De scharnieren vervangen is inderdaad een betere oplossing. Als je eenmaal gaat hakken blijf je bezig, scharnieren worden meestal na verloop van tijd wat wijder. Om dit te voorkomen kan je overwegen om iets zwaardere scharnieren te plaatsen. En schaven kan altijd nogquote:Op zondag 19 oktober 2014 18:14 schreef GijsjanB het volgende:
Nu kreeg ik de tip om de scharnieren aan de bovenkant dieper in het hout te plaatsen, dus deur eruit, scharnieren eruit en beitelen. Nu vraag ik me af of ik niet gewoon nieuwe scharnieren moet hebben? Of zouden die dan gewoon weer in dezelfde houding gaan staan?
quote:Op zondag 19 oktober 2014 21:03 schreef blomke het volgende:
Ik herken deze scharnieren, van mijn (lichte) aachterdeur. Echt labberdepoepie spul. Het beste vervangen door RVS exemplaren.
Dat is voor de negge, zodat de deur verder open kan.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 12:13 schreef BartNH het volgende:
Is er een reden voor dat die scharnieren zo ver uit de deur steken? Maakt het geheel behoorlijk kwetsbaarder voor verbuigen.
Op die van mij vond ik op achterzijde blad het stickertje met datum toen ik ze eraf schroefde. 10 jaar en finaal versleten. En echt geen zware achterdeur; gewoon Bruynzeel.quote:Op maandag 20 oktober 2014 23:47 schreef betyar het volgende:
Verklaar nader............. Zijn gewoon oude scharnieren.
Zeker vergelijkbaar scharnier?quote:
Die scharnieren in de op zijn prima scharnieren, volgens mij SKG** zelfs. Zijn alleen wat oud.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 17:31 schreef blomke het volgende:
[..]
Op die van mij vond ik op achterzijde blad het stickertje met datum toen ik ze eraf schroefde. 10 jaar en finaal versleten. En echt geen zware achterdeur; gewoon Bruynzeel.
Gewoon penscharnieren, evt. gelagerd. Dat met die plastic ringetjes vind ik ook niks.
Labberdepoepie spul. Niet meer plaatsen.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 19:33 schreef betyar het volgende:
Die scharnieren in de op zijn prima scharnieren, .
Onzin.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 21:51 schreef blomke het volgende:
[..]
Labberdepoepie spul. Niet meer plaatsen.
Je ziet het resultaat in de OP en in mijn achterdeur: deur gaat ervan hangen en klemmen. Dat soort labberdepoepiescharnieren moet je niet in je huis willen plaatsen.quote:
Nee, misschien wel een oude of slechte deur, Bruynzeel is sowieso rommel.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 21:54 schreef blomke het volgende:
[..]
Je ziet het resultaat in de OP en in mijn achterdeur: deur gaat ervan hangen en klemmen. Dat soort labberdepoepiescharnieren moet je niet in je huis willen plaatsen.
Mijn vermoeden is dat deze scharnieren niet "zwaar" genoeg zijn voor deze deur, en dat ze daarom een beetje gaan "hangen". Klopt dit?quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 19:33 schreef betyar het volgende:
[..]
Die scharnieren in de op zijn prima scharnieren, volgens mij SKG** zelfs. Zijn alleen wat oud.
Zou kunnen, maakt het nog geen rommel. Ik verwacht dat het gewoon ouderdom is.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 22:01 schreef usernaamvergeten het volgende:
[..]
Mijn vermoeden is dat deze scharnieren niet "zwaar" genoeg zijn voor deze deur, en dat ze daarom een beetje gaan "hangen". Klopt dit?
Prima deur, maar wel in goede scharnieren hangen.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 21:55 schreef betyar het volgende:
Nee, misschien wel een oude of slechte deur, Bruynzeel is sowieso rommel.
Dat klopt, dit is gewoon rommelspul. En laat dat "beetje" maar achterwege.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 22:01 schreef usernaamvergeten het volgende:
Mijn vermoeden is dat deze scharnieren niet "zwaar" genoeg zijn voor deze deur, en dat ze daarom een beetje gaan "hangen". Klopt dit?
quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 22:06 schreef blomke het volgende:
[..]
Prima deur, maar wel in goede scharnieren hangen.
Paumellescharnier, wil je gaan zitten mierenneuken.quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 22:09 schreef bbfakir het volgende:
Volgens mij zijn dat geen scharnieren maar paumelles.
quote:Op dinsdag 21 oktober 2014 22:11 schreef betyar het volgende:
[..]
Paumellescharnier, wil je gaan zitten mierenneuken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |