Al een tijdje wordt er door meerdere users geklaagd dat er met een zekere regelmaat topics worden gekaapt in de cos. Voor sommigen een onzinnige discussie en voor anderen een bloedserieuze aangelegenheid.
Persoonlijk vind ik iedereen die überhaupt in de cos post een beetje raar, maar dat geheel terzijde. Als cijfertjes-fetisjist gaat mijn interesse vooral uit naar de lijstjes en getallen. Hoe vaak wordt een topic gekaapt en wie zijn de boosdoeners, dus de hoogste tijd om dat eens onder de loep te nemen en dat bij te gaan houden.
De Netiquette schrijft voor dat topic kapen not done is, maar op een forum waar hyves-tantes (copyright Pavement) en streamverslaafden de overhand voeren is goed fatsoen natuurlijk ver te zoeken.....daar gaat het er aan toe alsof de lokale Action een uitverkoop heeft en zijn je ellebogen gebruiken en vrouwen en kinderen pletten in de run naar het volgende topic de kwaliteiten die gevraagd worden.
Anyway....er zijn ondertussen 4960 delen op moment van typen en ik ben wel gek, maar niet zo gek om die allemaal na te gaan lopen. Ik begin met de laatste 50 delen en zal proberen om dagelijks een update te geven, zodat iedereen op de hoogte blijft van de actuele stand van zaken.
Aantal gecheckte topics: 4965
Aantal gekaapte topics: 2426 (49%)
Bijgehouden t/m deel: 4965
Hall of shame:1.
LekkerSimpel (235 kaaps)
2.
Baconbus (209 kaaps)
3.
PoezeligDing (160 (kaaps)
4.
HiDiHo (124 kaaps)
5.
Pearlbitch (116 kaaps)
6.
Urb (104 kaaps)
7.
waxmask (103 kaaps)
8.
Capaja (70 kaaps)
9.
pullup (69 kaaps)
10.
Voxs (57 kaaps)
BronDiscusseer hier vrolijk over de zin en onzin van topickapen, dan kom ik morgen wel weer met een update. Uiteraard met alle respect voor de UTO-volgers en alle andere forum-users, maar dat spreekt voor zich. Een stukje bewustwording kan mss wel bijdragen aan minder topickapen en een betere- en vredigere FOK!-samenleving en met de kerstdagen op komst lijkt me dat een mooie gedachte om deze OP mee af te sluiten.
Voor de pinguin-fapperts:SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn
ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis
Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Met grote dank aan
bondage voor al het werk dat hij heeft geleverd om alle cijfertjes boven tafel te krijgen.
[ Bericht 13% gewijzigd door Kingstown op 03-11-2014 12:31:22 ]