Je weet dat je naam te zien is via FB?quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 15:11 schreef snakelady het volgende:
Tenminste, hij zit te stampen en loopt met vertraging....![]()
Mijn gerbil doet het niet goed meer.![]()
Mijn naam is al enige tijd algemeen bekend op Fok!quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 15:13 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Je weet dat je naam te zien is via FB?
Ah ok.quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 15:14 schreef snakelady het volgende:
[..]
Mijn naam is al enige tijd algemeen bekend op Fok!
Heb heel lang ondertitel gehad met een link naar mijn fotosite.quote:
Dan is het wel bekend idd.quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 15:15 schreef snakelady het volgende:
[..]
Heb heel lang ondertitel gehad met een link naar mijn fotosite.
Ok, toch maar weggehaald dan.quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 15:15 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
Schopje naar F&F. Een FB link lijkt me sowieso niet verstandig maar dat is aan jou.
http://www.seniorennet.nl(...)vallen_epilepsie.phpquote:Krampaanvallen (epilepsie).
Ziektesymptomen: De gerbil maart opeens een versteende indruk, maakt ongecoördineerd bewegen of gaat plotseling bewegingloos op de bodem van de kooi liggen terwijl hij licht schokt. Na een paar minuten is de gerbil weer zichzelf.
Oorzaken: Er zijn een aantal foklijnen die gevoelig zijn voor epileptische aanvallen. Mongoolse gerbils zijn daardoor ook veel gebruikt voor wetenschappelijk neurologisch onderzoek. Ook kunnen gerbils door stress een epileptische aanval krijgen. Ook magnesiumgebrek schijnt een rol te spelen.
Behandeling: U kunt eigenlijk niets doen. Zorg ervoor dat uw gerbil in zijn vertrouwde omgeving is. Vertrouwde soortgenoten kunnen het diertje ook weer helpen om bij zijn positieven te komen. De gerbil zal zich vanzelf weer langzaam herstellen. Niet fokken met gerbils met epilepsie.
Preventie: Zorg voor een mineraalrijke voeding (vooral magnesium is belangrijk). Zorg ook voor een afwisselende inrichting in de kooi. Verder moet u er voor zorgen dat uw gerbils minder of geen last van stress hebben.
Oef, dat hoop ik niet, zou toch sneu zijn.quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 15:26 schreef Aalscholver het volgende:
Dit lijkt er op?
[..]
http://www.seniorennet.nl(...)vallen_epilepsie.php
Ik ga in december verhuizen, in december zijn ze hiernaast klaar met de bouw.quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 15:55 schreef Ticootje het volgende:
Gelukkig woon je straks een stuk rustiger.
Nee, al even niet meer.quote:
Gelukkig! Hopelijk was het iets eenmaligs.quote:Op maandag 3 november 2014 17:47 schreef snakelady het volgende:
Ze heeft het niet meer gehad gelukkig, ik las elders dat het ook uit angst kan zijn, dat ze dan beginnen te trappelen.
Iets daarvoor was er enorm veel herrie en heel het huis trilde dus misschien was dat het.
Wel sneu van jouw gerbils.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |