Meen je dat nou?quote:Op donderdag 20 november 2014 16:43 schreef Eric_Cantona het volgende:
[..]
Volgens mij zit dat er standaard in? Oproep weigeren met sms en dan kun je zelf de tekst nog aanpassen.
Dit kan al jaren onder android.quote:Op donderdag 20 november 2014 16:43 schreef Nikooos het volgende:
Dat kan gewoon standaard volgens mij? Bij de algemene instellingen van de telefoon app staat onderaan "Snelle reacties".
Draai inmiddels wel op Lollipop, dus ik weet niet of het in Kitkat ook kan.
Dus standaard, zonder app?quote:
bij samsung phones is het iets dat altijd standaard was:quote:
In je telefoon app gaan. Dan in de opties onder quick responsesquote:
Ik ben pas sinds een paar maanden aan de Android. Het was mijn dus onbekend hoe lang deze functie al onder Android een mogelijkheid was.quote:
Pin me er niet op vast maar haalt dat soort software niet eerst de beveiliging eraf voordat je de mogelijkheid krijgt om handmatig te updaten of te rooten?quote:Op vrijdag 21 november 2014 20:35 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Kan iemand mij uitleggen hoe een encrypted telefoon omgaat met updates vanuit recovery software? (TWRP in mijn geval)
Van wat ik er van heb begrepen is dat je de telefoon compleet kan encrypten maar hoe update TWRP dan de telefoon?
http://www.telegraaf.nl/d(...)pps_onveilig___.htmlquote:Honderden Nederlandse apps onveilig'
AMSTERDAM -
Honderden Nederlandse apps voor Android zijn niet veilig. Ze versturen persoonlijke informatie van gebruikers zonder beveiliging, waardoor data kunnen worden onderschept. Dat blijkt uit een test van beveiligingsbedrijf Securify, meldt de NOS zondagavond.
Securify bestudeerde 1000 willekeurige gratis Android-apps, die in de Google Play store te vinden zijn. De onderzoekers onderschepten BSN-nummers, e-mailadressen, telefoonnummers, persoonsgegevens, wachtwoorden, bankrekeningnummers, foto's en dagboeken.
Volgens Securify gaat het onder meer om apps voor reizen, financiën, chatten en daten. Het bedrijf wil niet zeggen om welke apps het gaat.
Securify heeft niet gekeken naar apps voor iPhones en iPads, maar verwacht daar dezelfde problemen.
niet echt onverwacht.. toch?quote:Op zondag 23 november 2014 19:50 schreef Pietverdriet het volgende:
Oeps
[..]
http://www.telegraaf.nl/d(...)pps_onveilig___.html
Ik denk dat je (gratis) niets beters gaat vinden dan Google translate.quote:Op zondag 23 november 2014 23:22 schreef mschol het volgende:
Vraagje: ik zoek een goede android woorden/vertaalboekje voor frans <>nederNederlands (of engels) i
Iemand tips
Als dit bericht er trouwens klote uit ziet: mijn android keybosard snaprt regelmatig de back knop niet tips daarvoor?
SwiftSwiftkey lost niks op
Autoaanvullen gaat ook mis, zoals te zien is
Gebruik chrome op android 4.2.1
ach ja helemaal vergeten te melden: hij moet kunnen werken zonder internet (voor in het buibuitenland en mijn frans is niet heel sterk :p)quote:Op zondag 23 november 2014 23:28 schreef znarch het volgende:
[..]
Ik denk dat je (gratis) niets beters gaat vinden dan Google translate.
Of vind je die niet tof ofzo?
Google Translate > Settings > Manage Offline Languagesquote:Op zondag 23 november 2014 23:30 schreef mschol het volgende:
[..]
ach ja helemaal vergeten te melden: hij moet kunnen werken zonder internet (voor in het buibuitenland en mijn frans is niet heel sterk :p)
quote:Op zondag 23 november 2014 23:50 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Google Translate > Settings > Manage Offline Languages
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |