Met een 1.6 saaie Impreza is dat niet zoveel anders als bij andere auto's.. Voor 1500 euro krijg je echt geen fatsoenlijke STi.quote:Op vrijdag 17 oktober 2014 08:53 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Dat gaat wel lukken met een preza.![]()
Aanrader: http://www.marktplaats.nl(...)c624&previousPage=lrquote:Op vrijdag 17 oktober 2014 03:50 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Daar gaat het ook om, band opbouwen met je auto
Toch wel opmerkelijk dat 'ie het falen op zijn theorie altijd makkelijk afschoof onder de noemer 'faalangst' . We zijn inmiddels 2 jaar en 140 lessen verder denkt 'ie wel in 1x te kunnen slagen voor praktijk. Als je al zenuwachtig wordt voor theorie, hoe moet dat dan in praktijk als een wildvreemde naast je gaat zitten om je te beoordelen_O-quote:Op vrijdag 17 oktober 2014 09:05 schreef -niemand- het volgende:
Braddie pls![]()
![]()
Haal nu eerst je rijbewijs maar eens. Geheid dat je deze keer weer zakt.
Renault 25 is dan wel weer een goede keuze.quote:Op vrijdag 17 oktober 2014 10:01 schreef Tomatenboer het volgende:
Ik neem aan dat TS een troll is toch?
...Zit totaal geen logica in.
Wow wat een dingquote:Op vrijdag 17 oktober 2014 10:14 schreef Hyperdude het volgende:
[..]
Renault 25 is dan wel weer een goede keuze.
de eerdere modellen wel ja zoals op jou lijstje de CX en de BXquote:Citroen heeft problemen met de hydrauliek
Ik was ook een ramp en heb al lang geaccepteerd dat autorijden niks voor mij is. Op een gegeven moment moet je gewoon realistisch zijn.quote:Op vrijdag 17 oktober 2014 09:40 schreef Kiid het volgende:
[..]
Toch wel opmerkelijk dat 'ie het falen op zijn theorie altijd makkelijk afschoof onder de noemer 'faalangst' . We zijn inmiddels 2 jaar en 140 lessen verder denkt 'ie wel in 1x te kunnen slagen voor praktijk. Als je al zenuwachtig wordt voor theorie, hoe moet dat dan in praktijk als een wildvreemde naast je gaat zitten om je te beoordelen_O-
Een kat in het nauw maakt rare sprongen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |