Gristus te paardquote:
Ja!! Ik denk ook elke keer: nu weten we het wel hoor, hou je mond maar.quote:Op zondag 2 november 2014 17:33 schreef Evertjan het volgende:
iedere keer als ik in Dalaran ben is Rhonin bezig met zijn algalon speech
En dan is het nog de vraag of je in een 0/4 groep komt.quote:Op maandag 3 november 2014 00:48 schreef GlenSpey het volgende:
Verdomme wat haat ik in progress LFR's als ik bepaalde items op het oog heb. Sta ik een uur in de wachtrij kom ik in een groep die al 2/4 gedaan heeft. Kan ik daarna dus opnieuw in de rij voor de eerste twee bosses
Als je al een deel hebt gedaan kom je altijd in een 0/4 groep.quote:Op maandag 3 november 2014 09:10 schreef OmniRocket het volgende:
En dan is het nog de vraag of je in een 0/4 groep komt.
Is dat die /logout exploit?quote:Op maandag 3 november 2014 10:14 schreef Ratsnest89 het volgende:
Gvd vet die blazing wings, nu met exploit enorm makkelijk te halen. Haal ze snel voordat ze het fixen.
In feite vlammende vleugels voor altijd, als je niet doodgaat. 1h cd, 1h duration!!!
Bedankt voor de tip.quote:Op maandag 3 november 2014 10:14 schreef Ratsnest89 het volgende:
Gvd vet die blazing wings, nu met exploit enorm makkelijk te halen. Haal ze snel voordat ze het fixen.
In feite vlammende vleugels voor altijd, als je niet doodgaat. 1h cd, 1h duration!!!
In feite even een /logout macro maken, die activeren, dan jezelf de lucht in laten vliegen.quote:Op maandag 3 november 2014 10:45 schreef GlenSpey het volgende:
Hoe werkt dat dan? De quest starten en dan uitloggen?
Of een mage met slow fall, zo heb ik het gedaan.quote:Op maandag 3 november 2014 11:11 schreef Ratsnest89 het volgende:
[..]
In feite even een /logout macro maken, die activeren, dan jezelf de lucht in laten vliegen.
Daarna val je weer terug op de grond, en annuleer de logout.
Herhaal dit een paar keer, en je hoeft maar een aantal ringen te hebben voor de wings. Zorg wel dat je een healer bent of eentje bij je hebt. Na 3x vallen ben je wel dood zoiets, en het makkelijkste is om dit een stuk of 7x te doen.
http://www.curse.com/addons/wow/stfu-rhoninquote:Op zondag 2 november 2014 17:33 schreef Evertjan het volgende:
iedere keer als ik in Dalaran ben is Rhonin bezig met zijn algalon speech
Misschien helpt dit.quote:Op maandag 3 november 2014 11:13 schreef MarkyB het volgende:
Ik heb het nu 5x gelezen ofzo, maar ik snap er geen zak van.
Werkt nog steeds, net ook maar even de vrouw haar druid gedaan.quote:Op maandag 3 november 2014 12:12 schreef MarkyB het volgende:
Als ze dat niet hotfixenStraks effe proberen.
Heb je de quest wel aangenomen voor je begint?quote:Op maandag 3 november 2014 13:06 schreef GlenSpey het volgende:
Ik snap er echt geen fuck van, doe elke keer precies zoals beschreven in die video maar ik krijg nooit meer dan 15 van die ringen voorelkaar, daarna doet ie er gewoon 1 per ring
De eerste keer wel ja. Het probleem is dat ik gewoon geen 5 stacks krijg. De ene keer krijg ik er 2, dan 3, dan toevallig een keer 5 en dan weer 2... in plaats van 5 bij iedere ringquote:Op maandag 3 november 2014 13:22 schreef Idanue het volgende:
[..]
Heb je de quest wel aangenomen voor je begint?
Soms even omhoog kijken of de ringen ook dikker worden, zo ja dan gaat het de goeie kant op.
Na 5 of 6 keer moet het wel genoeg zijn.
Maar je hebt hem wel, dat is het belangrijkste.quote:Op maandag 3 november 2014 13:52 schreef GlenSpey het volgende:
Tuurlijk, heb ik na 20 keer opnieuw eindelijk de achi + pet moet je weer lvl 85 zijn om het te gebruiken. Mijn enige healer die op een rustigere server zat was dus pas lvl 80
Op drukke servers kan dit echt niet gedaan worden, heb je er bijna 50 vliegt er weer een andere mongool net die laatste ring in voor je neus. Zelfs op maandagmiddag is het spel niet rustig genoeg...
Wat is dit? Heb ik wat gemist?quote:
Pet?quote:Op maandag 3 november 2014 13:52 schreef GlenSpey het volgende:
Tuurlijk, heb ik na 20 keer opnieuw eindelijk de achi + pet
Geen pet maar een toy, wel een leuke: (blazing wings)quote:Op maandag 3 november 2014 16:12 schreef Asschen_sukar het volgende:
[..]
Pet?
Dan moet ik die stomme achi ook maar eens gaan halen
Ik verdomme al een week niequote:Op maandag 3 november 2014 22:48 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Intussen heb ik al 3 dagen geen WoW gespeeld, welk is deze?
Net in 1x gehaald zonder vals spelenquote:Op dinsdag 4 november 2014 09:03 schreef GlenSpey het volgende:
Geen idee, lijkt me trouwens ondoenlijk om zonder exploit te halen. Of ze moeten die ringen per speler doen, soort van instanced dus.
Ja, de ringen deel je nu niet meer met anderen dus er zijn altijd genoeg ringen nuquote:Op dinsdag 4 november 2014 09:11 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Net in 1x gehaald zonder vals spelen(ok, er was eigenlijk niemand die het ook aan het doen was, plenty ringen)
Oh daarom was het zo stil op Battlenetquote:Op maandag 3 november 2014 22:48 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Intussen heb ik al 3 dagen geen WoW gespeeld, welk is deze?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |