Oh, dan in een keer wel. Is goed René.quote:Op woensdag 29 oktober 2014 19:57 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ja, in het slotoffensief wel natuurljik.
Jeetje, jij snapt er ook weinig van zeg.
Duh, dan gaan hun toch alles op alles zetten?quote:Op woensdag 29 oktober 2014 19:57 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Oh, dan in een keer wel. Is goed René.
quote:Op woensdag 29 oktober 2014 19:55 schreef GGMM het volgende:
[..]
haha ja, dan wat over mij verzinnen zodat je eigen verhaal geloofwaardiger wordt xD
Beetje zielig wel.
quote:Op vrijdag 13 september 2013 17:42 schreef GGMM het volgende:
[..]
Nee joh, Boetius is vele malen beter.
Hij krijgt ze wel om de oren vandaag. Bizar dat iemand met zo weinig verstand van voetbal hier een beetje moderator mag spelen.quote:
Tja, het levert resultaat op voor PSV, ze hebben er de spelers voor, dus waarom niet?quote:Op woensdag 29 oktober 2014 19:58 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Ik zeg er niks van. Veel Ajax fans hier lopen constant te zeuren over counter voetbal.
quote:Op woensdag 29 oktober 2014 19:59 schreef Cavaliers het volgende:
[..]
Hij krijgt ze wel om de oren vandaag. Bizar dat iemand met zo weinig verstand van voetbal hier een beetje moderator mag spelen.
quote:
Dat vraag ik mij ook dagelijks af. Tijd voor verkiezingen.quote:Op woensdag 29 oktober 2014 19:59 schreef Cavaliers het volgende:
[..]
Hij krijgt ze wel om de oren vandaag. Bizar dat iemand met zo weinig verstand van voetbal hier een beetje moderator mag spelen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |