Avond eten? Middag eten? Ontbijt? Alle 3?quote:Op woensdag 12 november 2014 21:51 schreef CrunchySelf het volgende:
[..]
Nee varieert wat, maar wel altijd vlak na eten. Zal het ff gaan bijhouden inderdaad. Thx.
Niks anders, smelly as always.
Verschilt eigenlijk wat, maar heb niet concreet 1 waarvan ik zeg ook die.quote:Op woensdag 12 november 2014 21:52 schreef Qwea het volgende:
[..]
Avond eten? Middag eten? Ontbijt? Alle 3?
Ook structuur niet veranderd? Hoeveel g eiwitten eet je?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.┌∩┐(⋟﹏⋞)┌∩┐ ┌∩┐(⋟﹏⋞)┌∩┐
quote:Op woensdag 12 november 2014 22:03 schreef CrunchySelf het volgende:
[..]
Verschilt eigenlijk wat, maar heb niet concreet 1 waarvan ik zeg ook die.
Geen idee hoeveel eiwitten eigenlijk.
Smerigheden hier:Hmm. Hou even een dagboek bij. Ik heb namelijk wel eens dat als ik teveel eiwitten pak mijn maag ook over de zeik gaat, mijn kak anders gaat ruiken en het er ook anders uitziet. Anders eliminerenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar hou ff een dagboek bij morgen en schrijf ff op wanneer je hebt hebt (tijd en wat je er net voor hebt gegeten) en scoor het ff met 1 t/m 10 waarvan 1 niks is en 10 zeer hevig aka ik ga dood.-||||-----||||- Iron and me, we're meant to be -||||-----||||-
Puik planquote:Op woensdag 12 november 2014 22:07 schreef Qwea het volgende:
[..]
Hmm. Hou even een dagboek bij. Ik heb namelijk wel eens dat als ik teveel eiwitten pak mijn maag ook over de zeik gaat, mijn kak anders gaat ruiken en het er ook anders uitziet. Anders elimineren
Maar hou ff een dagboek bij morgen en schrijf ff op wanneer je hebt hebt (tijd en wat je er net voor hebt gegeten) en scoor het ff met 1 t/m 10 waarvan 1 niks is en 10 zeer hevig aka ik ga dood.
En ziek en zin in bakken... heb je last van bakcillen?quote:Op donderdag 13 november 2014 09:10 schreef Myraela het volgende:
Ik ben al de hele week ziek, dus mijn eten is een chaos.Heb me ook niet aan de IF gehouden, gewoon gegeten wanneer ik wakker was.
En over een week naar Praag, dus misschien dat ik daarna maar weer eens naar IF kijk. Of niet. Whatever.
Mijn oven is kapot, daar baal ik wel van.Vanmiddag bij m'n moeder bakken. Ik heb echt een soort verslaving.
Vanmiddag even mijn fix halen terwijl ik speculaasstaaf, gevulde koeken, koffie/chocolade kruidnoten en taaitaai bak. En dan zit ik serieus nog te twijfelen of ik daar nog iets bij kan maken.
Beterschap, know the feeling.quote:
Wat is dit voor apparaat?quote:
Bwhehehehe, ik moest wel lachen.quote:Op donderdag 13 november 2014 10:01 schreef Karstman het volgende:
[..]
En ziek en zin in bakken... heb je last van bakcillen?sorry te flauw
Beterschap!
En ijsen. Ik heb -vermoed- ik ook een beginnende. Straks naar de fysio om te kijken wat het nou is.quote:Op donderdag 13 november 2014 13:40 schreef Danter het volgende:
Ja ik ben idd bang voor een beginnende shin split... ik had mijn tempo run misschien ook niet over de grachten moeten doen.. op hoge snelheid bruggen op en af is natuurlijk een dubbele aanslag op je lichaam.. vanavond dus maar verplicht met de beentjes omhoog op de bank.. jammer want op donderdag loop ik normaal met mn moeder en dat vind ik stiekem zo gezellig
Arrangementen altijd fijnquote:Op vrijdag 14 november 2014 10:38 schreef Qwea het volgende:
Idd rustig hier.
Ik heb net een heerlijke massage arragement geboekt. Even bijkomen van al dat harde sporten enzulks.
Gisteren niet hardgelopen. Had een te harde kuit en last van mijn scheen. Fysio heeft er het even gedryneedled, morgen eens kijken hoe het gaat. Vandaag maar ff hersteltraining doen denk ik.
Nope, accupunctuur is kwakzalverijquote:Op vrijdag 14 november 2014 11:09 schreef CrunchySelf het volgende:
[..]
Arrangementen altijd fijn
Dryneedle = accupunctuur?
Toch zie ik naalden in iemand zijn huid staanquote:Op vrijdag 14 november 2014 11:13 schreef Qwea het volgende:
[..]
Nope, accupunctuur is kwakzalverij![]()
http://www.dryneedling.nl/pages/informatie-voor-patienten.php
Ja, maar dit gaat niet om energiebanenquote:Op vrijdag 14 november 2014 11:21 schreef CrunchySelf het volgende:
[..]
Toch zie ik naalden in iemand zijn huid staanMaar zie het al, de achterliggende gedachte is heel anders en toepassing
Das nog al een verschilquote:Op vrijdag 14 november 2014 11:26 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ja, maar dit gaat niet om energiebanenDit gaat om triggerpoints. Werkt als een tiet trouwens. Kuit is heerlijk los nu en heb amper last.
Ikvan mijn fysio.
Middag!quote:
Hier ook omhoog. Ik ga uit van spiermassaquote:Op zaterdag 15 november 2014 13:49 schreef CrunchySelf het volgende:
[..]
Middag!
Weegdag, 0,4 kg gegroeid. Kan me niet voorstellen dat het "verkeerd" gewicht is, heb me de hele week weer goed aan mijn schema gehouden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |