Ik hoef Danny niet te fappen. Daar zie ik ook geen enkele reden toe. Ik geloof alleen niet dat 60+ mods naar jou info hebben gelekt. Misschien 4 of 5, dat zou best kunnen ja.quote:Op maandag 10 november 2014 14:11 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Dan blijf je maar danny fappen.
Vrijwel elke mod die ik wel eens speek op fok.quote:Op maandag 10 november 2014 14:12 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik hoef Danny niet te fappen. Daar zie ik ook geen enkele reden toe. Ik geloof alleen niet dat 60+ mods naar jou info hebben gelekt. Misschien 4 of 5, dat zou best kunnen ja.
Je ben gewoon druk met je sekslevenquote:Op maandag 10 november 2014 14:13 schreef supersof het volgende:
Ik post ook minder nu met die bans want ik ben #mad
Kutfok
Dus?quote:Op maandag 10 november 2014 14:12 schreef wietparkiet het volgende:
[..]
lr was al eerder geband dan dat danny "verklapte" dat hij geband was om crew info
Maar dat zijn ook loze woorden want je kan er geen bewijs voor leveren dusquote:Op maandag 10 november 2014 14:13 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Vrijwel elke mod die ik wel eens speek op fok.
quote:
nee met schoolquote:
Jawel hoor maar dan zou ik mensen snitchen.quote:Op maandag 10 november 2014 14:14 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Maar dat zijn ook loze woorden want je kan er geen bewijs voor leveren dus
hij is gewoon mad dat ie zelf nooit mag neukenquote:
okee man.quote:Op maandag 10 november 2014 14:14 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Dus?
De hele crew kan met mij bevestigen dat het weldegelijk om lekken van crewinfo ging, maar blijf maar zitten op je ivoren toren en geloven dat het om weetikwat gaat. En dat zou ik ook zeggen als ik morgen mijn taak als crewlid op zou geven.
quote:Op maandag 10 november 2014 14:19 schreef Muto het volgende:
Banny heeft zich wederom belachelijk gemaakt. #ExitDanny
LR
quote:Op maandag 10 november 2014 14:19 schreef Muto het volgende:
Banny heeft zich wederom belachelijk gemaakt. #ExitDanny
LR
Ben ik het wel mee eens.quote:Op maandag 10 november 2014 14:17 schreef Fok-it het volgende:
Al vind ik permanent bannen sowieso altijd onterecht. Behalve bij uitzonderlijke gevallen.
quote:Op maandag 10 november 2014 14:19 schreef Muto het volgende:
Banny heeft zich wederom belachelijk gemaakt. #ExitDanny
LR
Zal m wel missenquote:Op maandag 10 november 2014 14:19 schreef Muto het volgende:
Banny heeft zich wederom belachelijk gemaakt. #ExitDanny
LR
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |