Het originele artikel staat hier en is zeker de moeite waard.quote:De Nederlandse kunstenaar Nelle Boer heeft bekendgemaakt dat hij de man is achter de fictieve Marokkaanse opiniemaker Nizar Mourabit. Mourabit publiceerde het voorbije jaar verschillende opiniestukken op websites en in kranten in Nederland.
Nizar Mourabit heeft op de Nederlandse nieuwssite de Correspondent zijn ware identiteit onthuld. Het is een fictief personage dat gecreëerd werd door de kunstenaar Nelle Boer.
Boer startte in november 2013 een Facebookpagina onder een valse identiteit op. In minder dan een jaar tijd werd de fictieve Marokkaanse politicoloog een veelgevraagde opiniemaker die stukken schreef voor onder meer de opiniewebsite Joop.nl en de krant Trouw.
De kunstenaar begon het initiatief om te ervaren hoe het is om Marokkaan in Nederland te zijn. De voorbije maanden werd Mourabit steeds meer gevraagd om op radio en televisie te verschijnen.
Die laatste groep is wel vreselijk door de mand gevallen in dit verhaal. Iedereen die met mooie praatjes op de proppen komt, krijgt kennelijk zonder veel controle een podium.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 14:01 schreef De_Guidance het volgende:
Hij heeft in ieder geval wel lol gehad, zowel met de mensen die kritisch zijn op de multiculturele samenleving als de mensen die positief zijn erover.
Dat is natuurlijk onzin. De tegenstanders proberen het inderdaad zo te framen.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 14:03 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Die laatste groep is wel vreselijk door de mand gevallen in dit verhaal. Iedereen die met mooie praatjes op de proppen komt, krijgt kennelijk zonder veel controle een podium.
Die mensen gaven een volkomen ongekwalificeerde man (en een bekend leugenaar) een podium om ongefundeerde stukjes te schrijven omdat wat hij schreef hen beviel. Hoe kun je het anders zien dan?quote:Op woensdag 22 oktober 2014 14:05 schreef De_Guidance het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk onzin. De tegenstanders proberen het inderdaad zo te framen.
Niet naast je slippers gaan lopen he.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 14:10 schreef Arias1913 het volgende:
Zo zaaien ze haat onder het volk...
Wanneer is die Marokkanen obsessie es afgelopen , waarom willen jullie graag zoals ons zijn? ( knap,grappig,lef) .
Me nike air maxje,s bedoel je :pquote:Op woensdag 22 oktober 2014 14:12 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Niet naast je slippers gaan lopen he.
Op welke manier?quote:Op woensdag 22 oktober 2014 14:12 schreef Rockefellow het volgende:
Deze situatie geeft aan hoe armoedig het gesteld is met Marokkanen in het publieke debat.
We willen geen publieke debatquote:Op woensdag 22 oktober 2014 14:12 schreef Rockefellow het volgende:
Deze situatie geeft aan hoe armoedig het gesteld is met Marokkanen in het publieke debat.
Volgens mij ben jij net zo Marokkaans als Nizar Mourabit.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 14:14 schreef Arias1913 het volgende:
[..]
We willen geen publieke debat
gewoon ons met rust laten/
En jij als Geert Wildersquote:Op woensdag 22 oktober 2014 14:15 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Volgens mij ben jij net zo Marokkaans als Nizar Mourabit.
Vooral als ze iemand kunnen vinden die ook nog tot de PC-doelgroep behoort. Daar zijn ze dol op.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 14:03 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Die laatste groep is wel vreselijk door de mand gevallen in dit verhaal. Iedereen die met mooie praatjes op de proppen komt, krijgt kennelijk zonder veel controle een podium.
Jammer dat 'ze' een halve analfabeet als spreekbuis hebben aangenomen. Of ben jij toch niet de woordvoerder voor alle Marokkaanse Nederlanders?quote:Op woensdag 22 oktober 2014 14:14 schreef Arias1913 het volgende:
[..]
We willen geen publieke debat
gewoon ons met rust laten/
Leuk, die verzonnen verhalen van jou.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 14:18 schreef LXIV het volgende:
[..]
Vooral als ze iemand kunnen vinden die ook nog tot de PC-doelgroep behoort. Daar zijn ze dol op.
Zelf heb ik een neger-account op Joop. Dan gaan mensen daar ook met zijden handschoentjes met je om. Niets leuker dan een blank Gutmensch beschuldigen van racisme via een kromme redenering en dan zien hoe ze zich in alle bochten wringen en vernederen om je tegemoet te komen.
Ben gewoon aan het trollen ff me laatste uurtje volmaken :pquote:Op woensdag 22 oktober 2014 14:18 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Als je wilt dat ze je met rust laten zou het helpen als je niet zo zou happen
hahahahaquote:Op woensdag 22 oktober 2014 14:19 schreef De_Guidance het volgende:
[..]
Leuk, die verzonnen verhalen van jou.
Ze worden wel steeds slechter.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |