ik denk eerder een agressiestoornis bij jou te zien, maar dit kan aan mij liggen.quote:Op maandag 3 november 2014 11:28 schreef beverton het volgende:
Luitjes en terminiale autisten, een naar topic (niet verzonnen) op de maandag ochtend
Hoewel ik natuurlijk Koning Autist van FOK! ben, heb ik wel een succesvolleven naast mijn digitale alterego. Echt waar![]()
![]()
? Ja, echt waar
. Dat is al klachtwaardig ansich natuurlijk
.
Ik heb dus een chick/vriendin/relatie en woon praktisch gezien samen(ib4: kk boeler). Mijn chick kan dus echt NIET met geld omgaan, omdat kk dom en kk vrouw
![]()
![]()
.
Telkens schiet zij te kort, geeft haar geld uit aan achterlijkheden zoals onnodige prullaria en onnodige boodschappen. Kk lomp dus. Affijn, ze is dus zo'n debiel dat ik nu de volledige huur etc. betaal (ik kan het betalen, want rijk/succesvol/internetheld en succesvol kanaal op YouTube met online game reviews).
Klacht: vriendin die niet met geld om kan gaan, denkt heel slim te zijn want uni, maar eigenlijk te stom is om te poepen.
Klacht 2: relatie kost meer dan toen ik de corporale eindbaas was en 6 dagen lam in de soos hing (zondag is rustdag + kerk)![]()
Klacht 3: mensen die denken dat dit een verzonnen topic![]()
![]()
Dat is niet de essentie van dit topic, het draait om mensen die niet met geld kunnen omgaanquote:Op maandag 3 november 2014 11:30 schreef dincky het volgende:
[..]
ik denk eerder een agressiestoornis bij jou te zien, maar dit kan aan mij liggen.
Er staat toch bij dat het niet verzonnen is, achterlijke mongoolquote:Op maandag 3 november 2014 11:30 schreef Druppelss het volgende:
Wat een kut topic, daarnaast; verzonnen.
In KLB is alles verzonnenquote:Op maandag 3 november 2014 11:33 schreef beverton het volgende:
[..]
Er staat toch bij dat het niet verzonnen is, achterlijke mongool
Ehm jawelquote:Op maandag 3 november 2014 11:33 schreef Druppelss het volgende:
En met Youtube kan je geen geld verdienen door reviews van games of films te doenivm rechten van uitgezonden in-game beelden en audio.
Grts Ingrid.
Mn moeder is toevalligquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |