Hij stond toch 13e na de European Championships.quote:Op zondag 2 november 2014 14:44 schreef Monolith het volgende:
[..]
16e, dus 1 tegen 16 zou goed kunnen.
Het is wel erg hier jaquote:Op zondag 2 november 2014 15:44 schreef Miou het volgende:
Darten is zo verkloot. Al die hooligans in de zaal, boe loeiend. Kan enkel nog kijken op mute, de sfeer is weg. Al die zure Barney haters ineens ook.
Echt jammer.
Ze waren voor Barney gisteren, Van Gerwen wist ook niet waarom.quote:Op zondag 2 november 2014 15:44 schreef Miou het volgende:
Darten is zo verkloot. Al die hooligans in de zaal, boe loeiend. Kan enkel nog kijken op mute, de sfeer is weg. Al die zure Barney haters ineens ook.
Echt jammer.
Die is populair in Schotland. Sowieso lijkt de Barney army aan de andere kant van het kanaal groter.quote:Op zondag 2 november 2014 15:47 schreef Nober het volgende:
[..]
Ze waren voor Barney gisteren, Van Gerwen wist ook niet waarom.
Is MVG ook nietquote:Op zondag 2 november 2014 15:49 schreef Monolith het volgende:
[..]
Die is populair in Schotland. Sowieso lijkt de Barney army aan de andere kant van het kanaal groter.
Wellicht heeft de sympathie voor Barney in Schotland te maken met het feit dat hij geen Engelsman is?
Gary Anderson is een schot. Hij heeft dus het publiek aan zijn kant.quote:Op zondag 2 november 2014 16:08 schreef Monolith het volgende:
2-0.
Volgens mij ook één van de weinige keren dat Phil in een vijandige omgeving staat.
No shit, Sherlock.quote:Op zondag 2 november 2014 16:12 schreef polderturk het volgende:
[..]
Gary Anderson is een schot. Hij heeft dus het publiek aan zijn kant.
Daar was ik van op de hoogte.quote:Op zondag 2 november 2014 16:12 schreef polderturk het volgende:
[..]
Gary Anderson is een schot. Hij heeft dus het publiek aan zijn kant.
Zou mooi zijn. Wade wordt wel heel moeilijk voor Taylor.quote:Op zondag 2 november 2014 16:42 schreef Nober het volgende:
ITV Player was ineens weg maar na een stevige woordenwisseling op twitter doet 'ie het weer.
Straks Taylor v Van Gerwen
Het is niet te geloven, ook Taylor is maar een mensquote:Op zondag 2 november 2014 16:47 schreef j0rdiiii het volgende:
[ afbeelding ]
Gister zat ie nog op 110.
quote:Op zondag 2 november 2014 16:47 schreef j0rdiiii het volgende:
[ afbeelding ]
Gister zat ie nog op 110.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |