SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: de gamertagsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De FUT SC speltips/regels.
Speltip 1: Praat niet over FUT (met chicks) maar wel over chicks.
Speltip 2: Niet wedden op Italiaanse clubs in Europa.
etc etc![]()
![]()
Staat in de OPquote:Op vrijdag 24 oktober 2014 18:41 schreef leoon. het volgende:
Is er ergens een mooie opsomming met elke triple links in fifa 15?
Zoek namelijk 1 voor ST - CMSmile like you mean it
www.wefut.com![]()
Mathijs als ik het goed begrijp is Div 2 dus nog een stap leuker?Dit is de leven en ik weet dat dit de leven is. En ik weet niet of het nog lang duurt. Maar zolang het er nog even is, geniet ik ervan.
Elke dag![]()
Ja ach, ik zat soms ook niet echt op te letten hoorquote:Op vrijdag 24 oktober 2014 18:45 schreef Timmy_Turner het volgende:
Mathijs als ik het goed begrijp is Div 2 dus nog een stap leuker?#SMLENO
Eigenlijk zit er amper verschil tussen 2 en 3![]()
![]()
Nou, eindelijk gepromoveerd van divisie 6 naar 5. Maar dat ging weer gepaard met vreselijk slecht voetbal en gevloek dat ik me afvraag of divisie 5 spelen wel een goed idee is.Maar diep van binnen lach ik.![]()
Tegengoal uit een vrije trap van 45 meter van Sneijder..eerste keer dat ik het nu zelf ook zie
Gewoon door het midden..Alex Pastoor:
"Een uitslag is altijd terecht, of het nou verdiend is of onverdiend"
Martin Verkerk:
''Ik bepaal of ik win of verlies. Als ik goed speel dan win ik, als ik slecht speel dan is de kans dat ik verlies aanwezig.''![]()
Dit werkt wat makkelijker, vind ik.quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 18:41 schreef leoon. het volgende:
Is er ergens een mooie opsomming met elke triple links in fifa 15?
Zoek namelijk 1 voor ST - CM
http://www.futwiz.com/en/chemistry/position/gk-cb/gold![]()
Na die update is verdedigen echt tyfesmoeilijk + hoge steekballen komen weer perfect aanGRAAG VERWIJDEREN![]()
o ja jij was die pro FUT boyquote:Op vrijdag 24 oktober 2014 19:18 schreef Kiid het volgende:
[..]
Dan zit je ernaast schorriemorrie
Je boy Kiid speelt bijna alleen nog maar clubs![]()
Het is weer vrijdag hoor, konko webapp
Fabio Capello: "Het enige dat ik van Feyenoord weet is dat ze uit het land van Ajax komen''.![]()
Zelf al 2x zo gescoord nu (maar dan met gasten als Hubocan die niet eens goed zijn in vrije trappen) en zeker 4x tegen gehadquote:Op vrijdag 24 oktober 2014 19:04 schreef Tim86 het volgende:
Tegengoal uit een vrije trap van 45 meter van Sneijder..eerste keer dat ik het nu zelf ook zie
Gewoon door het midden..![]()
![]()
Zou verboden moeten worden.quote:Op vrijdag 24 oktober 2014 19:26 schreef DutchSL het volgende:
[..]
Zelf al 2x zo gescoord nu (maar dan met gasten als Hubocan die niet eens goed zijn in vrije trappen) en zeker 4x tegen gehad
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |