Ook aan het kijken voor een keuken(s). Ik woon praktisch naast nordhorn en ekelhoff is wel bekend maar weet verder niks van.quote:Op donderdag 13 november 2014 10:05 schreef Klaphark het volgende:
We zijn druk bezig met de oriëntatie voor een nieuwe keuken, en ik ben benieuwd of er mensen zijn die ervaring hebben met Ekelhoff in Duitsland. Op het web lees je veel goede ervaringen, maar nergens lees je bv wat over de prijscategorie waarin zij zitten.
Zitten zij in het hogere segment? Is het prijsverschil tegenwoordig echt nog de moeite waard? We moeten een flink stukje rijden, dus ik peil liever nog wat meningen en ervaringen.
Heb ik gezien indd, maar waar dat precies was geen idee.quote:Op donderdag 13 november 2014 10:23 schreef pvdplanet het volgende:
Was laatst bij de rekenkamer. Keuken uitonderhandeld in NL kost 8000, in D 6500
Ik zou het wel weten...
http://derekenkamer.kro.nl/
En tevreden?quote:Op donderdag 13 november 2014 12:53 schreef ueberduitser het volgende:
Ik had 3 buurmannen die bij Ekelhoff werken en die zaten voor 95% van de tijd in NL keukens te monteren.
Wij hebben de keuken niet bij Ekelhoff vandaan maar bij Akzent, ook uit Nordhorn. Er zijn meerdere mensen hier op Fok! die bij Akzent de keuken gekocht hebben.
Het is mijn 2e nieuwe keuken daar vandaan.quote:
Keurig. Weet jij van horen zeggen of Ekelhoff bekend staat als de duurdere van die 2?quote:Op donderdag 13 november 2014 14:14 schreef ueberduitser het volgende:
[..]
Het is mijn 2e nieuwe keuken daar vandaan.
Gewoon no-nonsense prijzen, geen handjeklap tot wel 60% korting maar direct een scherpe prijs.
Sowieso verschillen ze qua merken keukens en de apparatuur is qua merk anders, dus appels-peren vergelijken. Qua prijs verschillen ze volgens mij niet zoveel.quote:Op donderdag 13 november 2014 14:44 schreef Klaphark het volgende:
[..]
Keurig. Weet jij van horen zeggen of Ekelhoff bekend staat als de duurdere van die 2?
Ben er zonet geweest, bij ekelhoff en Marquendt (zit er naast). Ik kan je wel vertellen dat je met 5000 euro niks hebt. keukens begonnen rond de 10.000 euroquote:Op donderdag 13 november 2014 14:44 schreef Klaphark het volgende:
[..]
Keurig. Weet jij van horen zeggen of Ekelhoff bekend staat als de duurdere van die 2?
Marquardt is volgens mij van de Mandemakers Groep, dus dan kun je net zo goed naar NL gaan.quote:Op donderdag 13 november 2014 16:42 schreef hans1985 het volgende:
[..]
Ben er zonet geweest, bij ekelhoff en Marquendt (zit er naast). Ik kan je wel vertellen dat je met 5000 euro niks hebt. keukens begonnen rond de 10.000 euro
Je bent toch niet in de binnenstad geweest hè?quote:Op donderdag 13 november 2014 21:36 schreef bluemoon23 het volgende:
Ik ben een keer bij Ekelhoff geweest, ze adverteerden met showroomkeukens tegen kortingprijzen.
Die prijzen lagen alsnog een eind boven mijn budget (¤8K), waarschijnlijk zit Ekelhoff in een wat hoger segment dan hetgeen wat ik zocht.
Uiteindelijk geslaagd bij een klein keukenzaakje in Twist (Ja, dat is ook in Duitsland)
Het ligt er dus aan wat je eisen en wensen zijn. Voor 8K is er echt wel een keuken te scoren in DE.quote:Op vrijdag 14 november 2014 09:36 schreef Klaphark het volgende:
Ons budget is ook maar 8k, dus ik twijfel nog steeds of ik daar uren voor in de auto moet gaan zitten morgen
Inhoud van een combi is ook bijna per definitie een stuk lager dan van een losse oven.quote:Op vrijdag 14 november 2014 09:56 schreef ueberduitser het volgende:
Ik zou Akzent nog even bellen of je daar morgen nog terecht kunt, ik vermoed dat je daar beter kunt slagen dan bij Ekelhoff.
Ekelhoff werkt volgens mij met Siemens, Akzent met Neff. Dat kan net schelen qua prijs.
Gevoelsmatig zou het net moeten kunnen qua budget. Moet je geen kookplaat van 90cm breed nemen en de duurste combi-oven.
Bewust een combi oven gekozen en niet gescheiden? Als je oven in gebruik is (geweest) kun je de magnetron niet gebruiken he? Wij hebben om die reden nu bewust voor 2 apparaten gekozen.
Nee, was wel die showroom aan de B213quote:Op vrijdag 14 november 2014 08:27 schreef ueberduitser het volgende:
Je bent toch niet in de binnenstad geweest hè?![]()
Daar zit de duurdere tak van Ekelhoff met Bulthaup etc.
dat snap ik... met 8K had je in de binnenstad een pantryblokje kunnen kopen, meer niet.quote:Op vrijdag 14 november 2014 10:02 schreef bluemoon23 het volgende:
[..]
Nee, was wel die showroom aan de B213
hoe groot moet jouw keuken zijn dan, en wat wil je allemaal? Wij hebben onze keuken gekocht in Tiel. (en we wonen in dldquote:Op vrijdag 14 november 2014 09:36 schreef Klaphark het volgende:
Ons budget is ook maar 8k, dus ik twijfel nog steeds of ik daar uren voor in de auto moet gaan zitten morgen
volgens mij vroeg ik dat ook alquote:Op vrijdag 14 november 2014 10:11 schreef PureEvil het volgende:
[..]
hoe groot moet jouw keuken zijn dan, en wat wil je allemaal?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |