Het is een flat en andere huurders hebben hetzelfde probleem. Die ontluchtingspijp zit op het dak, waarschijnlijk een ander type kapje er op en het probleem is verholpen.quote:
Ik zou het je verhuurder sowieso even laten wetenquote:Op dinsdag 21 oktober 2014 17:51 schreef Nezhi het volgende:
Hoi hoi, ik heb het nagevraagd bij wat andere mensen hier, en niet iedereen heeft er last van schijnbaar. Ik heb nog een keer zilversoda erin gedaan en even gedoucht. Nu staat er een emmer op het putje en er komt geen geurtje meer uit, ook al is de emmer te klein om het hele putdekseltje te bedekken. En mijn raam staat ook niet meer openAls het morgen weer terug is laat ik het de verhuurder even weten.
De CV-ketel heeft ook een condensafvoer, een slangetje onderaan de ketel die in een zwanenhals loopt. Als die zwanenhals ook droog staat of drooggetrokken wordt, vul die dan met water..quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 23:48 schreef Nezhi het volgende:
De geur bleef toch, dus toen bedacht ik me dat het misschien ook de cv-kast kan zijn. En daar kwam inderdaad ook een smerige lucht vanaf. Ik heb geen idee wat ik hieraan kan doen, er zitten alleen wat leidingen en dus de ketel. De cv zelf wordt wel helemaal warm, voor de rest zie ik ook geen lek ofzo.
Door een klein laagje sla-olie wordt het water afgedekt en verdampt minder snel. Klopt.quote:Op woensdag 22 oktober 2014 00:26 schreef Nezhi het volgende:
Haha, het is zeker duidelijk dat ik voor het eerst op mezelf ben aangewezen![]()
Dit is gelukkig wel een 'bekend fenomeen' in de flatik heb het buisje gevuld met water. Thanks!
Hebben jullie ook ervan gehoord dat je er slaolie bij kunt doen? Iemand zei dat ze sla of olijfolie erbij moest doen zodat de geur langer wegblijft.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop