Sommige mensen zijn kennelijk een stuk praktischer ingesteld. En ze willen het je ook nog uitleggen als je erom vraagt. Dat zou je ook gewoon een beetje kunnen waarderen. Of is dat ook al te vermoeiend?quote:Op dinsdag 4 november 2014 17:20 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Je begrijpt hopelijk dat je het tegen een man hebt.
Al die stappen die jij ervaart en bedenkt die komen in mijn hoofd geeneens ter sprake.
Ik pak de rol, veeg m'n gat af en zet de rol weer terug en that's it.
Ophangen is overbodig gedoe.
Van iets heel simpels bijna een wetenschappelijk project weten te maken is wel een gave, maar het lijkt me ook wel een beetje vermoeiend.
Onwetendheid is een zegen!
Ja, ik ben heel dankbaar voor de genomen moeite. Is er ook nog iemand die ik gelijk moet geven, want dat wil ik met alle plezier ook nog wel even doen.quote:Op dinsdag 4 november 2014 17:47 schreef Lienekien het volgende:
Sommige mensen zijn kennelijk een stuk praktischer ingesteld. En ze willen het je ook nog uitleggen als je erom vraagt. Dat zou je ook gewoon een beetje kunnen waarderen. Of is dat ook al te vermoeiend?
Oeh! Kan ik 2 uit 2 scoren?quote:Op dinsdag 4 november 2014 17:54 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Ja, ik ben heel dankbaar voor de genomen moeite. Is er ook nog iemand die ik gelijk moet geven, want dat wil ik met alle plezier ook nog wel even doen.
Volwassen zijn is hard, hè Venc?quote:Op woensdag 5 november 2014 21:44 schreef vencodark het volgende:
Man heeft pijn aan zijn knie, heel vervelend.
Hij kwam terug van z'n nachtdienst en kwam om 7 uur vanmorgen naar bed. Gaat z'n teennagels knippen, naast mij, kreunt vervolgens vd pijn en vraagt of ik het alsjeblieeeeft wil afmaken.![]()
Het was half 8 en ik was toen zó chagrijnig dat ik maar uit bed ben gegaan om alvast te douchen.
Wacht wat? Hij kwam naar bed, naast jou, oftewel, jij lag al lang in bed, en gaat dan zn teennagels knippen.... In bed...? Dat is... Nastyquote:Op woensdag 5 november 2014 21:44 schreef vencodark het volgende:
Man heeft pijn aan zijn knie, heel vervelend.
Hij kwam terug van z'n nachtdienst en kwam om 7 uur vanmorgen naar bed. Gaat z'n teennagels knippen, naast mij, kreunt vervolgens vd pijn en vraagt of ik het alsjeblieeeeft wil afmaken.![]()
Het was half 8 en ik was toen zó chagrijnig dat ik maar uit bed ben gegaan om alvast te douchen.
Kriebelt zo lekker als je je omdraait in bedquote:Op donderdag 6 november 2014 12:51 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Wacht wat? Hij kwam naar bed, naast jou, oftewel, jij lag al lang in bed, en gaat dan zn teennagels knippen.... In bed...? Dat is... Nasty
quote:Op donderdag 6 november 2014 13:34 schreef iScream. het volgende:
[..]
Kriebelt zo lekker als je je omdraait in bed
Maar dan lekt ie! Als die afgekoeld is, is die ook al uitgelekt! ;-)quote:Op dinsdag 4 november 2014 17:31 schreef pl4kkie het volgende:
[..]![]()
Daarom zit er een plastic handvat aan. Je hoeft dat ding geeneens aan te raken. Een keer tikken tegen de prullenbakrand en je pad ligt erin.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 7 november 2014 11:13 schreef dick_laurent het volgende:
Vandaag een mooie. Vriendin wil geen seks omdat ik net een scheet had gelaten onder de dekens.
Ja, wat dan nogmoet ik elke keer even naar de badkamer lopen dan? Doet zij ook niet.
De volgende keer je billen onder de dekens vandaan steken.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Professioneel gifmenger.
quote:Op vrijdag 7 november 2014 11:13 schreef dick_laurent het volgende:
Vandaag een mooie. Vriendin wil geen seks omdat ik net een scheet had gelaten onder de dekens.
Ja, wat dan nogmoet ik elke keer even naar de badkamer lopen dan? Doet zij ook niet.
Dutch oven?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik ben DeJori en ik wil aangesproken worden als DeJori. Ik heb handboeien en ik heb pepperspray. Ik los dat hier op op mijn manier. Aight?
Ik zou er gewoon over praten.quote:Op vrijdag 7 november 2014 15:18 schreef DeJori het volgende:
Ik ben er overigens net achter dat mijn nieuwe vriendin haar wc rollen verkeerdom ophangt. Moet ik verder met deze relatie of kan ik er maar beter vast een einde aan maken?
Haha die flesjes wodka, toffe meid!quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 15:48 schreef Kingstown het volgende:
Het valt niet onder het kopje "dagelijks", maar mijn grootste ergernis was toch wel haar ekstergedrag.
Aangezien ik voor mijn werk heel vaak in hotels zat, hadden we het voorrecht om geregeld een aantal dagen in leuke buitenlandse steden te kunnen verblijven. Niets mis mee en een bonus in de relatie.
Totdat we weer vertrokken....dan zat de tas opeens vol met zeepjes, shampoos, naaigerei en weet ik niet wat voor meuk die ze gejat had, onder het typische Nederlandse motto "we hebben er toch voor betaald?"
Nee muts, dat hebben we niet, maar ook al hadden we dat wél gedaan, dan nog moet je geen dingen jatten en wat moet je met die teringzooi? "Is gezellig voor thuis." Ja, het ligt idd gezellig niets te doen bij die andere 150 stukjes zeep. Alsof het een sigarenbandjesverzameling is en wanneer had je ook alweer voor het laatst een douchemuts gebruikt? Was dat in 1854?
![]()
Gelukkig kon ik haar iig weerhouden om bij het ontbijtbuffet van alles en nog wat mee te nemen voor de rest van de dag (een banaantje en een bakje yoghurt voor vanmiddag meenemen is toch niet zo erg?) Man, man, man....wat een cheap-ass gedrag....en nee, de flesjes wodka in de mini-bar gaan we ook niet hervullen met water en terugzetten lieverd, nadat we ze hebben leeggedronken en de handdoeken en badjassen laten we ook gewoon achter.
Hebben, hebben, hebben....en iedere keer maar weer....en weer.....brrrrr.
Betere match voor ekstergirl gespot.quote:Op vrijdag 7 november 2014 15:43 schreef Sneeuwvlok_2 het volgende:
[..]
Haha die flesjes wodka, toffe meid!
Nou dat is nog best een goeie...quote:Op zaterdag 8 november 2014 13:05 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Opnemen en als ze beter in der vel zit laten zien
De WC-rol goed hangen. Daar wordt haar humeur gegarandeerd een heel stuk beter van.quote:Op zaterdag 8 november 2014 12:49 schreef DEVIEZEMAN. het volgende:
Ze kan soms heel snauwerig reageren als ze niet lekker in d'r vel zit door iets...
Ik heb het meerdere keren aangegeven maar ze snapt totaal niet wat ik bedoel... En ik wil er ook niet steeds weer opnieuw over doorzeuren/beginnen maar het stoort me best wel...
What to do
Ja mensen die de rol richting aan de muurkant hangen moeten ze in kampen stoppen.quote:Op zaterdag 8 november 2014 13:07 schreef Kingstown het volgende:
[..]
De WC-rol goed hangen. Daar wordt haar humeur gegarandeerd een heel stuk beter van.
Ow....en Cat 22 heeft helemaal gelijk
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |