken met een risico op "desynchronisatie", waarschijnlijk specifiek voor de multiplayer-modus, maar de limiet is dus game-breed. Ze werken aan een manier om de limiet weg te halen.
• Het is mogelijk om de kijkhoek te wijzigen terwijl je in tactical view bent. Verder uitzoomen is een veel gehoord verzoek waar nog niet over is gesproken, maar misschien is het aanpassen van de kijkhoek soms handig voor wat meer overzicht. Hopelijk komt er ook een mogelijkheid om verder uit te zoomen.
• De mannen van Bioware kunnen nog niet toezeggen wanneer er precies een patch komt en wat daar precies in zit. Maar ze lijken serieus te luisteren naar feedback en hard te werken aan fixes. Dat stemt mij positief!
Ik denk dat ik eerst maar rustig Wasteland 2 ga uitspelen, en over enkele weken begin met Dragon Age. Niet dat er heel veel mis is, maar in elk geval enkele issues en irritaties zullen hoogstwaarschijnlijk worden opgelost op korte termijn.
Paar tips:
Speel je op PC, haal dan even de nieuwste driver voor de videokaart. nVidia en AMD hebben beide een (beta) driver uitgebracht met specifieke verbeteringen voor DA:I. Geen enorme winsten voor zover ik lees, maar wel enige verbetering.
Wil je een leuk setje extra wapens verdienen, doorloop dan de Quest for the Red Lyrium Reapers (online marketing-actie waar je enkele video's bekijkt en verborgen objecten zoekt).
Ik piraat of download DA: I van Origin (met een account van een vriend van mij op mijn PC) eerst om te kijken in hoeverre mijn PC hem trekt, trekt ie hem slecht dan haal ik hem voor de PS4. Maar mocht mijn PC DA:I goed trekken dan koop ik hem via F2P.quote:Op woensdag 19 november 2014 15:13 schreef DeeCruise het volgende:
[..]
Thanks, mag ik vragen waar je deze nu besteld hebt dan? Ik heb het punt dat de reserves deze maand compleet weg zijn, en in het geval van een dispute zou ik dus moeten wachten tot het geld terug is voordat ik een nieuwe bestelling kan plaatsen. Vandaar de vele vragen
Ahzo, verstandig! Wat voor gpu gebruik je?quote:Op woensdag 19 november 2014 15:40 schreef Drankster het volgende:
[..]
Ik piraat of download DA: I van Origin (met een account van een vriend van mij op mijn PC) eerst om te kijken in hoeverre mijn PC hem trekt, trekt ie hem slecht dan haal ik hem voor de PS4. Maar mocht mijn PC DA:I goed trekken dan koop ik hem via F2P.
Bedankt! Vooralquote:Op woensdag 19 november 2014 15:38 schreef Semisane het volgende:
Ook wel een goed postje van GOT:
[..]
is handig om te doen, zeker als je ook Dragon Age: Keep hebt gebruikt.quote:Wil je een leuk setje extra wapens verdienen, doorloop dan de Quest for the Red Lyrium Reapers (online marketing-actie waar je enkele video's bekijkt en verborgen objecten zoekt)
Ik vermoed van wel, zal het achter een spoiler zetten hoe je ze kunt krijgen.quote:Op woensdag 19 november 2014 16:03 schreef Rezania het volgende:
Kan dat van die Red Lyrium ook als je al bent begonnen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.http://www.dragonage.com/(...)e-red-lyrium-reapers
quote:Op woensdag 19 november 2014 16:13 schreef lord_bono het volgende:
[..]
Ik vermoed van wel, zal het achter een spoiler zetten hoe je ze kunt krijgen.Oké, dat eerste punt voldoe ik nog niet aan, dus ik ga het gewoon proberen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.http://www.dragonage.com/(...)e-red-lyrium-reapers
Gist is liefde, gist is leven. Vooral in een vagijn.
MSI R9 270X 2Gbquote:Op woensdag 19 november 2014 15:48 schreef DeeCruise het volgende:
[..]
Ahzo, verstandig! Wat voor gpu gebruik je?
Het is wel alleen voor Rusland hequote:Op woensdag 19 november 2014 16:37 schreef Bredemug het volgende:
Hallo vraagje,
Ik kan hier DA:I voor 24,19 euro halen https://www.g2a.com/drago(...)key-preorder-ru.html
dat is dus alleen de cd key, maar hoe werkt dit precies, ik heb namelijk 0 ervaring met origin? als ik dit koop , moet ik dan daarna inloggen op origin en het spel via origin downloaden door die cd key in te vullen?
Edit: Nevermindben er al achter gekomen.
Ja dat is waar, al vond ik het in Skyrim wel aardig dat je volgers gewoon het grootste gedeelte van de tijd hun mond hielden hoor. Gewoon bek dicht! Ze zaten dan ook meestal thuis om voor het eten te zorgenquote:Op woensdag 19 november 2014 13:22 schreef Cikx het volgende:
[..]
Nope, geen stealth volgens mij. Als rogue heb je wel zo'n ability, maar je bent inderdaad nog altijd met je party.In dat opzicht is het heel anders dan Skyrim, je praat met je party-members, maakt dingen met ze mee, zodat je er een soort emotionele band mee krijgt. Dat is erg tof en iets dat ik dan weer miste in Skyrim.
yeah , dacht eraan een vpn te gebruiken om het zo te unlocken, maar beetje teveel moeite ga denk wel 10 eurotjes meer betalen voor de EU regio.quote:Op woensdag 19 november 2014 16:51 schreef Drankster het volgende:
[..]
Het is wel alleen voor Rusland he
Dat is Guard, een soort armor dat fungeert als een 2e healthbar. Warriors krijgen dat door bepaalde aanvallen te doen.quote:Op woensdag 19 november 2014 20:42 schreef Rezania het volgende:
[ afbeelding ]
Weet iemand wat dat grijze is? Kan het nergens vinden.
Dat staat ook echt nergens in de codex, superhandig.quote:Op woensdag 19 november 2014 20:55 schreef Cikx het volgende:
[..]
Dat is Guard, een soort armor dat fungeert als een 2e healthbar. Warriors krijgen dat door bepaalde aanvallen te doen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |