Mij ook niet. Het enige wat mij verbaast is dat hij toch elke keer weer mensen vindt, die hem uiteindelijk laten vallen.quote:
Na een klein weekje wikken en wegen ben ik tot de conclusie gekomen dat ik daar eigenlijk helemaal niet zo verbaast over ben.quote:Op dinsdag 11 november 2014 23:44 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Mij ook niet. Het enige wat mij verbaast is dat hij toch elke keer weer mensen vindt, die hem uiteindelijk laten vallen.
Dat is een onontkoombaar gegeven in sociale interactie met Braddie.quote:Op dinsdag 11 november 2014 23:44 schreef Chloroform het volgende:
Mij ook niet. Het enige wat mij verbaast is dat hij toch elke keer weer mensen vindt, die hem uiteindelijk laten vallen.
'kut kut, die vent weet er echt veel vanaf, respect respect'quote:Op maandag 17 november 2014 14:15 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Dat is een onontkoombaar gegeven in sociale interactie met Braddie.
Als een meisje zoiets zegt ben je gerechtigd om haar hoer te noemen.quote:Kan ik niet uitleggen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |