SPOILER: Memleketler!Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hoi stimiquote:Op woensdag 5 november 2014 16:57 schreef Stimorol- het volgende:
Omg mn neefje wordt dunner. Dit is wel erg
Jij gaat klinkerbotsing ontmoeten om gezellig thee te drinken en film te checken zeker of niet dan?quote:Op woensdag 5 november 2014 17:19 schreef Mathemaat het volgende:
Wat is al dat gezwets over dat mannen per se hun vrouwelijke vrienden willen neuken? Alsof er maar één kleur man bestaat en biseksuele mannen alleen met mannen omgaan om seks met ze te hebben.
Ja, eigenlijk wel. Ik moet nog bijkomen van mijn vorige avontuur.quote:Op woensdag 5 november 2014 17:27 schreef zarGon het volgende:
[..]
Jij gaat klinkerbotsing ontmoeten om gezellig thee te drinken en film te checken zeker of niet dan?
quote:Op woensdag 5 november 2014 17:28 schreef Mathemaat het volgende:
[..]
Ja, eigenlijk wel. Ik moet nog bijkomen van mijn vorige avontuur.Misschien dat ik meer of minder in ga zien in KB, maar wie weet? ;P
Komt dat op hetzelfde neer?quote:Op woensdag 5 november 2014 15:42 schreef zarGon het volgende:
[..]
Mocht ik geen relatie hebben en FOK!sters meeten zou dat inderdaad (onbewust) mijn insteek zijn. En dan betekent dat dus niet zo dat ik bij ieder oor ga hijgen, maar ik zou wel peilen of er meer te halen valt.
Kom je ook naar de meet?quote:Op woensdag 5 november 2014 17:28 schreef Mathemaat het volgende:
[..]
Ja, eigenlijk wel. Ik moet nog bijkomen van mijn vorige avontuur.Misschien dat ik meer of minder in ga zien in KB, maar wie weet? ;P
Ben je weer meten aan het organiseren?quote:
Dat ik al voorgenomen heb, dat ik met KB niet meer wil.quote:
Heb Domino's altijd overrated gevonden.quote:Op woensdag 5 november 2014 17:32 schreef Landysh het volgende:
En Domino's pizza smaakt naar Dr.Oetker diepvries pizza.Die in TR smaakte beter.
Wel een +1 voor de cinnastix en tiramisu zonder alcohol.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |