Haha après ski alleen was bij mij al 400 euro ofzoquote:Op donderdag 13 november 2014 11:14 schreef Djenuziz het volgende:
[..]
2000 euro? Waar ga jij heen dan? Canada? 5 sterren?
M'n laatste wintersport was 300 euro incl skipas en busreis.
80 uur bruikbare tijd. Is 3,75 per uur. Valt allemaal best wel mee dus.
Verder vind ik dat je gelijk hebt dat een game over all helemaal niet zo prijzig is idd, maar wilde het ff kwijt
Mhaa, misschien. Ik denk dat als ze een patch uitbrengen het nog best een aardige game is. Watch Dogs deed het ook goed terwijl die game echt 15 keer zo kut is.quote:Op donderdag 13 november 2014 15:05 schreef satecl het volgende:
[..]
Tjah dit is een spel voor met fouten en bugs. Over 9 maanden voor 4 euro via marktplaats op te pikken. Ik geef het je op een briefje.
Je ziet niet dat er constant mannetjes vanuit het niks verschijnen op je beeld?quote:Op donderdag 13 november 2014 11:09 schreef Ypmaha het volgende:
[..]
Ik snap hem niet. wat is er precies zo raar aan dat filmpje? iets met textures ja, maar wat dan precies?
MMm, ga toch COD halen.quote:Op donderdag 13 november 2014 16:10 schreef Chevalric het volgende:
Zie mijn post op de vorige pagina: op de Xbox One valt het wel mee. Ik kan niet veel zeggen over de andere platformen.
Ik heb veel goede dingen gehoord over CoD, het nieuwe deel schijnt veel vernieuwd te hebben en het kopen waard is itt yet another Assassins Creedquote:
Was me eigenlijk niet opgevallen neequote:Op donderdag 13 november 2014 16:04 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Je ziet niet dat er constant mannetjes vanuit het niks verschijnen op je beeld?
Met 2 GTX980 videokaarten (Dan hebben we het over 1200 euro aan videokaarten) kan je deze game niet op 1080P @ Ultra draaien op 60fps.quote:Op donderdag 13 november 2014 17:17 schreef Ypmaha het volgende:
[..]
Was me eigenlijk niet opgevallen neeMaar ik heb ook niet zo'n goeie videokaart, dus ik weet niet zo goed wat hoort en wat niet hoort.
Dat had ik al door ja. Ik zit te twijfelen of ik dan toch de nieuwste Call of Duty zal kopen, aangezien ik ook niet weet hoelang het duurt voordat die bugs in Assassins Creed zijn gefixt.quote:Op donderdag 13 november 2014 17:20 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Met 2 GTX980 videokaarten (Dan hebben we het over 1200 euro aan videokaarten) kan je deze game niet op 1080P @ Ultra draaien op 60fps.
Dan is er gewoon iets mis met de game.
quote:Op donderdag 13 november 2014 17:23 schreef Ypmaha het volgende:
[..]
Dat had ik al door ja. Ik zit te twijfelen of ik dan toch de nieuwste Call of Duty zal kopen, aangezien ik ook niet weet hoelang het duurt voordat die bugs in Assassins Creed zijn gefixt.
Wtf is al dat gespring? Lekker allemaal door elkaar heen noclippenquote:Op donderdag 13 november 2014 17:24 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Volgens deze reviewer is de nieuwe CoD vrij verfrissend en draait prima. Kan je beter je geld uitgeven aan CoD
Je moet het zelf spelen en dan begrijp je het, COD AW is echt topquote:Op donderdag 13 november 2014 17:36 schreef Gruisman het volgende:
[..]
Wtf is al dat gespring? Lekker allemaal door elkaar heen noclippen. Nee CoD laat ik lekker links liggen
Inderdaad. Ik zat ook niet op dat springen te wachten, maar het valt me alles mee. Leuk spel en veel beter dan Ghostsquote:Op donderdag 13 november 2014 18:00 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Je moet het zelf spelen en dan begrijp je het, COD AW is echt top
Lang geleden zoveel plezier in COD gehad.
Pc masterrace en het dan niet kunnen spelenquote:
Welke game heeft Tegenwoordig geen microtransacties?quote:Op woensdag 12 november 2014 20:57 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
40 euro betalen voor een game met micro transacties
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |