quote:Op zondag 7 juni 2015 23:17 schreef ManianMan het volgende:
Ik vind het wel geil als ze een bos schaamhaar heeft op haar poes
Gewoon laten groeien.quote:Op zondag 31 mei 2015 16:33 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
Bij mij groeit alles zó snel terug dat ik 2 keer per dag met een scheermesje bezig ben. Voel me wel vies als er ergens haar zit.
quote:Op zondag 7 juni 2015 23:17 schreef ManianMan het volgende:
Ik vind het wel geil als ze een bos schaamhaar heeft op haar poes
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.KPD Kloon
Nou, date TS en maak hem eens blijquote:Op maandag 1 juni 2015 16:43 schreef Evienne het volgende:
Alles kaal is echt zo'n opgedrongen ideaalbeeld. Gillette en consorten varen er wel bij.
Zo zonde om je zelfbeeld af te laten hangen van wat haartjes. Tijd, geld, pijn en ongemak. En waarvoor nou helemaal. Ik scheer me steeds minder en voel me daar wel prettig bij. Beetje trimmen en dan is het echt niet lelijk. Echter de maatschappij vindt dat ik me ervoor zou moeten schamen.
Sneu hoor. Het zegt al genoeg dat behaarde vrouwen onder fetisjisme vallen. Je natuurlijke staat van zijn is een fetisj, dat is toch krom?
Wat een walgelijk misogyne opmerking.quote:
Het seksisme daargelaten was het nou niet echt een goede grap, wel?quote:
Jij bent zeker feministisch of niet? Meteen op je SPREEKWOORDELIJKE pik getrapt (is spreektaal, niet boos worden!) na een grapje.quote:Op dinsdag 7 juli 2015 09:39 schreef Evienne het volgende:
[..]
Het seksisme daargelaten was het nou niet echt een goede grap, wel?
En ONZ is elders.
quote:Op donderdag 18 juni 2015 10:15 schreef Naomi_ het volgende:
Ik kan me niet voorstellen dat er mannen bestaan die hier blij mee zijn. Ikzelf ben een vrouw van 26 en helaas gezegend met veel lichaamshaar. Ik ben er ook mee gepest als kind ("ben jij nu een meisje of een jongen?"). Ik heb me er altijd enorm voor geschaamd. Lange tijd heb ik mijn armen, benen en oksels geschoren, nu laat ik het meer en meer staan omdat het veel werk is, zelfs wanneer ik het epileer groeit het zo snel terug dat ik er gewoon geen zin meer in heb. Ik voel me er wel niet comfortabel bij maar hey, het is misschien stilaan tijd om te accepteren wie ik ben.![]()
quote:Op zondag 1 februari 2015 19:38 schreef Kaneelstokje het volgende:
Van die kleine blonde haartjes op de armen en op de buik kunnen wel leuk zijn soms.
Daar houdt het echter wel mee op.
Ehm ik mag toch hopen daar je ooit wel eens een gladde vagina van dichtbij hebt mogen aanschouwen???quote:Op woensdag 15 juli 2015 22:13 schreef Ven1972 het volgende:
Ik hou niet zo van lichaamshaar(zoals schaamhaar rondom de vagina of penis). Maar gladde vagina's lijkt mij wel wat.
Hmm ik heb het in de seksfilm gezien, maar het lijkt mij zo gaaf om zo dichtbij mogen aanschouwen.quote:Op woensdag 15 juli 2015 22:31 schreef Redster1984 het volgende:
[..]
Ehm ik mag toch hopen daar je ooit wel eens een gladde vagina van dichtbij hebt mogen aanschouwen???
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |