quote:
Op vrijdag 14 november 2014 09:39 schreef Giester het volgende:Gisteren begonnen aan AC:U. Ik moet zeggen dat ik de game grafisch prachtig vindt en het verhaal tot nu toe ook interessant. Maar een paar dingen staan mij echt niet aan!
- Framerate is dramatisch. Soms is het prima, maar soms mis ik gewoon frames of hapert hij constant.
Het varieert inderdaad. Is zeker jammer, maar dramatisch? Ik speel het spel nu al drie avonden achter elkaar, maar of ik wen aan de lage framerate, of het valt allemaal wel mee. Heb inderdaad wel een paar keer gehad dat die echt inzakt en je een slideshow krijgt. Maar dat is nooit meer dan een halve minuut geweest.
quote:
- Laadtijden zijn dramatisch lang.
Inderdaad, je zit soms wel lang te wachten.
quote:
- Je wordt gedwongen om de Companion app en Initiates te spelen, anders kan je sommige kistjes, gear en outfits niet unlocken.
Je kunt ook gewoon accepteren dat je niet alles unlockt en de app/initiates niet gebruiken. Maar als je OCD/verzamelwoede hebt, is dat lastig

(trust me, I know

).
quote:
- Sommige wapens kan je alleen kopen als je de seasonpass hebt.
Voor nu, zal vast wel op een later tijdstip vrij beschikbaar komen. En zo niet: is dat echt zo erg? Het is niet dat je enorm voordeel hebt met die wapens.
quote:
- Helix credits kan je alleen kopen met microtransacties.
Die credits heb je dan ook alleen maar nodig als je sneller dingen wilt unlocken. Helix credits geven je niks extra, je krijgt alleen eerder toegang tot wapens/gear.
quote:
- De companion app kost geld als je premium wilt gaan.
Ik vind het vooral jammer dat de premium versie niet echt iets belangrijks biedt voor dat geld. Gelukkig ben je niet verplicht om te betalen

.
quote:
- Connectie met Ubisoft valt constant weg.
Zeker irritant, maar uiteindelijk kun je het spel wel gewoon spelen. Weet niet of het ook je co-op spel verstoort (nog niet gedaan).
quote:
- Initiates, de companion app en uplay werkt voor geen meter.
hear, hear!
quote:
- Pop-ins everywhere!
Om eerlijk te zijn valt me dat nauwelijks op, maar anderen vallen er enorm over. Ieder z'n meug en rot voor je als het je wel stoort.
quote:
- bugs zoals hangen in muren en in de lucht zijn teveel aanwezig.
Nieuwe engine, dus veel kinderziektes. Ze hadden inderdaad nog langer moeten testen, maar ja, de aandeelhouders wilden geld zien voor de kerst natuurlijk. En dit zijn inderdaad heel vervelende dingen, had het gisteren zelf ook. Enige dat hielp was spel afsluiten en opnieuw starten.
quote:
De game is mooi en het verhaal leuk. De Nostradamus missies zijn ook interessant en de sfeer van de game is goed, maar dit is zeker geen 60 euro waard. Ik vind het ronduit oplichting hoe wij voor de volle prijs een halve game krijgen en die ook nog niet eens lekker werkt. Ik moet nu mezelf dwingen om me niet te irriteren om zo toch de game te kunnen spelen.
Als ik in een duur restaurant de volle prijs betaal voor een Ossehaas steak, dan accepteer ik toch ook geen varkensschnitzel!!! Erg jammer van Ubisoft, ze hebben een hoop goed te maken. Nu mis ik de hele Assassins Creed ervaring, want ik ga nu alleen de story spelen en de rest laat ik maar liggen en daarna gaat de game meteen ingeruild worden.
Ik heb hem gespeeld op de Xbox One overigens. En nee ik ben echt geen zeikerd, maar ik ben een beetje klaar met dat we tegenwoordig maar moeten pikken dat games half afgeleverd worden. Ik moet gewoon de volle prijs betalen en er wordt mij een complete game beloofd, maar voor mijn gevoel hebben ze er gewoon schijt aan en dan duwen ze ook nog die microtransacties en andere games door je strot.
Nogmaals, microtransacties/andere games worden je niet door de strot geduwd. Je kunt het spel prima uitspelen zonder die dingen. Dat er behoorlijke bugs in zitten, vind ik wel zeker een kwalijke zaak en had ik eerlijk gezegd niet verwacht. Het lijkt wel alsof deze generatie lastiger is om voor te programmeren dan de 360/PS3, want daar kan ik me dit soort missers niet echt herinneren bij de AAA-titels.
Desondanks vermaak ik me wel met de game en ik hoop dat er snel een patch komt om de ergste problemen te fixen.