Wauw, gelukkig kwam dit nooit eerder voor in een CODquote:
Wat bedoel je met trager?quote:Op donderdag 6 november 2014 22:33 schreef Albert86 het volgende:
Singleplayer uitgespeeld en net ff een paar potjes multiplayer gedaan. Moet zeggen dat de multiplayer een stuk trager gaat dan bij Ghosts. Of iedereen moet nog wennen. Kan ook nog.
Op de een of andere manier voelt het allemaal langzamer gaan. Je komt niet achter elke hoek een enemy tegen bijvoorbeeld. Bij Ghosts had ik het gevoel dat er altijd wel ergens iemand zat. Nu ren en spring ik een tijdje rond en kom dan eindelijk iemand tegen en ik sprint weer verder.quote:Op donderdag 6 november 2014 22:45 schreef Catkiller het volgende:
[..]
Wat bedoel je met trager?
Die map waar na een tijd een nieuw stuk opent is wel grappig, sprong met KC gelijk op zo'n bus die er staat waar je naar de andere kant van de map kan kijken waar het andere team bijna zeker omhoog springt, 4 kills in een paar seconden.
dafuq :p weet je zeker dat je de goede cod speelt. Dit is echt de meest snelle cod van allemaal.quote:Op donderdag 6 november 2014 22:50 schreef Albert86 het volgende:
[..]
Op de een of andere manier voelt het allemaal langzamer gaan. Je komt niet achter elke hoek een enemy tegen bijvoorbeeld. Bij Ghosts had ik het gevoel dat er altijd wel ergens iemand zat. Nu ren en spring ik een tijdje rond en kom dan eindelijk iemand tegen en ik sprint weer verder.
Man, je kan geen 3 meter van je spawn af of er rent wel weer iemand naar je toequote:Op donderdag 6 november 2014 22:50 schreef Albert86 het volgende:
[..]
Op de een of andere manier voelt het allemaal langzamer gaan. Je komt niet achter elke hoek een enemy tegen bijvoorbeeld. Bij Ghosts had ik het gevoel dat er altijd wel ergens iemand zat. Nu ren en spring ik een tijdje rond en kom dan eindelijk iemand tegen en ik sprint weer verder.
Iedereen speelt met silencer nu ongeveer. Daarom is die microfoon die je op je wapen kan doen wel geniaal.quote:Op donderdag 6 november 2014 23:20 schreef Catkiller het volgende:
Als ik zonder silencer speel en iemand neer schiet heb ik vaak binnen een paar seconden ook een paar gaten in mijn rug. Alles en iedereen zou juist sneller moeten gaan met exo. Soms zit ik gewoon aan de verkeerde kant van de map en loop ik ook doelloos rond maar dat is niet vaak.
Dat is wel wat ik haat aan die exosuit, bitches die altijd weg proberen te komen om wat voor reden dan ook doen dat nu nog sneller.
Dan moet je meer exo movement gebruiken ga namelijk echt zelden dood door die flikkertjes.quote:Op vrijdag 7 november 2014 08:33 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Iedereen speelt met silencer nu ongeveer. Daarom is die microfoon die je op je wapen kan doen wel geniaal.
Oh en ik begin nu al te merken dat steeds meer mensen doorkrijgen dat quickscopen nog sterker is dan vorige jaren. Je hebt dan wel geen quickdraw maar dat is totaal niet nodig omdat de kogel al rechtschiet als je voor de helft ingezoomd bent. In deze cod schiet ik echt vaak raak met quickscopes. in vorige cods was ik er niet echt goed in en miste ik veel meer dan ik raak schoot.
Ik merk het vooral omdat ik er zelf veel beter in ben dan in de vorige delen, niet zo zeer dat ik er veel mee gekilled wordt.quote:Op vrijdag 7 november 2014 10:28 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Dan moet je meer exo movement gebruiken ga namelijk echt zelden dood door die flikkertjes.
Als je wat vrienden hebt die het ook spelen zou ik het je sowieso wel aanraden.quote:Op vrijdag 7 november 2014 10:25 schreef biertank het volgende:
Ik zit te twijfelen deze te halen, na MW3 was ik wel klaar met al die blerende noobtubende campende kut kinderen.
Deze lijkt iedereen heel erg positief te zijn, raden jullie de game aan?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |