chauvinismequote:Op donderdag 30 oktober 2014 01:35 schreef Inspireme het volgende:
Wat is de mannelijke vorm van feminisme?
Heel mooi geschreven!!!quote:Op donderdag 30 oktober 2014 01:14 schreef NieuweNier het volgende:
Klacht: zie TT
Ik ben te lui alle argumenten te geven waarom feminisme debiel is. Daarnaast kan je niet hinderden pagina's posten in 1 fok post.
Het idee dat mannen en vrouwen gelijk moeten zijn is absurd. Mannen zijn anders dan vrouwen. Het een is niet beter dan het ander, maar wel verschillend. Daarom moeten we allebei de rechten van de mens hebben.
De argumenten die ze geven zijn ook gewoon bullshit. Leugens. Er is geen glazen plafond of inkomensverschil. En er worden meer mannen dan vrouwen verkracht.
Ook hebben bijna alle feministen een haat aan mannen. Waarom kunnen vrouwen lachen op een talkshow om een vrouw die de lul van haar man heeft afgesneden en vernietigd? Ze wordt er zelfs voor gecomplimenteerd. Als mannen de daders van verminking van vrouwen complimenteren ontploft de wereld.
Laatst ook een discussie met mijn vrouwelijke huisgenootjes. Ze zijn feministen en vinden daarom dat de man moet betalen op dates. Ook mag de man niet te laat komen en de vrouw wel. Ze willen geen gelijkheid. Ze willen superieuriteit.
Zeg hier waarom jullie een hekel hebben aan feministen! Echt ik kots op ze. Ik heb ook geen feministische vrienden (echt er zijn mannelijke feminsten) / vriendinnen. En ik zou nooit een feminist hebben als vriendin. Ik kies ervoor om te gaan met sociale empathische mensen.
quote:Op donderdag 30 oktober 2014 20:54 schreef Inspireme het volgende:
https://m.facebook.com/MasculistischVerzet
Manpower toch!!! kom op mannen sta op voor het te laat is!!!!
Dat zijn geen feministen, dat zijn gewoon kuthoeren die pretenderen feministisch te zijn om niet uit de kast te hoeven komen als kuthoer.quote:Laatst ook een discussie met mijn vrouwelijke huisgenootjes. Ze zijn feministen en vinden daarom dat de man moet betalen op dates. Ook mag de man niet te laat komen en de vrouw wel.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |