FOK!forum / Ouder(s) / Het dreumestopic (1 - 2 jaar) deel 291
Spirit82woensdag 15 oktober 2014 @ 22:56
Een topic waar we weer verder kunnen kletsen over het opvoeden van 1-jarigen ... Voor zover mogelijk :P
anigif_enhanced-buzz-15231-1385051185-25.gif

ihPncFm.gif
vencodarkwoensdag 15 oktober 2014 @ 23:22
Volgens mij ben ik net een beetje verliefd geworden op het zoontje van GotC. Wat een knapperd! O+
Is hij ook nog een beetje lief? :P
Gularadonderdag 16 oktober 2014 @ 00:37
OMG GotC die slaapfoto! O+ O+ O+
Kunnen jullie me horen rammelen? :P
Gefeliciteerd! *O*

Hier valt ie ook vaak op schoot in slaap. Vindt ie soms fijn. Maar knuffelend met z'n knuffelpossie is ook leuk.
Wel roept ie ons vaak bij het slapen gaan. Moeten we nog even een kusje brengen O+ of wil ie nog even m'n hand likken om een pluisje van z'n tong te halen. :')

En hij is de ideale samenslaper. Ik noem hem 's nachts mijn kleine theelepeltje. O+
olivia_321donderdag 16 oktober 2014 @ 05:17
Haat aan doorkomende hoektanden en kiezen.
Omentielvodonderdag 16 oktober 2014 @ 06:03
Samen koken. Wat klinkt dat toch gezellig LB. O+
Mooie stats. Leuk dat jullie er lopend heen zijn gegaan O+

Gotc, wat een schatje is het toch O+
Die slaapfoto O+. En die foto in Ballorig O+
En die spam O+. Hij is echt een mooi jochie

Liefde voor eendjes, kippen, geitjes en paarden O+
Hier een liefde voor geitjes en voor hondjes O+

AM ik duim voor een goede nacht

Shandaly leuke plannen O+

LB, wat lief. O+
Dat kan bij Riley dus ook niet. Die valt echt niet in slaap op mij. Laatste keer is meer dan een jaar geleden -O-
Bij ons is er wel een verandering gaande. Riley wil niet meer gelijk naar bed. Dus ik trek dan de slaapzak aan (soms wordt ze boos) en dan mag ze bij me blijven en kijken we samen filmpjes en knuffelen we even. Als ik haar dan naar bed breng lukt het wel. Ik heb het idee dat die verandering komt, omdat ze me echt mist overdag doordeweek.

Trap op kan Riley goed. Alleen wil ze nu telkens de acrobaat uithangen op de trap. :D Trap af doet ze nog niet

Olivia O+
Incantrixdonderdag 16 oktober 2014 @ 08:14
Hahahaha! Gulara, daar moest ik hardop om lachen, dat doet Isabel ook altijd :D dat ze dan de kip net iets te heet vind qua smaak en dat we dat dan merken omdat ze als een gek mijn arm gaat zitten aflikken :')

Gotc, wat een schatje O+ O+ leuke foto's!

XM, hier heb ik ook twee kinders die bij ons in bed alleen maar heel hard gaan rollen, gillen, op je hoofd springen, je dekens gebruiken als kruiptunnel enz enz. Stef komt nu heeeeeeel soms midden in de nacht bij ons liggen na een nachtmerrie (twee keer per jaar ofzo), maar over het algemeen is het alleen do-able als we ze ieder een tablet toeschuiven. Het heeft ook voordelen hoor, mijn vriendin worstelt nog steeds om haar nu vijfjarige in zijn eigen bed te laten slapen ;)

Qua slapen probeert Isabel altijd weg te rennen zodra 1 van ons haar probeert op te tillen om naar bed te gaan (en ze gaat huilen), maar als je haar eenmaal te pakken hebt gaat ze mak mee en doet eigenlijk nooit moeilijk, haar horen we nooit meer. Stef was en is daar heel anders in, die spookt al vanaf kleins af aan.

Naar beneden op de trap kan ze wel, maar durft ze niet zo goed. Vaak vraagt ze dan halverwege toch om opgetild te worden.

Spirit, als je er goed bij blijft is dat op zich ook wel ok toch, denk ik? Achterstevoren eraf bedoel ik? Voorstevoren vind ik daarentegen wel weer doodeng, tenzij op de billen ;)

[ Bericht 0% gewijzigd door Incantrix op 16-10-2014 13:52:00 ]
Sylver_donderdag 16 oktober 2014 @ 08:44
Nog van harte gefeliciteerd met je dreumes, GotC! *O* En welkom hier!
Ik had al een tijdje geen foto meer van hem gezien, maar hij is alleen maar knapper geworden O+

Slapen gaat hier net als bij de meiden van Kyara. Nora slaapt wel af en toe periodes door, maar als er iets is heeft het gelijk effect op het slapen (tandjes/kiesjes, verkoudheid, stand v/d maan, nieuwe skills). Momenteel is ze ook weer 3x per nacht wakker.

Bij ons in bed slapen lukt hier ook niet. Behalve toen Nora en ik laatst bij mijn ouders logeerden. Ik had geprobeerd of het lukte op een eigen kamer (heeft ze thuis immers ook), maar om 2 uur 's nachts werd ze hevig overstuur wakker. Toen heb ik haar meegenomen naar mijn bed. Voor haar was dat prima, voor mij iets minder want ze is nogal een onrustige slaper. Nu snap ik wel waarom ik haar altijd in de meest vreemde posities in haar bedje vind.
Ze liet me wel een uurtje langer liggen toen. Ze was wakker om 06.30u, maar toen trok ik haar tegen me aan en hebben we zo nog heerlijk even kunnen doezelen O+
Kyaradonderdag 16 oktober 2014 @ 09:41
quote:
1s.gif Op donderdag 16 oktober 2014 00:37 schreef Gulara het volgende:
OMG GotC die slaapfoto! O+ O+ O+
Kunnen jullie me horen rammelen? :P
Oh, was jij dat die mij vannacht uit mijn slaap hield :(

Samen slapen... Na een voeding kunnen ze wel in slaap vallen bij me (vooral D). Maar niet samen, want zodra ze doorhebben dat zus er ook is dan is het partytime. Vanochtend hebben ze nog wel bij mij op bed naar "buuma" en "sjiep" gekeken O+ Kon ik even rustig wakker worden en aankleden enzo.

D is nogal plakkerig de laatste tijd. Bij alles is het "mama toe" en huilen als ik de kamer uit ga. Voed het voede wil ze me niet loslaten dus drinkt ze door tot ik er zelf genoeg van hem. En vanochtend vroeg hoorde ik een heel zielig "mama toe" uit hun kamertje komen. Dus toen ben ik haar ook maar even gaan halen.
LadyBlackdonderdag 16 oktober 2014 @ 09:46
Sylver en Gulara dat klinkt echt zo schattig! O+ En Omen, heerlijk toch? Lekker in pyama op de bank even knuffelen met mama *;

E slaapt ook niet bij ons in bed hoor. Op vakantie hadden we tijdens de tussenstop in het hotel een bed van 2 bij 2, toen ging het wel :D maar hier thuis is het 1.40 en dan kan ze absoluut niet fijn liggen, word je de hele tijd aan de kant geduwd :') 's Ochtends ligt ze naast me te drinken, en zodra ze daar klaar mee is gaat ze op je hoofdkussen zitten en glijbaantje spelen :D
Ohja en samen in het logeerbed gaat ook goed, want voldoende ruimte.
LadyBlackdonderdag 16 oktober 2014 @ 09:47
Ohja en Olivia, sterkte! :X Ik ben nu al een beetje bang voor de ellende met de laatste kiezen.....!
Omentielvodonderdag 16 oktober 2014 @ 12:46
Leuk om te lezen hoe de dreumesjes slapen O+
Voor de mama’s met dreumesjes die niet altijd doorslapen :*

Vanmorgen een dreumesje dat zingend wakker werd O+
Hebben we samen even filmpjes gekeken. Toen stond ze op en gaf aan ‘poepen’ en poepte vervolgens haar luier vol. Nu heb ik al een potje, maar daar wil ze dus niet op :D
Gularadonderdag 16 oktober 2014 @ 13:30
quote:
1s.gif Op donderdag 16 oktober 2014 09:41 schreef Kyara het volgende:

[..]

Oh, was jij dat die mij vannacht uit mijn slaap hield :(

Samen slapen... Na een voeding kunnen ze wel in slaap vallen bij me (vooral D). Maar niet samen, want zodra ze doorhebben dat zus er ook is dan is het partytime. Vanochtend hebben ze nog wel bij mij op bed naar "buuma" en "sjiep" gekeken O+ Kon ik even rustig wakker worden en aankleden enzo.

D is nogal plakkerig de laatste tijd. Bij alles is het "mama toe" en huilen als ik de kamer uit ga. Voed het voede wil ze me niet loslaten dus drinkt ze door tot ik er zelf genoeg van hem. En vanochtend vroeg hoorde ik een heel zielig "mama toe" uit hun kamertje komen. Dus toen ben ik haar ook maar even gaan halen.
Sorry. :@

Mama toe, klinkt echt heul lief!

En wat leuk al die verschillende slapers. *O*
Voor alleenslapers valt ook wel wat te zeggen hoor. Inmiddels slaapt ie fijn, maar de periode dat ie bij voorkeur ín me sliep was wat minder. :X
Incantrixdonderdag 16 oktober 2014 @ 13:58
Dat maakt het ook meteen een heel bijzonder moment als het wél een keertje lukt he Sylver? :)

Omen, wat goed! *O* ook zonder potje al een stap de goede kant op he?

Isabel heeft net zelf een cd aangezet (er zat nog een punkje in) en loopt er vervolgens heel hard een frozen-liedje doorheen te zingen en te dansen :D O+
LadyBlackdonderdag 16 oktober 2014 @ 14:06
:D! En wat goed dat ze dat zelf kan zeg! :o
E wijst nu af en toe naar de versterker en roept 'liedje?!' ook handig :D Of ze begint gewoon random te dansen O+ Of te headbangen als dr vader Metallica 'zingt' _O- :')
Fiederdonderdag 16 oktober 2014 @ 14:53
GotC welkom met je knapperd O+

Wat leuk die zingende/ dansende kindjes. Incan zingt ze het zo goed dat jij het herkent? :o O+ hier blijft het bij 'la la la papa la la la mama la la la oma' etc

L is vandaag weer goedgekeurd op het cb. 12,5 kilo en 88 cm. Lange dunne O+
Shandalydonderdag 16 oktober 2014 @ 15:43
Ow ja!! Weeguurtje straks, bedankt voor de reminder Fieder ;)
Nu nog hopen dat Femke over een uurtje wakker is, want ons Ikea-uitje vandaag was wel heel vermoeiend, en ze lag er pas laat in want we moesten natuurlijk ook nog eerst Lars ophalen van school.

10549170_698097576926026_7421121450371037555_o_zpsc44010d2.jpg

Inca, wat gezellig O+ Samen zingen en dansen.
En Omen, zingend wakker worden, wat heerlijk! (hier waren we een beetje te laat wakker, dus moesten nogal haasten om Lars op tijd op school te krijgen... oeps)
.Sparkling.donderdag 16 oktober 2014 @ 17:10
Gossie Shandaly, zo lekker in slaap na de ikea O+

Wauw fieder, hij is echt lang of niet? Ik weet nog dat ik hem op de meet toen ook al zo groot vond.

Wat schattig al die zingende en dansende kindjes O+ Het is echt bizar hoe goed ze dingen al kunnen aangeven en oppikken hoor!

Och kyara, heel herkenbaar. Het is aan de ene kant heel schattig en de andere kant ook heel vermoeiend.

Olivia, sterkte! Het zijn echt waardeloze dingen inderdaad..

Wow gotc! Wat een hunk :o

Eva wil ook niet bij ons in bed slapen en ook niet op ons. Alleen als ze ziek is en toen we op vakantie waren laatste keer. Maar dat was in een tent en het was echt verschrikkelijk koud, ze had het hartstikke koud in haar bedje ;(
En doorslapen wil ik niet over praten. Zegt dat voldoende? :')
Shandalydonderdag 16 oktober 2014 @ 17:17
Zo zeg... dat eten als een bootwerker is terug te zien:

Fotor01016171335_zps0b6ea193.png

10,55 kilo en 82,5 cm!
Mijn net onder gemiddeld kleine meisje is bovengemiddeld groot aan het worden :o
Omentielvodonderdag 16 oktober 2014 @ 19:48
Inca, wat knap van Isabel *O*

LB een headbangende E O+
Ik wil daar een filmpje van zien O+

Shandaly wat een leuke foto's. En ze groeit echt heel goed O+

Spark. Dat zegt voldoende :Y :*
Animalmixdonderdag 16 oktober 2014 @ 19:51
Wow Shandaly wat goed!!
Wat zeiden ze op het cb?
Wat een leuk Ikea avontuur! Die foto in het wagentje met pop O+
-mandy-donderdag 16 oktober 2014 @ 20:07
Welkom Gotc en gefeliciteerd met je dreumes *O* !

Mooie stats Shandaly :D ! Echt een spurt.
Ben je goed geslaagd bij Ikea?

Het slapengaan-drama van de voorbije weken hebben achter de rug gelukkig. Het lijkt er net op of hij al zijn slaap aan het inhalen is. Afgelopen 2 nachten heeft hij geslapen van 20u tot half 10, 2 uur langer dan normaal. En dan ook nog een lange middagslaap.
Zodoende kunnen wij ook eens bijtanken met slapen :z
Maarrrrr ... D kan nu ook netjes met een lepel eten :Y) !

Alleen is melk nu iets wat hij weinig meer wil drinken, ook 's avonds haast niet meer. Dan maar meer water,sap, ... . En ook maar eens een rietjesbeker aangeschaft.

[ Bericht 9% gewijzigd door -mandy- op 16-10-2014 20:25:42 ]
Omentielvodonderdag 16 oktober 2014 @ 20:37
Mandy fijn dat het slapen gaan drama voorbij is.
En ik zag het fimpje op Facebook O+

Even off topic. Ik las op Facebook een dom kortzichtig stukje over wiegendood. Dat stukje maakte me al verdrietig. Maar de reacties van de mensen onderling maakte mij nog verdrietiger. Ik ben echt niet perfect, maar waarom kunnen mensen niet respecteren dat iemand anders andere ideeën heeft dan jij :'(
Sorry moest ik even kwijt :@

En on topic. Riley is zo'n heerlijk schatje. Op het kdv vertelde ze dat ze ondeugend is. Ze kan de riempjes van de kinderstoel los maken en gaat dan telkens op de tafel staan :X
-mandy-donderdag 16 oktober 2014 @ 20:48
Riley, de lieve deugniet :D .
Gevaarlijk, maar ze is we ondernemend :p
Shandalydonderdag 16 oktober 2014 @ 20:53
quote:
0s.gif Op donderdag 16 oktober 2014 20:37 schreef Omentielvo het volgende:
Mandy fijn dat het slapen gaan drama voorbij is.
En ik zag het fimpje op Facebook O+

Even off topic. Ik las op Facebook een dom kortzichtig stukje over wiegendood. Dat stukje maakte me al verdrietig. Maar de reacties van de mensen onderling maakte mij nog verdrietiger. Ik ben echt niet perfect, maar waarom kunnen mensen niet respecteren dat iemand anders andere ideeën heeft dan jij :'(
Sorry moest ik even kwijt :@

En on topic. Riley is zo'n heerlijk schatje. Op het kdv vertelde ze dat ze ondeugend is. Ze kan de riempjes van de kinderstoel los maken en gaat dan telkens op de tafel staan :X
Ow dat stuk heb ik ook gelezen, en ik was begonnen aan de reacties, maar heb het na een stuk of 20 opgegeven. Dat was niet leuk meer. Heeft ook geen zin om je daar mee te bemoeien, sommige mensen willen toch niet verder kijken dan hun eigen korte neus...

Wat klink je heerlijk verliefd trouwens O+ Lekker ondeugend dreumesje heb je.

AM, bij het CB zeiden ze niets, was alleen weeguurtje en ze hebben het daar niet in een curve gezet. Ik had verder ook geen vragen, was alleen nieuwsgierig naar de stats. Lars mocht ook even wegen en meten, die's gewoon al 1m11 en ruim 20 kg...

Netjes van dat eten met een lepel, mandy. Misschien moeten we dat hier ook eens introduceren... dan eet ze vast wat minder ;) (Garpje he... ik ga haar echt niet op een dieet zetten)
Twinkle20donderdag 16 oktober 2014 @ 20:55
Shandaly woow das nog eens een groeispurt :o

Fieder hier ook een lange dunne! 92 cm en net wel net niet 12 kilo. Maar ze eet ook best slecht. Proberen er van alle kanten iets in te frotten :X

En samen slapen O+
het ligt een beetje aan het tijdstip. Meestal is Djen een uitslaper. 9 Uur wakker worden is eerder regel dan uitzondering. Maar als ze 's morgens na 7 uur wakker wordt door B (broertje .. zegt ze dan O+ ) dan slaapt ze niet meer. Van de week was ze om 5 uur wakker .. ze was niet echt lekker denk ik. Is ze lekker tussen ons in in slaap gevallen O+ . Ik moest om half 8 opstaan en toen lag ze helemaal warm opgekruld tegrn papa aan O+

Omen had jij niet vandaag dat gesprek? Of heb ik het helemaal verkeerd? :@
Omentielvodonderdag 16 oktober 2014 @ 20:59
Twinkle klopt. Stelde niks voor eigenlijk. Binnen tien minuten was het afgelopen. In november hoor ik of ik geplaatst ben of boventallig
-mandy-donderdag 16 oktober 2014 @ 21:01
quote:
0s.gif Op donderdag 16 oktober 2014 20:53 schreef Shandaly het volgende:

[..]

Ow dat stuk heb ik ook gelezen, en ik was begonnen aan de reacties, maar heb het na een stuk of 20 opgegeven. Dat was niet leuk meer. Heeft ook geen zin om je daar mee te bemoeien, sommige mensen willen toch niet verder kijken dan hun eigen korte neus...

Wat klink je heerlijk verliefd trouwens O+ Lekker ondeugend dreumesje heb je.

AM, bij het CB zeiden ze niets, was alleen weeguurtje en ze hebben het daar niet in een curve gezet. Ik had verder ook geen vragen, was alleen nieuwsgierig naar de stats. Lars mocht ook even wegen en meten, die's gewoon al 1m11 en ruim 20 kg...

Netjes van dat eten met een lepel, mandy. Misschien moeten we dat hier ook eens introduceren... dan eet ze vast wat minder ;) (Garpje he... ik ga haar echt niet op een dieet zetten)
Ik heb de kop alleen gelezen van het artikel. De reacties lees is meestal niet, altijd mensen die het toch wel beter weten, domme opmerkingen maken, ...

Dreumesjes en eten ... . Echt waar, er zijn dagen dat D en kleuter evenveel eten.

Nog even afwachten tot de uitslag Omen, spannend. Hopelijk krijg je positief bericht.
Kyaradonderdag 16 oktober 2014 @ 21:10
Ik heb het artikel niet gelezen. Maar kan me de strekking wel indenken, idem voor de reacties. Ook weer zo'n discussies die alleen maar verliezers kent en mensen met een naar gevoel achterlaat.

Wow Shandaly, dat was een groeispurt zeg! Even zwaar als D met 20 maanden :D Leuke foto's. Leuk zo'n dagje op pad O+
LadyBlackdonderdag 16 oktober 2014 @ 21:56
Ha, die stijging op de curve komt me bekend voor :Y

E zat ietsje lager en zit nu precies gemiddeld, maar toch.... Onze bootwerkers :')

-edit- Plaatje bij het praatje:
DSC_2217_zpsa0rf2qwu.jpg

[ Bericht 19% gewijzigd door LadyBlack op 16-10-2014 22:55:03 ]
-mandy-donderdag 16 oktober 2014 @ 22:55
Ik mag volgende week ook weer naar het CB met D. Die zit nu intussen al volop in maat 86. Bij de vorige meting zat maat 80 nog ruim in mijn herinnering.

Goede eters, die fok-dreumesjes!

Mooie spurt LB!
Incantrixvrijdag 17 oktober 2014 @ 07:02
LB, aaww, superlief, hahaha! Goede muzikale opvoeding wel, kun je niet vroeg genoeg mee beginnen ;) mijn grote vraagt soms of hij 'die boze meneer' mag horen, waarmee hij Fear Factory en Strapping Young Lad bedoelt O+ 8-) en Isabel vind the Fratelli's helemaal de bom :D en wat een mooie stijging in de curve!!

Net als bij Femke, wat goed Shandaly! Ikea vind ik altijd wel een uitdaging, Peach is dat snel zat helaas.. Al duurt het nog ff eer we er weer zullen komen.

Fieder, het is vooral herkenbaar doordat ze precies hetzelfde doet wanneer ze 'laat het los' in Frozen ziet hoor, het klinkt vooral als losse klanken en haar dansje is iets met haar handjes bewegen, heen en weer trippelen en pirouettes draaien. Ik heb een filmpje gemaakt, misschien up ik die straks wel even, maar dan haal ik 'm wel weer offline denk ik.

En dat gaat ook hard hoor Mandy :Y zeker bij jongetjes, heb het idee dat meisjes wat geleidelijker gaan (maar dat kan ook aan mijn reuzenkind 1.0 liggen ;)) .
-mandy-vrijdag 17 oktober 2014 @ 07:39
Byzonder he die verschillen.

Inca, welke maat heeft je reuzenkind 1.0?

Ik hoop maar dat hij deze winter in maat 86 blijft. Heb al een tijdje 2 hele leuke winterjassen voor hem in die maat :P

[ Bericht 9% gewijzigd door -mandy- op 17-10-2014 08:09:22 ]
Incantrixvrijdag 17 oktober 2014 @ 09:33
Nu 122 (hij wordt eind november 5). Op zijn eerste verjaardag droeg hij maat 92, terwijl Isabel 9 januari 2 wordt en nog in 86 zit :P
LadyBlackvrijdag 17 oktober 2014 @ 09:45
Wow 92 bij een jaar? :D eindbaas _O_
.Sparkling.vrijdag 17 oktober 2014 @ 09:59
Shandaly en LB, wat een prachtige stijging in de curves zeg O+

Inca, maat 92 bij eerste verjaardag :o

Wat knap dat D met een lepel kan eten, Mandy

Omen, ik zal voor je duimen :*

Eva had vannacht alweer koorts, twee weken geleden ook al. Ze werd ieder uur huilend wakker en om vier uur hebben we maar een zetpil gegeven. Toen heeft ze toch nog geslapen tot negen uur en is nu koortsvrij. Wel heel verkouden ;(
Ticootjevrijdag 17 oktober 2014 @ 12:05
92 bij 1 jaar :D

Leyla is 4 en heeft nu maat 98 :D
Gularavrijdag 17 oktober 2014 @ 12:20
Inca, je reuzenkind! In mijn hoofd en van de foto's die ik wel eens heb gezien is ie helemaal niet zo groot.

Hier was ie anderhalve maand geleden 88cm en 11,9kg.
Ben wat kleertjes uit aan het zoeken, maar kom nog steeds 74 in z'n kast tegen. 8)7
Omentielvovrijdag 17 oktober 2014 @ 12:24
Inca. In maat 92 bij 1 jaar. Echt een grote knul O+
Ik denk dat Riley in 80 zit bij twee jaar :D

Spark beterschap voor je meisje :*
Spirit82vrijdag 17 oktober 2014 @ 12:30
Mijn kind slaapt. Al 2,5 uur bijna. Ik denk dat het een nieuw record is. Nou dacht ik dat ik over mijn zenuwen en ongerustheid enzo heen gegroeid was, maar ik kan er niks aan doen dat ik nu toch heel zenuwachtig ben en mezelf echt moet bedwingen om niet te gaan kijken of alles wat goed is. Die irreele angsten dat ze misschien gestikt is en ik niks heb gehoord... enzo... -O-
Omentielvovrijdag 17 oktober 2014 @ 12:41
Spirit. Ik heb dat ook nog wel eens hoor. Ik zet dan de babyfoon op het hardst, zodat ik haar ademhaling hoor :*

Hier een zieke me. Riley is gelukkig heel lief. Ze was me net banaan aan het voeren O+
Alleen net was ze aan het kliederen met haar flesje en dan reageer ik bozer dan ik zou willen. :'(
Spirit82vrijdag 17 oktober 2014 @ 13:37
Stom he? En ze doet het nog hoor. Zijn jullie kinderen trouwens ook zo dol op tekenen? Ze hoeft maar een pen te zien of ze gaat los :D
Spirit82vrijdag 17 oktober 2014 @ 13:38
Beterschap Omen :* En je reactie is heel normaal hoor! Als je zelf moe of ziek bent, is het gewoon heel moeilijk om dat geduld op te brengen.
F_rvrijdag 17 oktober 2014 @ 14:00
Omen beterschap. Ik vind het knap dat je het alleen doet met een drukke baan. Tijdens ziekte lijkt het mij helemaal vervelend om alleenstaand te zijn.
Femke wat ben je hard gegaan zeg.
Ah die D, kan ze nog kiezen/tanden krijgen? Of een virusje?

Sac is nog steeds een boef echt dreumesstreken maar ook lichtelijk eenkennig naar mij toe. En alles willen hebben wat haar zus heeft en het dan met een grijns afpakken.
aapieannievrijdag 17 oktober 2014 @ 15:40
Beterschap omen :*

Shandaly en lb wat een mooie curves!

Sac kleine boef O+

Mn dreumes is druk bezig met ontwikkelen. Teminste dat denk ik. Gister en vandaag tot 9 uur geslapen. Nu lag ze er om half 1 in en ze slaapt nog..
Tallyvrijdag 17 oktober 2014 @ 16:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 oktober 2014 12:30 schreef Spirit82 het volgende:
Mijn kind slaapt. Al 2,5 uur bijna. Ik denk dat het een nieuw record is. Nou dacht ik dat ik over mijn zenuwen en ongerustheid enzo heen gegroeid was, maar ik kan er niks aan doen dat ik nu toch heel zenuwachtig ben en mezelf echt moet bedwingen om niet te gaan kijken of alles wat goed is. Die irreele angsten dat ze misschien gestikt is en ik niks heb gehoord... enzo... -O-
Heb ik na 3 jaar nog hoor. Ik kan dan echt in paniek raken soms :')
danicvrijdag 17 oktober 2014 @ 17:15
Ik werd van de week ook wat onrustig hoor. Ze werd na 3 uur en een kwartier wakker :D

en stef met zijn maat 92 :o
eva had maat 68/74 op haar eerste verjaardag
Omentielvovrijdag 17 oktober 2014 @ 19:27
Ferrari leuk zo'n ondeugende dreumes O+

Aapie ik ben benieuwd naar het nieuws wat jouw dreumes straks kan O+

Hier vanmiddag allebei even geslapen. Heeft ons goed gedaan. Riley heeft vanmiddag op het toilet gezeten. Ze heeft niks gedaan, maar zat zo trots tussen haar benen kijken of er iets uit kwam O+
GotCvrijdag 17 oktober 2014 @ 19:49
Voel je je al wat beter Omen? :* En wat knap dat Riley op de wc heeft gezeten!


Spirit, heb ik ook heel vaak. Geen fijn gevoel maar ik dwing mezelf te denken dat er heus niks is. Hoe lang heeft ze uiteindelijk geslapen?

Shandaly, wat een curve! _O_ En de Ikea foto's zijn tof O+ Mooie meid!

Inca, 92?! :o Hier 80, ongeveer.

LB ook al zo'n mooie curve. Bovengemiddeld! 8-)

Mijn poging om mee te doen :+. Ben erg blij om in dit topic te zitten, het babytopic zit vol kersverse prachtige baby's en dat was T. al een tijd niet meer voor m'n gevoel.

Ik zit as we speak voor de oven op de grond, taart nr 5 aan het bakken. Ben kapot! :'). Gisteren 2x 2laags taarten gemaakt en nu een meptaart. Alles voor T.'s eerste verjaardag O+
aapieannievrijdag 17 oktober 2014 @ 19:57
5 taarten!? Wauw! Dat word vast een fijn feestje!

Omen wat goed op de wc!!

Kaylee heeft een nieuwe skill. Staan blijven en naar mama stappen O+
-Bubseltje-vrijdag 17 oktober 2014 @ 20:11
5 taarten :o dat wordt een groot feest voor T.

Hier maat 80 voor de lengte. 68 voor de breedte :'). Het wordt maar een smal meisje op dit moment.

Stappen van Kaylee O+

Omen wat goed van de wc!
GotCvrijdag 17 oktober 2014 @ 20:16
Mja meer overenthousiaste bakster :+ En taart :9

Aapie wat knap!! O+
T. deed z'n eerste stapjes los 6 dagen geleden. Nu max 4 stapjes. Zo lief om te zien!
Lojvrijdag 17 oktober 2014 @ 20:21
Maat 92 met 1 jaar :o
Hier was het 74! Nu gaan we goed richting de 92! Nou qua lengte dan, breedte is een maatje 74 ;)
Goede curves trouwens!

Omen, beterschap! En wat knap van de wc! Ow zit er graag op, maar wel met broek aan :')

Dat wordt een goed feestje GotC!

Kaylee aan het stappen *O*

Ik check ook nog zeer regelmatig op ademhaling hoor Spirit ;) wel fijn 2,5 uur slapen :D

Ow heeft ook weer wat nieuws.... Mama moet zingen, de hele dag door! En als ik het waag een verkeerd liedje te zingen/ tekst niet te weten hebben we een
Hele boze dreumes :') :P
-Bubseltje-vrijdag 17 oktober 2014 @ 20:27
Stapjes lijkt me zo mooi om te zien. Maar ze zal eerst moeten gaan staan ben ik bang.

Handig loj ;)
-mandy-vrijdag 17 oktober 2014 @ 20:30
Beterschap Omen :* , en wat goed van Riley :D !

5 taarten GotC! Wat een werk kruipt daarin, maar het wordt zeker smullen denk ik :Y) . Veel plezier met het feestje van T.

En Kaylee staan en stappen *O*

En T loopt ook los *O* !
LadyBlackvrijdag 17 oktober 2014 @ 22:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 oktober 2014 13:37 schreef Spirit82 het volgende:
Stom he? En ze doet het nog hoor. Zijn jullie kinderen trouwens ook zo dol op tekenen? Ze hoeft maar een pen te zien of ze gaat los :D
Check oO<
En ik heb dat niet zo, dat ik bang ben dat ze gestikt is, als ze slaapt :N Laatst toen ze ruim 3,5 uur sliep keek ik wel even op, maar ik word dan niet gauw ongerust.

Omen, beterschap! :* Gelukkig word je goed verzorgd O+

En zet T al stapjes los? Damn, wat voor superdreumesen zijn dat zeg die hier de laatste tijd binnenkomen? :o En ik wil ook een taart :9

Verder ben ik helemaal in de war; ik heb mijn kind net (nadat ze weer niet in slaap viel aan de borst) wakker in bed gelegd met dr konijn en een speen (die is ineens helemaal de bom!), en het is stil gebleven :o :D *O* _O_ O+
Ennnn ze heeft een supermooie kledingkast op dr kamer staan, die net door dr vader en 3 vrienden over het balkon naar boven is getild :D
Cwenvrijdag 17 oktober 2014 @ 22:16
Ik heb nog steeds het Angelsounds-matje liggen en zet 'm ook gewoontegetrouw nog aan, dus ongerust maak ik me niet zo snel. Maar lang slapen gebeurt hier ook niet vaak :D.

Omen, beterschap! En die wc :D

GotC, lekker! Welke smaken/ soorten heb je gebakken?

LB, fijn! *O*
Hier gebeurt nu heel soms ook: dan drinkt ze en leg ik haar wakker in bed en valt ze zelf in slaap :o.

Hier maat 80/86 met 1 jaar, maar ze gaat nu al soms naar 92 :o. En schoenmaat 22/23... We moeten pas over maand weer naar het cb, ben wel benieuwd.

Ze heeft echt al zoveel geluidjes voor zoveel dingen! En ze weet ook gewoon abstracte begrippen als buiten en binnen, boven en beneden, op en onder... En ze kan opdrachtjes, dingen weggooien, dingen opzoeken - ze gaat echt hard ineens!
Maar iets simpels als de gebaren uit klap eens in je handjes doen gaat nog niet :D
F_rvrijdag 17 oktober 2014 @ 22:28
Gotc wauw jij enthousiasteling. Veel plezier met het vieren van de verjaardag. Of vier je jouw verjaardag ook meteen?
En hij loopt al los? Snelle t.

Omen ook ik ga voor je duimen.

Hier vandaag samen met mijn zus 2 taarten versierd met 3 kinderen om ons heen best een uitdaging.

Deze week 2x gesport en nu ben ik ongesteld en kickt de rug- en bekkenpijn er in. Meer die daar last van hebben in die ene week in de maand?

Bubs onze eerste lettergenootjes doen het rustig aan.
Cwenvrijdag 17 oktober 2014 @ 22:30
Ja, check! Hoewel het schommelt want spiraal, maar zeker herkenbaar fr.
F_rvrijdag 17 oktober 2014 @ 22:34
Hier geen ac meer en dat merk ik dus goed.
LadyBlackvrijdag 17 oktober 2014 @ 22:42
Ik heb rond menstruatie ook ineens soms weer last van mijn bekken, en ken daar inderdaad meerdere verhalen van :Y tof he :')
XcUZ_Mezaterdag 18 oktober 2014 @ 04:44
Dood aan hoektanden.
Lojzaterdag 18 oktober 2014 @ 05:10
:(
Sylver_zaterdag 18 oktober 2014 @ 09:18
Poh .. Wat een prutnacht weer. En om 05.00u al op :O

Ik las net een artikel van een antropoloog over verkeerde verwachtingspatronen over het doorslapen van baby's/dreumes/peuters. Dat het heel normaal is dat ze tot een leeftijd van 3 of 4 jaar niet doorslapen en 's nachts nog willen drinken. Dat vind ik dan wel weer fijn om te lezen.
Nora krijgt al 10 maanden geen borstvoeding meer, maar het blijft een borstvoedingskindje dat graag wat wil drinken bij mama 's nachts - desnoods uit een flesje ;)


Even snel bijlezen nu hier :)
Omentielvozaterdag 18 oktober 2014 @ 13:08
Gotc. Fijne dag vandaag. En vijf taarten. Wauw

Aapie wat knap *O*

Loj, haha jouw dreumes. O+

LB wat een verandering bij jouw meisje dat ze alleen gaat slapen. En is de speen nieuw? Of had ze die als baby ook al?

Cwen wat knap van jouw meisje. Zo leuk die ontwikkelingen. Dat tweede jaar leren ze ook echt zoveel *O*

Ferrari dat is zeker een prestatie om 2 taarten te bakken met 3 kinderen om je heen

XM :* voor de hoektanden

:* sylver voor jouw nacht

Ik ben uitgenodigd voor een sollicitatiegesprek voor een nieuwe functie binnen het bedrijf *O*
En topicgerelateerd. Ik heb zoveel kusjes gekregen van Riley vanmorgen O+
Animalmixzaterdag 18 oktober 2014 @ 13:22
Omen wat fijn!!
En kusjes O+

GotC fijn verjaardagsfeest vandaag. Moet goedkomen met al die taarten!

Aapie joehoe!! Wat goed

Sylver ik schud je even de hand wat betreft de nacht. Niet leuk he!
En zo'n artikel doet dan wel weer goed.

Ik ben met mijnes vanochtend weer naar de peutergym geweest. Ze vindt het echt geweldig. Heeft het er de hele week over. Vraagt iedere dag of we gaan gymmen. Vandaag toen we daar de deur uitliepen zij ze spontaan: 'N. leuk gymmen!'
GotCzaterdag 18 oktober 2014 @ 18:15
Zoooo het zit er weer op *pufhijg*

Dit waren de 'hoofd'taart en de meptaart:
2mrs3nd.jpg
j09015.jpg

Was tof en druk en gezellig!
F_rzaterdag 18 oktober 2014 @ 18:28
Wauw Gotc.
Omen super om nu al een sollicitatiegesprek te hebben.

Hier vandaag een workshop glas in lood gehad. Kregen mijn ouders nog voor hun verjaardag.
Sylver_zaterdag 18 oktober 2014 @ 18:56
Kwam ik uiteindelijk toch niet aan bijlezen toe, ik moest werken (met dit mooie weer! :( )

Omen wat fijn van de uitnodiging! En kusjes! O+
Ben je weer beter trouwens?

Wat een leuke taarten, GotC! Neem je ook bestellingen aan? O-)

Ah balen AM, bij jou ook prutnacht(en)?

En Noor krijgt hoektanden las ik, die zijn volgens mij ook erg pijnlijk om te krijgen, he?

En verder kom ik niet .. Honger! :Y)
-Bubseltje-zaterdag 18 oktober 2014 @ 19:06
Gotc wat knap gemaakt! Heeft ie er lekker van gesmuld? :9
GotCzaterdag 18 oktober 2014 @ 19:23
Was voor de helft op :Y) Netjes met pincetgreep vernietigd :D
F_rzaterdag 18 oktober 2014 @ 19:27
IMG-20141017-WA0000_zpswoatsah2.jpg
Dit was de onze. Super veel over natuurlijk we zijn maar met zijn zessen.
Iemand die nog een stukje lust?
Omentielvozaterdag 18 oktober 2014 @ 19:33
Animaliteit :* voor jouw nacht
En peutergym O+

Gotc, wat een mooie taarten. Hoe vond ie de taart?

Ferrari leuk. O+
Mooie taarten ook O+

Sylver nog steeds niet beter. Erg aan het hoesten en mijn humeur is passend aan hoe ik me voel -O-

Vandaag gingen we naar de bcc. Riley liep mee. Draaide zich om en rende kraaiend van plezier terug naar buiten :D
En weer twee keer op het toilet gezeten. Ze perst ook om een druppel eruit te krijgen. Maar nog niet gelukt :D
LadyBlackzaterdag 18 oktober 2014 @ 20:09
Omen wat tof!! Working mama en dus ook nog een goeie! ^O^

GotC _O_supermooie taarten!

XM, AM en AA prutnachten, hmmm... hopelijk gauw weer slapende kindjes!

Ik zit weer naar de mijne te luisteren. Heb besloten dat ik maar even niet meer probeer om haar in slaap te voeden, want dan ben ik zo 1,5 uur en veel frustratie verder :{ Maar nu ben ik misschien iets te vroeg geweest en ligt ze dus te kwaken en af en toe te jengelen :')
L-Ezaterdag 18 oktober 2014 @ 20:25
fr, ik stelde hier laatst dezelfde vraag. Maar sinds ik geen ac meer gebruik idd extreme bekkenpijn tijdens de menstruatie. Daar omheen ook overigens, wel iets minder.

Verder zag ik mooie taarten, Gotc nog gefeliciteerd met je dreumes! En niets bijgelezen want vakantie en dat was tof en mooi en mijn leven is so awesome maar dat weten jullie inmiddels wel dus ik ga toch maar even bijlezen nu oO<
LadyBlackzaterdag 18 oktober 2014 @ 20:28
L-E! Niet belaagd door horror-dingen dus? O+ Fijn dat de vakantie zo tof was!

En hier is het nu ruim 10 minuten stil O+
F_rzaterdag 18 oktober 2014 @ 20:53
L-e dus ook. Aan de ene kant fijn van de erkenning. Maar niet leuk dat het dus vaker voorkomt. Wel super van je vakantie.

Lb stil gebleven?
LadyBlackzaterdag 18 oktober 2014 @ 20:54
Ja!

Dus ik heb koffie gezet en schenk hierna lekker een wijntje in :9
L-Ezaterdag 18 oktober 2014 @ 21:01
Het horrorgehalte viel wat tegen ja ;( Maar Denemarken is mooooi, heerlijk ongerepte natuur om uren doorheen te banjeren met jongetjes O+ Het is een land met veel gevoel voor styling, heel inspirerend, en warenhuizen vol met Smafolk en Molo en alle merken die hier alleen online te vinden zijn, echt een paradijs O+ En Legoland is de bom natuurlijk, ook een aanrader O+

En echt he, wij hebben gewoon 10 uur gereden met twee jongetjes en het ging Zo Goed! Zo Goed! Nu zijn we blut en doodmoe maar zodra Sticker het toe laat gaan we met ons twee een weekendje Kopenhagen doen, we moeten terug O+

Heb ik hier iets gemist? Samenvatting anyone? :P
GotCzaterdag 18 oktober 2014 @ 21:08
L-E, welkom terug! Klinkt awesome allemaal en ik ben jaloers! Scandinavië lijkt me fantastisch en Legoland is een droom voor jongens groot en klein geloof ik O+

LB, proost! Slapen is tof, fijn dat E. het ook doorheeft ;)
Kyarazaterdag 18 oktober 2014 @ 21:11
Leuke foto's en gave taarten GotC!

Klinkt goed L-E O+ Benieuwd naar foto's!

Verder niet teruggelezen, haak hier weer aan ;)

Vandaag gefietst met mijn tweetal. Alleen prinses voorop wat boos omdat ik mijn handen niet van het stuur wilde halen want madame wilde "selluf fietsen" :')
LadyBlackzaterdag 18 oktober 2014 @ 21:13
:D! Wat heb je gezegd Kyara? "Dat is goed maar dan wil ik achterop?" oO<
Kyarazaterdag 18 oktober 2014 @ 21:15
Dat ze niet bij de trappers kan. Dus toen ging ze maar tegen het windscherm schoppen.
LadyBlackzaterdag 18 oktober 2014 @ 21:16
Ohja windscherm, dat moet er misschien maar weer eens op.
GotCzaterdag 18 oktober 2014 @ 21:21
Oh ja windscherm! Goed idee.

Kyara :D Prinses!
Cwenzaterdag 18 oktober 2014 @ 21:23
GotC, toffe taarten! *O*

LE, klinkt als een heerlijke vakantie. En ja, Kopenhagen is zo tof! O+

Omen, wat goed, een gesprek! Topper!

LB, lekker slapen :).

Kyara _O-. Ellie pielt ook graag je handen van het stuur of het winkelwagentje, herkenbaar dus!
L-Ezaterdag 18 oktober 2014 @ 21:23
Hebben jullie dat windscherm er niet altijd op dan? Ik wist niet eens dat het er zo makkelijk af kan.

Kyara :D Herkenbaar, ik fiets altijd met 1 hand aan het stuur omdat hij mee moet sturen :')
Kyarazaterdag 18 oktober 2014 @ 21:24
Windscherm zit er hier eigenlijk altijd op. Te lui om er af te halen :D
-mandy-zaterdag 18 oktober 2014 @ 21:25
Kyara, _O-

Mijn windscherm is met 2 pinnen vast te zetten, zo gebeurd. Heb het er altijd op zitten.
Waarom het eraf halen?

Dat windscherm ja, aangezien D weet dat ik liever niet heb dat ie aan m'n versnellings- en remkabel zit, is mijn windscherm meestaln kop van jut. Leuk speelgoed,
Animalmixzaterdag 18 oktober 2014 @ 21:28
Haha Kyara :D
Hier ook heel vaak: 'Mama niet vasthouden. N. vasthouden!'

GotC gave taarten!!
En fijn dat het een leuke dag was.

LE wat klinkt dat goed!
Fijn hoor!

LB fijne avond en hopelijk ook nacht!

Oh en Omen niet te vergeten: wat fijn dat je een gesprek hebt!! Positief hoor!

Hier was zojuist vuurwerk op het grasveldje tegenover ons. Ter ere van een feestje(?) met misschien max 20 man publiek.....
Beetje jammer dat N. er helemaal in paniek wakker van werd. Ze vroeg wel twintig keer wanneer het was 'abgelopen'. En was helemaal opgelucht toen alles over was. Beloofd nog wat voor oud en nieuw :D
Overigens ligt ze nu weer lekker te tukken.

[ Bericht 4% gewijzigd door Animalmix op 18-10-2014 21:35:36 ]
LadyBlackzaterdag 18 oktober 2014 @ 21:29
Mijn moederschip heeft ook nog een mandje, en dat ging prima samen met het bobike zitje dat erop zat, maar omdat ondergetekende zonodig een yepp-zitje moest, past het nu dus niet meer lekker samen :') mandje zit dan klem en het ratelt de hele tijd bij elke hobbel :X Dus van de zomer had ik dat scherm er lekker afgehaald.

Nu hang ik maar weer de ouwe lelijke fietstassen eraan voor de boodschappen....
LadyBlackzaterdag 18 oktober 2014 @ 21:30
Agos AM, wat sneu ;( Hoe was dat afgelopen oud&nieuw dan?
Kyarazaterdag 18 oktober 2014 @ 21:32
Ik heb zelfs ook nog een verlengde bagagedrager op mijn moederschip voor mijn fietstassen....
Omentielvozaterdag 18 oktober 2014 @ 21:33
LB Riley blijft ook wel eens een hele tijd kletsen als ze op bed ligt O+

L-E, welkom terug *O*
-mandy-zaterdag 18 oktober 2014 @ 21:34
Dat is geen overbodige luxe, die verlengde bagagedrager vind ik (in combinatie met buggydrager)
L-Ezaterdag 18 oktober 2014 @ 21:37
Ik ben geen yepp-fan. Daarin ben ik zeldzaam, geloof ik :P Boodschappentas zet ik achterop, in het andere zitje :)

AM, wat sneu!
Kyarazaterdag 18 oktober 2014 @ 21:37
Buggydrager heb ik niet. Heb de fietstassen nodig voor doek of draagzak. En verder lopen ze maar zelf.
Omentielvozaterdag 18 oktober 2014 @ 21:39
En toen miste ik een bladzijde :@

L-E klinkt als een supervakantie O+

Kyara leuk dat jullie gefietst hebben. En zelf doen. Hoe herkenbaar. Met als bij Cwen duwt Riley regelmatig mijn handen weg van de winkelwagen :D

Animalmix niet leuk dat vuurwerk :(
Arme N :*
Tallyzaterdag 18 oktober 2014 @ 21:40
Fee gaat helemaal over de zeik als ze niet zelf mag lopen buiten _O-

Ik pis dan bijna in mn broek van het lachen als ze zo boos word :D

Donderdag ff snel dr eerste schoenen gekocht want die andere dingen die ze steeds aan had was geheel van goed.
Animalmixzaterdag 18 oktober 2014 @ 21:42
Ik heb even advies nodig.
N. wordt de afgelopen twee weken 's nachts standaard wakker tussen 2 en 3 uur. Dan gilt ze de hele boel bij elkaar. En wil ze per de Zandkasteel op de iPad kijken (waarom zijn we daar ooit mee begonnen?).
Nu pakken we haar altijd en laten haar dus even op de iPad kijken. Mede gezien het feit dat ze anders ook grote broer wakker maakt (die net een week naar school gaat en zijn slaap dus hard nodig heeft) en ook de buurvrouw die naast haar kamer slaapt vast ook wel wakker zal worden.
Eerst ging ze na 1 kort filmpje wel slapen. De afgelopen nachten houdt ze dit dus wel vijf keer achter elkaar vol alvorens verder te tukken.
Ik ben dit echt zat.
Nog tips? Of toch maar even 'sorry buurvrouw' en jammer van de slaap van grote broer?
LadyBlackzaterdag 18 oktober 2014 @ 21:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 oktober 2014 21:37 schreef L-E het volgende:
Ik ben geen yepp-fan. Daarin ben ik zeldzaam, geloof ik :P Boodschappentas zet ik achterop, in het andere zitje :)

AM, wat sneu!
Ik ben geen yepp-groupie, maar ik vond dat E echt heel erg hing in dat bobike zitje. Terwijl dat na de yepp de meest geziene zitjes zijn geloof ik! Mijn vriendinnen zijn diehard fan van yepp, dus daar heb ik toen marktplaats maar eens voor aangeslingerd (want tering, niet te betalen! :o )
LadyBlackzaterdag 18 oktober 2014 @ 21:43
AM, het is nu weekend! Ik zou t inderdaad proberen te doorbreken, hoe vreselijk dat ook zal zijn :X
L-Ezaterdag 18 oktober 2014 @ 21:45
AM, waarom denk je dat ze wakker wordt? Gaat het echt om het zandkasteel, of wil ze graag bij jullie zijn, of is ze gewoon heel erg wakker, al dan niet van de honger?
LadyBlackzaterdag 18 oktober 2014 @ 21:48
Ohja, ik las laatst hier over Omen die nog niet met Riley op de fiets had gezeten en vergat te reageren. Doen jullie alles met de auto / het ov?
L-Ezaterdag 18 oktober 2014 @ 21:49
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 oktober 2014 21:42 schreef LadyBlack het volgende:

[..]

Ik ben geen yepp-groupie, maar ik vond dat E echt heel erg hing in dat bobike zitje. Terwijl dat na de yepp de meest geziene zitjes zijn geloof ik! Mijn vriendinnen zijn diehard fan van yepp, dus daar heb ik toen marktplaats maar eens voor aangeslingerd (want tering, niet te betalen! :o )
Oh echt? Hier ook een Bobike, maar hij zit er echt heel goed in :)
-mandy-zaterdag 18 oktober 2014 @ 21:49
Geen tips of adviezen AM, maar het is vast een fase.

Hopelijk kun je snel weer een beetje bijslapen, en grote broer ook
Omentielvozaterdag 18 oktober 2014 @ 21:51
Alles met de auto dus. Of lopend. Mijn fiets is eigenlijk een tikje te groot voor mij. Dus ik durf niet met Riley op de fiets. :@

AM lastig. Geen tips. Kijk naar N. Jij kent haar het beste. En als jouw gevoel zegt dat je dit moet doorbreken, zou ik daarvoor gaan. Maar wat LB zegt. Wel in het weekend :*
GotCzaterdag 18 oktober 2014 @ 21:53
We hadden gewoon nog geen windscherm :+ Maar fietsen met mini is De Bom, dus maar even halen. Heb niet de illusie dat het altijd zulk prachtig weer blijft ;(

AM, is er iets veranderd? Pikt ze misschien de spanning van het naar school gaan van grote broer op?
LadyBlackzaterdag 18 oktober 2014 @ 21:54
Ohja, dat is inderdaad niet fijn fietsen als je niet met je benen bij de grond kunt. Tenminste, dat durf ik ook niet goed.

Probeer je fiets in te ruilen joh! het is wel heel leuk namelijk, fietsen! O+
-mandy-zaterdag 18 oktober 2014 @ 21:54
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 oktober 2014 21:54 schreef LadyBlack het volgende:
Ohja, dat is inderdaad niet fijn fietsen als je niet met je benen bij de grond kunt. Tenminste, dat durf ik ook niet goed.

Probeer je fiets in te ruilen joh! het is wel heel leuk namelijk, fietsen! O+
+1
L-Ezaterdag 18 oktober 2014 @ 21:55
Ja Omen, tijd voor een andere fiets zeg ik!
Kyarazaterdag 18 oktober 2014 @ 21:56
Ik doe eigenlijk alles met de auto of lopend. Fietsen is hier echt ter vermaak. Sowieso hebben we pas sinds kort een achterzitje dus dat schoot ook niet op.
L-Ezaterdag 18 oktober 2014 @ 22:00
Even een kleine persoonlijke ergernis: dat Sticker klein is voor zijn leeftijd, dat weten we allemaal wel. Hoe dat komt ook. Maar ik word wel een beetje moe van de regelmatig terugkerende opmerking 'Ach joh, dat komt wel goed, dat trekt wel bij' oid. Hoe aardig bedoeld ook, het stoort me. Hij IS al goed! HIJ IS GEWELDIG JA! :(

Ja toch O+ Hij doet kiekeboe met sokpluisjes, kom op mensen O+

/einde hormonale eisprongrant
GotCzaterdag 18 oktober 2014 @ 22:02
Kiekeboe met sokpluisjes! Lucky sokpluisjes O+
L-Ezaterdag 18 oktober 2014 @ 22:04
Daarna worden ze opgegeten, the bastards O+

Was T. zn verjaardag leuk Gotc? Dat staat vast al ergens, maar ik heb een jetlag dus kan niet terug lezen. Ofzo. O+
LadyBlackzaterdag 18 oktober 2014 @ 22:04
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 oktober 2014 22:00 schreef L-E het volgende:
Even een kleine persoonlijke ergernis: dat Sticker klein is voor zijn leeftijd, dat weten we allemaal wel. Hoe dat komt ook. Maar ik word wel een beetje moe van de regelmatig terugkerende opmerking 'Ach joh, dat komt wel goed, dat trekt wel bij' oid. Hoe aardig bedoeld ook, het stoort me. Hij IS al goed! HIJ IS GEWELDIG JA! :(

Ja toch O+ Hij doet kiekeboe met sokpluisjes, kom op mensen O+

/einde hormonale eisprongrant
:D O+

Ennuh, is ie echt zo klein dan? :? En is dat niet ook gewoon bepaald door de ouders?
GotCzaterdag 18 oktober 2014 @ 22:04
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 oktober 2014 22:04 schreef L-E het volgende:
Daarna worden ze opgegeten, the bastards O+

Was T. zn verjaardag leuk Gotc? Dat staat vast al ergens, maar ik heb een jetlag dus kan niet terug lezen. Ofzo. O+
Was leuk ja! Onwijs druk volgepropt huis met alle (voor Thias) belangrijke mensen van het afgelopen jaar O+ Heerlijk! Heb net zijn nieuwe muziektafel, loopwagen en toet-toet garage in elkaar gezet 8-)
Shandalyzaterdag 18 oktober 2014 @ 22:05
Ik vind fietsen met de kinderen erg gezellig, al begint Lars wel zwaar te worden achterop. Waarschijnlijk is het hoog tijd dat we hem zelf leren fietsen zonder zijwieltjes, maar achterop is eigenlijk ook nog zo makkelijk (en veilig).
Ons windscherm is een hele tijd geleden gesneuveld, en ik heb eigenlijk nooit de moeite genomen een nieuwe te kopen. Zonder windscherm past het zitje hoger, en fietst het fijner :) Achterop idd ook een verlengde bagagedrager met fietstassen (die helaas een schroefje mist waardoor de tassen tegen m'n band aan schuren... moet ik nodig eens fixen) Hmmm... best een brak geheel als ik het zo opschrijf ;) maar toch fijn!

L-E, fijn zo'n vakantie! Komen er foto's? (Op z'n minst van de kledingbuit?)

Ik ben kindloos momenteel... vanochtend heb ik ze naar mijn ouders gebracht waar ze t/m dinsdag blijven logeren. Heel fijn om lekker door te kunnen met klussen en inpakken en alvast wat verhuizen, maar voelt toch raar, zo'n leeg huis. Normaal hadden ze nu ook in bed gelegen en waren we beneden met z'n tweeën, maar nu is het toch anders... :@
Omentielvozaterdag 18 oktober 2014 @ 22:06
L-E, dat ergert mij ook. Met 21 maanden zit ze nog in 74. En zoveel mensen zeggen dat ze wel die groeispurt nog krijgt. Ik zeg dan dat nog steeds op zit te wachten op een groeispurt bij mij :D
Maar inderdaad. Riley is gewoon goed en geweldig hoe ze is. O+
LadyBlackzaterdag 18 oktober 2014 @ 22:07
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 oktober 2014 22:06 schreef Omentielvo het volgende:
L-E, dat ergert mij ook. Met 21 maanden zit ze nog in 74. En zoveel mensen zeggen dat ze wel die groeispurt nog krijgt. Ik zeg dan dat nog steeds op zit te wachten op een groeispurt bij mij :D
Maar inderdaad. Riley is gewoon goed en geweldig hoe ze is. O+
Nou precies, het is toch gek om te denken dat Riley veel groter zou zijn? Dit past toch perfect, 2 petites O+
L-Ezaterdag 18 oktober 2014 @ 22:07
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 oktober 2014 22:04 schreef LadyBlack het volgende:

[..]

:D O+

Ennuh, is ie echt zo klein dan? :? En is dat niet ook gewoon bepaald door de ouders?
Vergeleken met andere kindjes die wij kennen wel. Hij zit net in maat 80.
LadyBlackzaterdag 18 oktober 2014 @ 22:07
Oeh Shandaly dat lijkt mij ook héél raar! :o

Maar succes hoor, morgen!! *O*
Omentielvozaterdag 18 oktober 2014 @ 22:08
Waar kan je een fiets ruilen? :@

Shandaly. Dat is raar inderdaad :*
L-Ezaterdag 18 oktober 2014 @ 22:08
Ik zou het bij de bakker proberen Omen :P

Oh Shandaly, gek idd, zonder kindjes :) Morgen echt for real verhuizen?
Shandalyzaterdag 18 oktober 2014 @ 22:08
Fietsenwinkel? Zal ongetwijfeld een bijbetaling voor nodig zijn, maar een beter passende fiets is voor iedereen fijn...
LadyBlackzaterdag 18 oktober 2014 @ 22:09
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 oktober 2014 22:07 schreef L-E het volgende:

[..]

Vergeleken met andere kindjes die wij kennen wel. Hij zit net in maat 80.
Pff, wat een idioterie om daar zo'n punt van te maken. Ik lees hier zoveel kindjes die tijden in 74/80 zitten.

Maar een te vroeg geboren kindje, dan blijft het dus blijkbaar toch een issue..... jammer.
Omentielvozaterdag 18 oktober 2014 @ 22:09
Nu slapen. Weer helemaal beroerd van het hoesten. En ik hoop zo dat Riley het niet gaat krijgen.
Slaap lekker allemaal :*
LadyBlackzaterdag 18 oktober 2014 @ 22:10
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 oktober 2014 22:08 schreef Omentielvo het volgende:
Waar kan je een fiets ruilen? :@

Shandaly. Dat is raar inderdaad :*
Je kan naar een fietswinkel gaan en zeggen dat je je oude fiets wilt inruilen als je een nieuwe/tweedehandse daar koopt :Y

Ga ik misschien ook doen, omdat ik perse een mooiere fiets wil :') :@ oO<
Shandalyzaterdag 18 oktober 2014 @ 22:10
Nee joh.. huis is nog lang niet klaar (genoeg) om for real te verhuizen. Maar de zolderkamer is al wel af, en alles wat daar moet komen te staan hebben we niet dagelijks nodig, dus kunnen we alvast verhuizen zodat we op D-Day niet alles hoeven te doen. Scheelt ook natuurlijk dat we maar 300 meter verderop gaan wonen...
L-Ezaterdag 18 oktober 2014 @ 22:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 oktober 2014 22:09 schreef LadyBlack het volgende:

[..]

Pff, wat een idioterie om daar zo'n punt van te maken. Ik lees hier zoveel kindjes die tijden in 74/80 zitten.

Maar een te vroeg geboren kindje, dan blijft het dus blijkbaar toch een issue..... jammer.
Ja, dan leeft er toch het idee dat er nog iets ingehaald moet worden. Blijkbaar. Maar ik kan het nu weer even van me afschudden, thanks guys!

Klinkt goed Gotc! Bijzondere dag he? Vond ik wel hoor, de mijlpaal der mijlpalen, het eerste jaar met je eerste kindje afsluiten. Voor altijd een ander leven enzo. Memories. O+
LadyBlackzaterdag 18 oktober 2014 @ 22:14
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 oktober 2014 22:12 schreef L-E het volgende:

[..]

Ja, dan leeft er toch het idee dat er nog iets ingehaald moet worden. Blijkbaar. Maar ik kan het nu weer even van me afschudden, thanks guys!

Klinkt goed Gotc! Bijzondere dag he? Vond ik wel hoor, de mijlpaal der mijlpalen, het eerste jaar met je eerste kindje afsluiten. Voor altijd een ander leven enzo. Memories. O+
Oh boehoee zeg dat nou niet :'( ik vond die eerste verjaardag achteraf gezien best heel heftig (en vreselijk mooi ook hoor!), en dat is nou alweer een halfjaar geleden! :o :'( Het kind is al halverwege op weg naar dr twééde verjaardag! 8)7 Het ene na het andere 'babyspul' gaat naar vriendinnen.... pffff ik vind t maar emotioneel allemaal....
Kyarazaterdag 18 oktober 2014 @ 22:41
Oh L-E, wat je schrijft is wel herkenbaar maar dan net andersom. Hier hebben ze dus wel een inhaalslag gemaakt maar iedereen blijft maar refereren aan die vroeggeboorte en corrigeren terwijl dat wat ons betreft juist een afgesloten hoofdstuk is.

En de 1e verjaardag O+ O+
En oh, dat terugdenken. Maar dat ging met de 2e verjaardag niet anders trouwens..... Ik begrijp nu eindelijk mijn schoonmoeder die elk jaar op mijn mans verjaardag weer terugdacht aan zijn geboorte (ik kon me wel voorstellen dat het > 35 jaar na dato een béétje vervelend begint te worden....).
LadyBlackzaterdag 18 oktober 2014 @ 22:46
quote:
2s.gif Op zaterdag 18 oktober 2014 22:41 schreef Kyara het volgende:
Ik begrijp nu eindelijk mijn schoonmoeder die elk jaar op mijn mans verjaardag weer terugdacht aan zijn geboorte
:D :Y
LadyBlackzaterdag 18 oktober 2014 @ 22:48
Oh en ik heb nu dus een aantal vriendinnen met kleine baby's of zwangere buiken, en de blik van E toen ik zei dat er een baby'tje in die buik zat! :D _O- O+

En elke keer als we een baby zien, zegt ze ófwel "ooohhhhhh liiiieef!! O+ " óf "húilen!" (met echt zo'n enorme nadruk op de ui :') O+ Dus je begrijpt, het rammelt hier aan alle kanten, en hard ook :')
Animalmixzaterdag 18 oktober 2014 @ 22:52
Nou ze had hier haar tussen twee-en-drie-zandkasteelfase vanavond tussen half tien en nu. We hebben volgehouden, duurde wel megalang (dus nog niets mee gewonnen), broer wel wakker helaas. Maar nu beiden stil......
Trusten zou ik zeggen!!
LadyBlackzaterdag 18 oktober 2014 @ 22:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 oktober 2014 22:52 schreef Animalmix het volgende:
Nou ze had hier haar tussen twee-en-drie-zandkasteelfase vanavond tussen half tien en nu. We hebben volgehouden, duurde wel megalang (dus nog niets mee gewonnen), broer wel wakker helaas. Maar nu beiden stil......
Trusten zou ik zeggen!!
Oi..... ik duim voor je!
Tallyzaterdag 18 oktober 2014 @ 23:14
Mijn Fee kunnen we gaan ophalen nu. Samen met grote zus zou ze gaan logeren bij Opa en Oma maar ze wil niet. Ze gaat niet slapen. Blijft mama roepen en huilen.

Dus ik ga mijn kleine lieverd ophalen O+
Tallyzaterdag 18 oktober 2014 @ 23:16
Toen we schoentjes gingen kopen trok de mevrouw haar schoentjes haar en ging met haar aan de hand lopen. Toen ik haar riep kwam ze naar me toen lopen. O ka. Ze al loslopen. Ja hoor. Wat goed en wat snel. Ze zal vast nog geen jaar zijn. Nee al anderhalf. Wat is ze dan een mooi fijn poppetje. Ja ik maak maar kleine kindjes }:|
LadyBlackzaterdag 18 oktober 2014 @ 23:24
Oh boeh, wat naar Tally, dat t dan bij opa&oma ook niet lukt :{ En t is al zo laat ook :X

Wel mooie schoenen gevonden?
Tallyzaterdag 18 oktober 2014 @ 23:29
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 oktober 2014 23:24 schreef LadyBlack het volgende:
Oh boeh, wat naar Tally, dat t dan bij opa&oma ook niet lukt :{ En t is al zo laat ook :X

Wel mooie schoenen gevonden?
We racen nu van Den Haag terug naar IJsselstein.

Daar zijn de meningen over verdeeld :P Fee zelf vind ze bah :')
F_rzondag 19 oktober 2014 @ 07:10
Ben ik de enige die geen kriegels van de opmerking de groei komt nog wel krijgt?
Ik zie het als een goed bedoelde opmerking waar je zo nu en dan tuureluurs van wordt, maar niet als afkraking van je kind.

Shandaly succes met het klussen en verhuizen stukje taart erbij?
F_rzondag 19 oktober 2014 @ 07:13
Ah talklky wat sneu dat ze zo bleef huilen
am hoe is de nacht gegaan?

Ik ben ook kindloos maar wel heel erg wakker.
Cwenzondag 19 oktober 2014 @ 08:45
Hier zegt niemand dat de groei nog wel komt :P. Wel probeert men er allemaal eten in te stoppen tijdens de boodschappen omdat ze denken dat ze al 2 of 3 is _O-. Heb het afgelopen week al 3x gehad!

Omen, beterschap! En inruilen die fiets, is zo fijn om te fietsen!

Ik heb ook zo'n oranje moederschip en ik vind 'm zo heerlijk O+. Kan nog geen hele afstanden fietsen maar het kan tenminste weer en het dorp hier is precies goed te doen.

AM, is het geen reactie op de spanning bij grote broer? Hopelijk vinden ze snel weer de rust!

Shandaly, klus ze!

FR ook al logeerders?

Tally, wat sneu... Heeft ze thuis wel lekker geslapen?

Gisteren weer naar een festival geweest. Onze verklede kleine rondrennende draak gooide hoge ogen ;). En ja, ze kan rennen :o.
Incantrixzondag 19 oktober 2014 @ 08:47
Ohai! Hier ook kindloos, maar geen verhuizing. Succes Shandaly! De onze komen woensdag weer terug en ik ben zo trots op m'n moederskindje, ze heeft niet gehuild en ging zelfs aan de tassen lopen trekken toen mijn schoonouders de kinderen meenamen naar de auto O+

Qua hoe groot of klein je kind is heb ik ook vaak het idee dat het ligt aan de perceptie van de mensen die het zeggen. Stef is dus een flinkerd, dus nu roept iedereem constant dat Isabel óók groot is voor haar leeftijd, terwijl zij perfect de middellijn volgt. Mensen verwáchten volgens mij dat ze groot is, omdat ze weten dat haar broer dat is. Omgekeerd kan ik me dan ook voorstellen dat mensen met bepaalde voorkennis van bijv. te vroeg geboren kindjes daar ook een beetje in blijven hangen. Doe ik zelf ook trouwens: ik koop voor Isabel vaak kleding in op de Stef-manier en dat werkt eigenlijk helemaal niet :') dan moet ze shirtjes hebben ofzo, en dan koop ik een maat groter dan die ze nu heeft 'want anders is ze er zo snel uit' en dan loopt dat kind nog eeuwen met lubberende kleding en ga ik uiteindelijk toch nog maar dat maatje kleiner halen :') Bij haar broer moest ik altijd anticiperen op zijn groei en heb ik ook wel eens een maat overgeslagen omdat ik er gek van werd om elke maand een nieuwe garderobe aan te schaffen..

Bekkenpijn bij ongesteldheid: check! Ik merk zelfs dat het eraan komt aan mijn bekken -O-

AM, ik zou zeggen door de zure appel heen, mijn ervaring met Stef is dat dit soort dingen enorm uit de hand gaan lopen. Het begint met 1 filmpje, het eindigt met elke nacht de halve nacht opzitten want anders worden ze boos. We hebben een boel geprobeerd, maar niks werkte, tot we hem op een avond bij het slapengaan hebben uitgelegd wat we gingen doen ('vanaf deze nacht halen wij jou er niet meer uit om te spelen tot het licht is') en daarna volgehouden. Het duurde één nacht, de tweede nacht nog een beetje en daarna was het klaar en sliep hij door. Desnoods licht je je buurvrouw in vantevoren, die van ons waren erg begripvol met dat soort dingen, de meeste mensen waarderen het juist als jij je kind grenzen geeft en laat merken dat je bezig bent met 'opvoeden'.

Gotc, wat een werk! :o goed gelukt, en vast ook heel lekker O+

Cwen, rennen! O+ Zo lief he?

En ohja, moederfiets, wij noemen de onze 'de tank' en ik wil 'm eigenlijk ook heel graag inruilen, hij fietst loeizwaar en Stef is eigenlijk al te zwaar voor het achterstoeltje. De opvang en school zijn hier 5 mins vandaan en dan moet ik nog een half uur al dat gewicht meezeulen naar mijn werk.. Alleen durf ik nog niet zo goed met Stef het verkeer in, hij fietst erg goed maar hij is heel impulsief nog. Dus ja.. We wachten nog eventjes denk ik.

Eh.. Geheugen op! :@

[ Bericht 5% gewijzigd door Incantrix op 19-10-2014 08:53:09 ]
-mandy-zondag 19 oktober 2014 @ 11:35
D wil sinds een week geen melk meer drinken, ook kwark/yoghurt wordt netjes geweigerd. melk met cacao werd ook niet geapprecieerd, (de goedkoopste) yoghi daarentegen werd vanochtend verslonden, zo lekker.
Maar met het oog op suiker ed lijkt het me niet de beste optie.

Iemand die een minder gezoet weet voor aardbeizuiveldrink/yoghi dat in de winkel te koop is? Of evt zelf maken?

[ Bericht 5% gewijzigd door -mandy- op 19-10-2014 11:54:15 ]
Moppertzondag 19 oktober 2014 @ 11:50
Rijstemelk, amadelmelk, havermelk :D
Maar wat is de reden dat hij van jullie melk moet? melk is geen wondergoedje ofzo dus echt vervangen van zuivel is niet een must.
-mandy-zondag 19 oktober 2014 @ 11:52
quote:
0s.gif Op zondag 19 oktober 2014 11:50 schreef Moppert het volgende:
Rijstemelk, amadelmelk, havermelk :D
Maar wat is de reden dat hij van jullie melk moet? melk is geen wondergoedje ofzo dus echt vervangen van zuivel is niet een must.
Met het oog op calcium ed vind ik 1 tuitbeker wel goed/dag.

Met een plak kaas krijg je ook wel wat binnen maar of dat voldoende is?

Dank je voor de tips, maar ik zoek eigenlijk een minder gezoet merk yoghi, ik zal de post nog even editten
Animalmixzondag 19 oktober 2014 @ 11:57
Optimel? In het koelvak van de supermarkt. Ook zoet maar wel wat minder denk ik.
-mandy-zondag 19 oktober 2014 @ 11:58
Heb ik ook al aan zitten denken. Maar zoetstoffen voor dreumesjes :? ?
Gularazondag 19 oktober 2014 @ 12:00
quote:
0s.gif Op zondag 19 oktober 2014 11:52 schreef -mandy- het volgende:

[..]

Met het oog op calcium ed vind ik 1 tuitbeker wel goed/dag.

Met een plak kaas krijg je ook wel wat binnen maar of dat voldoende is?

Dank je voor de tips, maar ik zoek eigenlijk een minder gezoet merk yoghi, ik zal de post nog even editten
Zelf met blender/ staafmixer een milkshake maken met fruit. Van die pakjes bevroren fruit waarvan je er een paar laat ontdooien en dan door de melk mixen.
Framboosjes geven al heel snel een lekker roze kleurtje. En het dreumesoog wil ook wat. ;)
Tallyzondag 19 oktober 2014 @ 12:23
Tussen 1 en half 2 ging ze eens slapen en om 7 uur weer wakker. Dus ik hoop dat ze zo nog een lang slaapje doet. Ze is wel lekker vrolijk maar kan me niet voorstellen dat ze niet moe is. Ik namelijk wel :')
LadyBlackzondag 19 oktober 2014 @ 15:02
En, is de dag een beetje door te komen Tally? En hoe is de nacht bij AM gegaan?

E heeft bijna klokje rond geslapen(!), maar gaf vanmiddag om een uur of 12 al weer duidelijk aan dat ze moe was, dus ik vroeg of ze naar bed wou en ze zei ja! O+ Maakte ik toch de onsterfelijk domme fout om haar aan te leggen (old habits die hard), en ze viel ook wel in slaap, maar werd weer wakker toen ik haar in bed legde :X En toen waren we dus nog wel even een tijdje verder voordat ze weer sliep.... pffff ;(

Vanochtend was het heel mooi weer, dus ik had al een boswandeling gepland, maar die gaat nu niet meer door denk ik :') (ook omdat het ineens echt pisweer is :( )
hilliebilliezondag 19 oktober 2014 @ 16:00
Mandy, als de oudste hier fristi wil krijgt hij dat (thuis) aangelengd met melk, dus driekwart melk met een scheut fristi. Zo ook met chocomel.
Trouwens sap heb ik hier ook best een tijd aangelengd met water, omdat ik het anders te zoet vond voor hem (maak ook altijd hele slappe ranja/roosvicee, water 'lust' ie alleen maar na het tandenpoetsen namelijk :') )
Tallyzondag 19 oktober 2014 @ 16:24
quote:
0s.gif Op zondag 19 oktober 2014 15:02 schreef LadyBlack het volgende:
En, is de dag een beetje door te komen Tally? En hoe is de nacht bij AM gegaan?
half 1 is ze ongeveer naar bed gegaan. En ze slaapt nog. Ik dacht dat ze wakker werd want ze riep me maar lag gewoon te slapen toen ik net ging kijken.
Omentielvozondag 19 oktober 2014 @ 18:53
Vandaag werd ik ziek wakker. En Riley was zo lief. Leek door te hebben dat ik me niet helemaal lekker voelde en ging heel lief alleen spelen (normaal plakt ze graag op mijn schoot O+ )

En even spammen, want O+

image_zpscc6cda53.jpg
Animalmixzondag 19 oktober 2014 @ 19:27
quote:
0s.gif Op zondag 19 oktober 2014 15:02 schreef LadyBlack het volgende:
En, is de dag een beetje door te komen Tally? En hoe is de nacht bij AM gegaan?

N. heeft vanaf half elf prima geslapen. Slechts 1 keer wakker en toen was speen voldoende. Ze werd vanmorgen om acht uur wakker.
Beetje jammer dat grote broer ziek is geworden afgelopen nacht. Dus alsnog een prutnacht.

Heb je nog wat leuks kunnen doen LB??

Riley O+
En jij Omen beterschap! Voel je je beter?
-mandy-zondag 19 oktober 2014 @ 20:11
Wat lief van Riley Omen, en mooie foto van haar!

Beterschap Omen :*

Warme melk met wat diksap ging er ook prima in vanavond *O* bij D!

Hillie, dat sap met water aanlengen is hier ook standaard. Alleen als we ergens heen gaan en ik een flesje drinken bij heb krijgt ie "pure" appelsap.

Dank je voor de adviezen !

Morgenochtend de 18-mndn afspraak bij het CB. Ik ben benieuwd, volgens mij een groeispurt en hetzelfde gewicht, broeken heb ik nl smaller moeten zetten. Mijn lopende mannetje *;

[ Bericht 25% gewijzigd door -mandy- op 19-10-2014 20:43:41 ]
LadyBlackzondag 19 oktober 2014 @ 20:41
Wauw Tally! Die is aan het inhalen dus! :D Wel fijn dat ze dat doet.
quote:
0s.gif Op zondag 19 oktober 2014 18:53 schreef Omentielvo het volgende:
Vandaag werd ik ziek wakker. En Riley was zo lief. Leek door te hebben dat ik me niet helemaal lekker voelde en ging heel lief alleen spelen (normaal plakt ze graag op mijn schoot O+ )

En even spammen, want O+

[ link | afbeelding ]
Oh! Zo'n peutergezichtje ineens! O+ En wat lief van dr.... *;

AM, maar wel heel fijn dat ze dus niet ook nog op de 'normale' tijd wakker is geworden! Beterschap voor broer....

Warme melk met diksap, oh brrrrr je moet er zelf toch niet aan denken he Mandy :D Maar wel fijn dat D het lekker vond.
-edit- nooohhhh die foto O+!
-mandy-zondag 19 oktober 2014 @ 20:45
Jammer voor de prutnacht, maar mooi dat N al beter heeft geslapen.

Brr, nee echt niet. Maar diksap met water vind ik ook :r .
LadyBlackzondag 19 oktober 2014 @ 20:45
Wij hebben gewoon nog wat in huis gelummeld vandaag. E sliep een gat in de dag, dus ik heb haar rond halfvijf toch maar eens wakker gemaakt. Kostte echt even wat moeite :@ ze heeft een paar minuten geen boe of ba gezegd, en dat is een unicum hier :')

Maargoed, gewoon rondgenikst dus, boekjes lezen, beetje tekenen, beetje pakkertje spelen, lekker gegeten... En nu ligt ze al voor de 4e avond op rij wakker in bed met dr konijn, speen en muziek uit dr muziekpopje, en dat is blijkbaar goed want het is stil O+
-mandy-zondag 19 oktober 2014 @ 20:47
Klinkt als een lekker luie gezellige zondag LB!

Goed van E dat ze het boven zo goed doet in haar bedje!
Omentielvozondag 19 oktober 2014 @ 21:01
AM jammer dat grote broer niet goed sliep. Beterschap voor hem :*

Mandy spannend. Ik ben benieuwd naar zijn stats

LB gezellig zo'n thuisdagje O+
En O+ dat E het zo lekker vindt in haar bedje
Omentielvozondag 19 oktober 2014 @ 21:11
Ik wil nog zoiets liefs vertellen. Mijn zus had heksenkaas gekocht. En op de deksel daarvan zat een los plaatje. Dus vanmorgen had mijn zus die eraf gehaald en de heksenkaas in de koelkast gezet. Komen we thuis en Riley loopt naar de koelkast. Doet de koelkast open. Pakt de heksenkaas. Loopt naar de woonkamer. Doe dat oranje plaatje op de deksel en zegt: "kaar". Loopt terug naar de koelkast en doet de heksenkaas terug in de koelkast
Ik stond een beetje met open mond te kijken :D O+
-mandy-zondag 19 oktober 2014 @ 21:15
Wauw! Wat gaat dat snel met praten!

Oh ja, nog even een fotospam.

Beide heren die de wijde wereld intrekken *;
wGXagc1.jpg
3 deugnieten op een rij
GyGiZJ6.jpg
Omentielvozondag 19 oktober 2014 @ 21:16
Wat een lieve foto's O+
daniczondag 19 oktober 2014 @ 21:17
LB, klinkt alsof het zelfstandig slapen steeds beter gaat. Fijn zeg!

Omen Beterschap meis :*
fijn als je Riley dan ook een beetje meedenkt hè

Tally, wat balen dat het niet ging, het logeren. Maar je had het misschien al als optie in je achterhoofd gehouden?

Mandy, eva lust ook geen melk en drinkt nu karnemelk met een beetje diksap :D soort fruit/yoghurt drink.
Maar brrrrr wij lusten verder geen van allen karnemelk. Ze is daar echt alleen in.
Als Rosalie per ongeluk haar fles pakt en een slok neemt, schudt ze haar hoofd "nee, Eta" en gaat hen snel brengen :D

mijn keutel gaat gewoon haar gang. Weinig over te melden eigenlijk. Groeit al langzaam uit maat 80. Daar zit ik dan mede bewaarde kleding van eva in maat 86: allemaal zomerspul :')
woensdag voor beide dames de primark onveilig maken >:)

ze is deze week al wel twee keer zonder avondeten naar bed gegaan. Waar ze vroeger alles at, krijgt ze ineens een mening :P
Donderdag aten we andijviestamppot. Ze keek er naar, ging over de rooie E heeft het bord weggeduwd. Het klopt niet en ze moest het niet.
prima, dan niet.
Gisteravond aten we pasta bij mijn ouders. Maar mijn moeder had het net anders klaargemaakt (al kaas erdoorheen en met kookroom enzo). Ze pakte een fussili, duwde haar tong ertegen aan en zei vervolgens 'nee!' En legde het terug op dr bord.
uiteraard wilde ze wel een ijsje }:|

en ze is begonnen aan 2 - woord zinnetjes *O* kletskous
L-Ezondag 19 oktober 2014 @ 21:31
quote:
0s.gif Op zondag 19 oktober 2014 11:52 schreef -mandy- het volgende:

[..]

Met het oog op calcium ed vind ik 1 tuitbeker wel goed/dag.

Met een plak kaas krijg je ook wel wat binnen maar of dat voldoende is?

Dank je voor de tips, maar ik zoek eigenlijk een minder gezoet merk yoghi, ik zal de post nog even editten
Maar in groenten zit meer calcium dan in melk. Broccoli zit er vol mee :)
-mandy-zondag 19 oktober 2014 @ 21:36
Weer wat bijgeleerd LE, dat wist ik niet :)
L-Ezondag 19 oktober 2014 @ 21:44
Mijn oudste kan niet tegen melk, dus wij hebben ons wel verdiept in hoe je calcium binnen krijgt zonder melk te drinken ;)
LadyBlackzondag 19 oktober 2014 @ 21:44
Haha Rosalie, portretje O+ En tweewoordzinnetjes, knap hoor! Lijkt me zo leuk O+

E is het verschil / het gebruik van 'jou' en 'mij' aan het ontdekken :D superingewikkeld natuurlijk 8)7
Ze wilde iets van mijn bord, dus ik wees erop en zei "Dat is van mij", wees op het brood op haar bord en zei "en dat is van jou". Vervolgens werden alle stukjes op haar bord aangewezen "Mij! oo mij! oo mij!", dus ik dacht dat t een beetje geland was. Ging t vingertje weer naar mijn bord.... "mij!"

:') O+
Omentielvozondag 19 oktober 2014 @ 21:45
Danic, jouw meisje gaat echt goed O+
Ik houd ook van die updates hoor (dus als alles gewoon helemaal lekker gaat) O+
En 2 woordzinnetjes *O*
-Bubseltje-zondag 19 oktober 2014 @ 21:47
quote:
0s.gif Op zondag 19 oktober 2014 21:44 schreef L-E het volgende:
Mijn oudste kan niet tegen melk, dus wij hebben ons wel verdiept in hoe je calcium binnen krijgt zonder melk te drinken ;)
Goed dat je het even noemt, ik was het vergeten. Wel handig te weten voor mijn allergische meisje.
Omentielvozondag 19 oktober 2014 @ 21:47
quote:
0s.gif Op zondag 19 oktober 2014 21:44 schreef LadyBlack het volgende:
Haha Rosalie, portretje O+ En tweewoordzinnetjes, knap hoor! Lijkt me zo leuk O+

E is het verschil / het gebruik van 'jou' en 'mij' aan het ontdekken :D superingewikkeld natuurlijk 8)7
Ze wilde iets van mijn bord, dus ik wees erop en zei "Dat is van mij", wees op het brood op haar bord en zei "en dat is van jou". Vervolgens werden alle stukjes op haar bord aangewezen "Mij! oo mij! oo mij!", dus ik dacht dat t een beetje geland was. Ging t vingertje weer naar mijn bord.... "mij!"

:') O+
Volgens peuterregels is het ook van haar natuurlijk O+

TODDLER’S RULES
1.1- If I want it, it's mine
2- If it's in my hand, it's mine
3- If I can take it away from
you, it's mine
4- If I had it a little while ago, it's mine
5- If it's mine, it must never appear
to be yours in any way
6- If we are building something together,
all the pieces are mine
7- If it just looks like mine, it's mine
8- If I think it's mine, it's mine
9- If I give it to you and change
my mind later, it's mine
10- Once it's mine it will never belong
to anyone else, no matter what
Kyarazondag 19 oktober 2014 @ 21:57
Wat een leuke foto van Riley! Haar haartjes gaan groeien! Beterschap voor jou :*

Wat goed Danic!

Herkenbaar Ladyblack! En idd, wat Omen zegt. Vooral D vindt dat.....
LadyBlackzondag 19 oktober 2014 @ 22:00
quote:
1s.gif Op zondag 19 oktober 2014 21:47 schreef Omentielvo het volgende:

[..]

Volgens peuterregels is het ook van haar natuurlijk O+

TODDLER’S RULES
1.1- If I want it, it's mine
2- If it's in my hand, it's mine
3- If I can take it away from
you, it's mine
4- If I had it a little while ago, it's mine
5- If it's mine, it must never appear
to be yours in any way
6- If we are building something together,
all the pieces are mine
7- If it just looks like mine, it's mine
8- If I think it's mine, it's mine
9- If I give it to you and change
my mind later, it's mine
10- Once it's mine it will never belong
to anyone else, no matter what
Jaaaa haha precies dat! O+
daniczondag 19 oktober 2014 @ 22:54
Klinkt meer als mijn peuter :')
Omentielvomaandag 20 oktober 2014 @ 08:26
Riley heeft vannacht heel haar bedje ondergespuugd. Zo zielig. En ik kwam er pas vanmorgen achter. Ze is niet eens wakker geworden ervan. Dus even snel een fles pap gegeven en toen onder de douche gegaan. Ze was verder helemaal in orde (vrolijk, goed eten, geen koorts), dus wel naar het kdv gebracht.
Zelf heb ik me ziek gemeld.
Animalmixmaandag 20 oktober 2014 @ 09:09
quote:
0s.gif Op zondag 19 oktober 2014 22:54 schreef danic het volgende:
Klinkt meer als mijn peuter :')
Of mijn kleuter!

N. is ook erg bezig met ik, mij, jij en jou. Lastig is dat toch voor een dreumes :)

Omen beterschap!
Zielig voor Riley, maar gelukkig is zij niet ziek.

Voor het eerst sinds twee weken weer een nacht kunnen doorslapen! geen zandkasteel! *O*
olivia_321maandag 20 oktober 2014 @ 09:11
Mijn dreumes was vanmorgen een beetje in de war, hij ging alleen naar de opvang zonder zijn zus. Die ging naar school. En dan is ie ook al niet helemaal fit, heeft wat last van zijn oren en slaapt weer onrustig.

Hij maakt wel een praat sprong. Heeft zelfs al een 2 woords combinatie.... iet toen (niet doen ) ... en dan op een boze toon.
Dan doen wij weer iets waarvan de directeur vindt dat het anders zou moeten. En dat kan natuurlijk niet hè?
F_rmaandag 20 oktober 2014 @ 09:14
Omen beterschap voor jou en sneu voor Riley ik voel mij altijd zo schuldig als ik er pas later achter kom.
Olivia dat is ook vreemd zo zonder grote zus naar de opvang.

Dat stukje klinkt ook meer als mijn peuter. Mijn dreumes kijkt nog heel verbaasd als er iets afgepakt wordt en gaat de ene keer verder met wat anders, de volgende keer zet ze het op het huilen.
Omentielvomaandag 20 oktober 2014 @ 09:35
AM *O*

Olivia zielig dat je dreumes zo in de war was :*
*O* voor het praten

Ferrari. Ik voelde me ook zo schuldig dat ik er pas vanmorgen achter kwam. In mijn hoofd zie ik dan rampscenario's voorbij komen dat ze uren heeft liggen huilen en ik haar dan niet gehoord heb
Terwijl mij gezonde verstand weet dat ze gewoon doorgeslapen heeft en pas vanmorgen wakker werd. Maar toch. Zo zielig :@
L-Emaandag 20 oktober 2014 @ 09:43
Och Omen, wat sneu. Vooral voor jou eigenlijk, want zij werd er blijkbaar niet eens wakker van ;)

Geen zandkasteel voor AM *O*

Vanmorgen ontdekte mijn man dat ik gisteravond de kookplaat aan had laten staan, met de koekenpan er nog op en de spatel er in. Lekker aan elkaar vast gesmolten :@ Kunnen we weggooien dus. Mijn geheugenbeperkingen maken dat hele consuminderen wel lastig hoor :+
Twinkle20maandag 20 oktober 2014 @ 10:11
Zo, ik haak maar weer aan vanaf hier. Zo druk gehad met 101 (meestal) leuke dingen. Nu een weekje herfstvakantie. Het leven van een student is zo slecht nog niet ;-)

Omen wat sneu :-( .. dan kun je je zo klote voelen he. Ook eng. Ben altijd een beetje bang dat Djen er dan in stikt ofzo zonder dat wij het door hebben. Gelukkig hier nog nooit mee gemaakt.

Beterschap hoor!

L-E dat gebeurt hier ook weleens :X . We checken van elkaar voort ook of de pitten uit staan want we vergeten het soms gewoon :X . Gelukkig is het maar een klein beetje materiele schade :X

Zaterdag vieren we de verjaardag van Djen. Ze is maandag officieel jarig. Vandaag alvast de taart bestellen. Mijn grote kleine meid, wat gaat het hard! Met zowel haar groei als het praten maakt ze ineens zon grote spurt. Wel fijn want ze kan steeds beter aangeven wat ze bedoelt :-)
Cwenmaandag 20 oktober 2014 @ 11:47
Hier zojuist een om alles huilende dreumes op bed gegooid... Vannacht ook al 2 uur gespookt en helemaal op. Tandjes, denk ik - wanneer komen die krengen nou door? :(
Ben zelf ook niet helemaal fit, zo lastig dan...

Beterschap Omen! En Riley ook.
L-Emaandag 20 oktober 2014 @ 11:55
Wat studeer je Twinkle? :) Bijna een peuter, wat spannend zeg O+ Ik vind van 1 naar 2 een net zo grote stap qua ontwikkeling als van 0 naar 1.

Vraagje over eten! Wij rapleyen vol enthousiasme, Sticker eet heel graag zelf. Nu waren we gisteren op een verjaardag van een meisje dat 1 werd (zij doen niet aan Rapley) en zij kreeg een eigen stuk taart. Om lekker in te meppen natuurlijk. Papa en mama helemaal klaar met het fototoestel, maar er gebeurde niets. Niets. Toen mama met een lepeltje kwam, deed ze haar mond open, maar ze deed zelf totaal geen poging iets met dat eten te doen. Wij waren vol verbazing, want Stick had die taart al in zijn haar en neusgaten gesmeerd voordat het kaarsje was uitgeblazen. Zou dat nu aangeleerd zijn, dat het meisje in kwestie nooit zelf eet en daarom netjes afwacht tot ze iets krijgt, of is het toeval en hebben ze gewoon een smetvreesdreumes (ze ging heel hard gillen toen er slagroom aan haar vingertopje kwam :D )? En hebben wij nu ons kind geleerd als een varken te eten en komt het nooit meer goed? :')
GotCmaandag 20 oktober 2014 @ 12:03
Dat laatste L-E :Y :P
Wij raplayen half/half. Ene keer wel, andere keer niet. T. viel zijn meptaart ook niet aan, maar ging wel netjes alle diertjes met wijsvinger/duim eraf pulken en opeten. Zodra alle dieren eraf waren gingen de graaihanden erin :D

Mijn nichtje (opgevoed met potjes) begon keihard te huilen toen ze de taart aanraakte. Dus misschien toch? :D

Beterschap Omen! :* Ziek zijn is stom..

En tandjes voor E. Ze kunnen daar zo van slag door zijn he? -O- En ga zelf ook even met een dekentje op de bank liggen :*

[ Bericht 23% gewijzigd door GotC op 20-10-2014 12:08:14 ]
olivia_321maandag 20 oktober 2014 @ 12:07
Die tanden... oudste had nergens last van, maar jongste haalt dat dubbel en dwars in. Hij krijgt nu ook 3 hoektanden tegelijk door. Naja, hierna nog maar 1 hoektand en 4 kiezen. Dan zijn we dr weer klaar mee.

Beterschap Omen!
Cwenmaandag 20 oktober 2014 @ 12:10
LE, hier ook Rapley, maar tegenwoordig wordt ze veeeeel liever gevoerd :D. So much voor m'n zorgvuldige zelfstandig eten-opbouw...

Nee, ik denk dus niet dat het uitmaakt, ténzij ze echt nooit iets mag aanraken van de ouders. Kinderen zijn van nature nieuwsgierig maar de één is denk ik gewoon terughoudender dan de ander :).
olivia_321maandag 20 oktober 2014 @ 12:23
jongste at ook rapley, maar heeft amper aan de taart gezeten. Even met een vinger, maar die moest ook weer snel schoon gemaakt. Oudste at gepureerd etc en heeft de taart geslacht... Ze zat helemaal onder.
Tante_Soesamaandag 20 oktober 2014 @ 12:27
quote:
0s.gif Op maandag 20 oktober 2014 11:55 schreef L-E het volgende:
Wat studeer je Twinkle? :) Bijna een peuter, wat spannend zeg O+ Ik vind van 1 naar 2 een net zo grote stap qua ontwikkeling als van 0 naar 1.

Vraagje over eten! Wij rapleyen vol enthousiasme, Sticker eet heel graag zelf. Nu waren we gisteren op een verjaardag van een meisje dat 1 werd (zij doen niet aan Rapley) en zij kreeg een eigen stuk taart. Om lekker in te meppen natuurlijk. Papa en mama helemaal klaar met het fototoestel, maar er gebeurde niets. Niets. Toen mama met een lepeltje kwam, deed ze haar mond open, maar ze deed zelf totaal geen poging iets met dat eten te doen. Wij waren vol verbazing, want Stick had die taart al in zijn haar en neusgaten gesmeerd voordat het kaarsje was uitgeblazen. Zou dat nu aangeleerd zijn, dat het meisje in kwestie nooit zelf eet en daarom netjes afwacht tot ze iets krijgt, of is het toeval en hebben ze gewoon een smetvreesdreumes (ze ging heel hard gillen toen er slagroom aan haar vingertopje kwam :D )? En hebben wij nu ons kind geleerd als een varken te eten en komt het nooit meer goed? :')
Haha! Wij lieten E ook altijd zelf eten en daar wist ze heel goed raad mee (doperwten in je oren, kwark in je haar) maar met haar verjaardagskaart deed ze ook helemaal niks. Te overweldigd ook denk ik door al die mensen die stonden te kijken met camera in de aanslag. :'). Ze heeft zich ook laten voeren door oma :D
Kyaramaandag 20 oktober 2014 @ 12:43
M vond de taart met zijn 1e verjaardag ook niks. Vroeg meteen om zijn fruit. Is daarna helemaal "goed" gekomen. Mijn meiden wisten er wel raad mee. Maar die hadden ook het voorbeeld van grote broer.

Of omdat dat ook schransvarkens zijn want met hen rapley en met M niet :o
XcUZ_Memaandag 20 oktober 2014 @ 12:49
Noor vindt en vond alle taart vies. Ook haar verjaardagstaart. Wij voeren, soms wil ze zelf eten (à la varken), maar soms wil ze dat absoluut niet en wil ze echt gevoerd worden. Het wisselt. Rapley is hier geen succes helaas.

Tanden zijn hier ook een probleem op het moment. Ze heeft echt heel veel last van de hoektanden die doorkomen. Slechte nachten en dat heeft ze nooit, dus dat zegt genoeg.

Voor de rest een vol weekend gehad, maar zijdelings meegelezen, dus ik probeer ook weer een beetje aan te haken.

Ohja, las nog wel over groeien. Ik moet ook weer eens wegen. Ze gaat richting de 17 maand en zit in maat 80. Sommige dingen 86, enkel truitje nog 74. Qua rompers, ze past de stretchrompers van de hema in 74/80 nog makkelijk. De niet-stretch niet. Maat 86/92 in stretch vd hema is echt nog veeeeel te groot terwijl de 86/92 van de zeeman al wel past. Maar die hebben zo'n breed bovenlijf en zitten haar minder mooi.

Oh en haar schoenen van 2 maand oud in maat 20 passen ook nog steeds.
olivia_321maandag 20 oktober 2014 @ 12:56
Wij trokken jongste een romper 86/92 aan vanmorgen en die zat echt wel strak. Daar wil ik echt nog niet aan hoor? Een maat 98/104 romper
In de zomer had ie hemdjes en onderbroeken aan, maar nu zijn we daar weer mee gestopt. Hoe schattig ik het ook vind. Hij had steeds zon blote rug.
-Bubseltje-maandag 20 oktober 2014 @ 13:13
Hier geen rapley of ja een beetje. Maar we hadden een stuk taart weggezet voor haar en ze had het al in haar mond zitten voor we een foto konden maken :+

Stomme tandjes overal :*. Nr 2 zit hier ook wat dwars vannacht ook huilend wakker.
LadyBlackmaandag 20 oktober 2014 @ 13:18
Ik heb voor E nu wel stretchrompers in 86/92, en rompers van Petit Bateau in 86. Een kleinere maat gaat nog wel, mits stretch, maar die ik van de Hema had zijn gewoon al niet zo mooi meer, dus tsja :')

Oh en hier had ik voor haar verjaardag een muffin met een toef botercreme erop, en daar wist ze wel degelijk raad mee! :D :9 En ook hier een beetje half/half rapley en (vroegah) gepureerd eten of voeren met een vork of lepel. Maar tegenwoordig mag je niet meer voeren, alleen als ze haar beker yoghurt bijna leeg heeft, dan vraagt ze 'helpe?' O+

En L-E, E at alles met dr handen en is nu helemaal zelf overgegaan op zoveel mogelijk met een vork proberen! :Y)
GotCmaandag 20 oktober 2014 @ 13:27
De doorkomende tanden van T. vind ik echt fascinerend: Ze komen elke keer met 2 tegelijkertijd. 2 ondertanden, 2 boventanden, 2 snijtanden naast de boventanden.. Hoe tof! O+
Overigens heeft hij wel een spleet tussen z'n voortanden van heb ik jou daar, maargoed. Lipbandje denk ik zo?
LadyBlackmaandag 20 oktober 2014 @ 13:33
De meeste kindjes hebben een spleet tussen hun voortanden toch? E ook nog steeds in elk geval, maar ik heb me laten vertellen dat dat vanzelf dichter naar elkaar gaat staan naarmate er meer tanden komen.
-Bubseltje-maandag 20 oktober 2014 @ 13:33
Gotc dat hoor ik wel vaker hier zit er nu al meer als een maand tussen.
Van het spleetje heb ik geen verstand, behalve dat de mijne dicht is gegroeid :+
Cwenmaandag 20 oktober 2014 @ 13:54
Hier ook enorme spleet. Exact hetzelfde als ML dus we zijn benieuwd - we zouden niet verbaasd zijn als 'ie blijft, zeg maar ;).
GotCmaandag 20 oktober 2014 @ 13:55
Ah mooi :P Ik vind het wel lief staan, maar schoonmoeders begon al over een fietsenstalling enzo :{w.
Omentielvomaandag 20 oktober 2014 @ 13:55
L-E :* voor het vergeten van het uitzetten van de kookplaat

Twinkle. Jeetje. Jouw meisje is gewoon bijna 2. Wat gaat het toch snel

Hier ook iets meer gepureerd en soms wat Rapley erbij. Maar Riley wilde al heel snel alles zelf doen :D

Riley heeft ook een spleetje tussen haar voortanden. Ziet er ubercute uit O+

Vanmorgen naar de dokter gegaan en meteen aangegeven dat ik zo emotioneel en moe ben de laatste tijd. Moest meteen weer brullen, want emotioneel ( :@ )
Dokter zag het ook en zei dat het niet niks is om alleen voor een 20 maanden oude dreumes te zorgen. Raadde me aan de rest van de week ziek te zijn en als het hoesten minder is om bloed te laten prikken. Ze zag dat ik aardig opgebrand was
LadyBlackmaandag 20 oktober 2014 @ 14:09
Oh Omen, wat goed dat je naar je huisarts bent gegaan en ook je moeheid hebt aangekaart! En het advies klinkt fijn. Even pas op de plaats, goed uitzieken en uitrusten!

Hoop ook dat je gauw van je hoest af bent :{ want daar word je nog eens extra moe van....
Animalmixmaandag 20 oktober 2014 @ 17:28
Omen ziek lekker uit meid! Goed advies van je huisarts.

LE dat is mijn ook al eens overkomen hoor. En dan met gas....

Cwen hoe is het slapen vanmiddag gegaan? Stomme tanden!

Oh mijn kindjes zijn vandaag zo leuk samen.
Samen met het keukentje spelen.
Samen kleien.
N. op de deken terwijl broer haar rondtrekt.
Samen met de my little ponies.
En net ook nog eens elkaar kusjes geven. O+
En nu zitten ze samen onder een dekentje Bob de bouwer te kijken.
Wat een fijne dag!
Omentielvomaandag 20 oktober 2014 @ 18:40
AM wat lief als de kindjes zo lekker samen spelen O+
Cwenmaandag 20 oktober 2014 @ 21:11
AM, wat lief O+

Nou, Ellie heeft 3,5 uur geslapen! :o
We hadden het allebei wel nodig, hoor, maar nu is ze alweer huilerig. Zo maar weer pcm erin en hopen op een betere nacht. Mèn, wat ben ik toch ongeschikt voor slechte nachten...
Kyaramaandag 20 oktober 2014 @ 22:00
Omen, wat goed dat je dat hebt aangekaart! Nu even voor jezelf zorgen. :*

AM, wat lief! O+

Ik trek mijn meiden nog gewoon de stretchrompers van de hema in 74/80 aan. Maar die zijn ook al flink opgerekt door M. Bij de langemouwerompers merk ik dat bij sommigen de mouwen te kort worden (en bij andere van hetzelfde merk weer niet :') ).

M had ook een megspleet tussen zijn tanden maar daar is nu ook niks meer van te zien trouwens. Meiden nu ook een spleetje en ga er vanuit dat ook dat wegtrekt.
Kyaramaandag 20 oktober 2014 @ 22:01
Beterschap en sterkte Cwen :*
Lojmaandag 20 oktober 2014 @ 22:04
Omen, wat goed dat je langs de huisarts bent gegaan. Goed voor jezelf zorgen hoor!

:* voor Ellie en voor jou Cwen!

Klinkt zo schattig AM!

Ik heb Ow al heel lang niet gewogen. Een keer bij m'n schoonouders en toen was het 10,8 kilo. Niet zoveel aangekomen dan in een half jaar (300 gram) maar hij eet verder prima en in de lengte groeit hij wel. M'n lange dunne!

Hier trouwens half/half rapley/voeden..
Maar Ow is er erg wisselvallig in.. De ene keer eet hij spaghetti met z'n handen, de andere keer is hij overstuur omdat hij een vieze hand heeft door een appel :')
Heerlijk toch dreumessen O+
Kyaramaandag 20 oktober 2014 @ 22:07
heerlijk die wispelturigheid O+

Nog even fotootje delen. Was zo'n fijn weekend! Zondag heerlijk dag gehad bij mijn schoonouders. Zo'n mooi weer, we konden zelfs buiten eten.

Fotosmetster408_zps0f7c6716.jpg
Cwenmaandag 20 oktober 2014 @ 22:18
Fijn Kyara!

Nou, ze slaapt, nu met pcm en dentinox... En ze huilt nog steeds soms. Ik ga duimendraaiend ook naar bed maar heb er een hard hoofd in :( :'( :O.
Omentielvomaandag 20 oktober 2014 @ 22:32
Cwen, sterkte vannacht :*

Loj, hoe gaat het met jou en je gezinnetje? O+

Kyara leuke foto's van je gezellige zondag. I O+ jouw meisjes (en M ook)
danicmaandag 20 oktober 2014 @ 22:34
quote:
1s.gif Op zondag 19 oktober 2014 21:47 schreef Omentielvo het volgende:

[..]

Volgens peuterregels is het ook van haar natuurlijk O+

TODDLER’S RULES
1.1- If I want it, it's mine
2- If it's in my hand, it's mine
3- If I can take it away from
you, it's mine
4- If I had it a little while ago, it's mine
5- If it's mine, it must never appear
to be yours in any way
6- If we are building something together,
all the pieces are mine
7- If it just looks like mine, it's mine
8- If I think it's mine, it's mine
9- If I give it to you and change
my mind later, it's mine
10- Once it's mine it will never belong
to anyone else, no matter what
11. When it's broken, it's yours
:P
LadyBlackmaandag 20 oktober 2014 @ 23:00
Mmmmm sterkte vannacht Cwen! :{

Ik ga jubelend mijn bedje in, want E is vanavond (voor t eerst) door de oppas naar bed gebracht en is zonder een kik te geven gewoon lief gaan slapen! :o O+ _O_
Incantrixdinsdag 21 oktober 2014 @ 06:52
Fijn, LB! Dat kan zo'n enorm ding zijn he?

Omen :* :* goed dat je aan de bel hebt getrokken, hoop dat een week rust je goed zal doen :*

Bij Isabel komen romers maatje 86/92 nu ook een beetje strak te zitten, we moesten de maat erna maar eens uit de kast pulken. En qua eten is ze altijd een rapley-kind in hart en nieren geweest, als ze niet exact hetzelfde kreeg/krijgt als wij en haar broer gaat ze rellen. Haar broer houdt nog steeds niet van taart, maar op haar eerste verjaardag at zij een volwassen formaat taartpunt weg en daarna nog een deel van opa's stuk :')

Sterkte met de tandjes trouwens, ik vraag me echt al twee kinderen lang af waarom de evolutie geen voorgeponsde gaten in het kinderpakket heeft gestopt :P
XcUZ_Medinsdag 21 oktober 2014 @ 08:28
Vannacht was het hier ook weer bal. Om 04u begon ze.. toch nog maar een pcm ingeduwd..

Straks maar ff chamodent o.i.d. halen.
mousemickydinsdag 21 oktober 2014 @ 08:36
XM, Dentinox _O_ _O_ Hielp hier het beste, J. vindt het geloof ik lekker.

Mijn kind is al een paar dagen een zeehondje aan het imiteren. Bij voorkeur s nachts. HIj slaapt er gewoon doorheen, maar ik niet :( . Helaas is vriend een week op kamp, dus bijslapen is er ook niet bij :'(

J. mist papa trouwens echt. Vraagt meerdere malen per dag naar m, en kijkt s ochtends in onze slaapkamer of ie er toch niet is. Zo sneu. We bellen nu (J. zegt niets terug, maar luistert naar papa), en hebben een aftelkalender. Ik weet niet of ie dat helemaal snapt, maar elke ochtend een sticker plakken is iig een hit ;)
Omentielvodinsdag 21 oktober 2014 @ 08:45
LB wat fijn *O*

Inca leuk het verschil tussen jouw kinderen met eten

XM :*

MM wat zielig voor J. :*
LadyBlackdinsdag 21 oktober 2014 @ 09:40
quote:
1s.gif Op dinsdag 21 oktober 2014 08:36 schreef mousemicky het volgende:
XM, Dentinox _O_ _O_ Hielp hier het beste, J. vindt het geloof ik lekker.

Mijn kind is al een paar dagen een zeehondje aan het imiteren. Bij voorkeur s nachts. HIj slaapt er gewoon doorheen, maar ik niet :( . Helaas is vriend een week op kamp, dus bijslapen is er ook niet bij :'(

J. mist papa trouwens echt. Vraagt meerdere malen per dag naar m, en kijkt s ochtends in onze slaapkamer of ie er toch niet is. Zo sneu. We bellen nu (J. zegt niets terug, maar luistert naar papa), en hebben een aftelkalender. Ik weet niet of ie dat helemaal snapt, maar elke ochtend een sticker plakken is iig een hit ;)
Ahw O+ wel heel lief om dat zo te merken! En wat een goed idee, die aftelkalender! Mijn vriend moet in november ook naar congres, en dat snapt E nu natuurlijk ook beter dan de vorige keer dat ie weg was. Ze zegt nu ook altijd direct 'trug?' als papa weggaat :D
Wel rot dat J 's nachts zo hoest. Kun je misschien ff plat als hij zn middagslaap doet?

Omen, hoe gaat t met jou?
aapieanniedinsdag 21 oktober 2014 @ 10:09
Lb heeft ze lekker geslapen?

Omen beterschap! :*

Mm dan zal hij straks extra blij zijn als papa er weer is!!

Kaylee gaat nu over naar maat 80. De stretch rompers van hema zijn 74-80 maar van dr zeeman gewone rompers zitten wel strak!

Nog even een vraag. Gister een tablet gekregen. Tip voor dreumes appjes?
Cocotrimoniumdinsdag 21 oktober 2014 @ 10:11
Omen, zorg maar goed voor jezelf :*

Even hoi tussendoor! Ik heb haast dus ben zo weer weg :P

Iemand hier ervaring met movicolon bij kleine kindjes overigens? S. krijgt dat sinds gisteren.
Tallydinsdag 21 oktober 2014 @ 10:12
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 oktober 2014 10:11 schreef Cocotrimonium het volgende:
Omen, zorg maar goed voor jezelf :*

Even hoi tussendoor! Ik heb haast dus ben zo weer weg :P

Iemand hier ervaring met movicolon bij kleine kindjes overigens? S. krijgt dat sinds gisteren.
Danic geloof ik.
GotCdinsdag 21 oktober 2014 @ 10:16
Aapie, voor Android of iPad? :)

http://www.digidreumes.nl/
http://www.ikind.nl/

Handige websites met div apps :)
Cocotrimoniumdinsdag 21 oktober 2014 @ 10:17
quote:
1s.gif Op dinsdag 21 oktober 2014 10:12 schreef Tally het volgende:

[..]

Danic geloof ik.
Oh ja, dan pm ik haar binnenkort even :) Thx!
mousemickydinsdag 21 oktober 2014 @ 10:52
quote:
1s.gif Op dinsdag 21 oktober 2014 10:09 schreef aapieannie het volgende:
Nog even een vraag. Gister een tablet gekregen. Tip voor dreumes appjes?
Kindertube.nl (vind k zelf ook leuk, oude tekenfilmpjes kijken *O* )
NPO Zappelin
aapieanniedinsdag 21 oktober 2014 @ 13:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 oktober 2014 10:16 schreef GotC het volgende:
Aapie, voor Android of iPad? :)

http://www.digidreumes.nl/
http://www.ikind.nl/

Handige websites met div apps :)
Voor android! Bedankt voor de links ga gelijk even neuzen!
mousemickydinsdag 21 oktober 2014 @ 13:33
:(

Iemand tips over wat te doen met een energieke stuiterdreumes als het stormt en stortregent?

T is niet echt een knutselaar, en we hebben vanochtend al 4 boekjes gelezen, dus mijn crea-ideeën zijn even op. Eigenlijk is ie toe aan nieuw uitdagend speelgoed, maar ja, Sint enzo, we wachten nog even. Tot nu toe was naar buiten de oplossing.... Hij slaapt nu nog, maar wat doen we zometeen. Alleen spelen gaat denk ik 15 minuten...

Help!
.Sparkling.dinsdag 21 oktober 2014 @ 13:36
Omen, beterschap! :* verstandig om even een pas op de plaats te maken.

Kyara, de foto's zijn al om te genieten! Je heerlijke stel O+

XM, stomme tanden he :( dentinox en zetpillen werken hier wel een heel klein beetje maar verder is het alleen maar uitzitten en wachten tot ze door zijn. En dat duurt laaaaaaang!

MM, wat sneu. Beterschap en hij zal inderdaad dolgelukkig zijn als pap er weer is.

LB, wat fijn! Dat konden jullie wel gebruiken na het moeilijke in slaap komen de laatste tijd :*

Coco, Eva heeft het gehad toen ze een stuk jonger was en lactulose niets deed. Ze vond het verschrikkelijk vies maar het hielp wel heel goed. Ze had veel consequenter ontlasting en ook niet meer gigantisch dik, wel wat meer buikpijn kan ik me herinneren maar volgens mij lang zo erg niet als bij de lactulose. Maar ervaring met oudere kindjes heb ik dus niet, eigenlijk heb je niets aan mijn verhaal :+

Hopelijk hebben jullie een beetje kunnen slapen, cwen

Schattig dat samenspelen AM!

Ik ben voor het eerst echt ziek sinds Eva er is, onhandig man :'(
Eva heeft wat nieuws en eigenlijk moet ik er heel erg om lachen. Ze slaat ergens op omdat ze een driftbui krijgt en komt dan met uitgestoken hand piepend op mij af om een kusje op haar hand te halen omdat het pijn doet :D
F_rdinsdag 21 oktober 2014 @ 13:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 oktober 2014 10:11 schreef Cocotrimonium het volgende:
Omen, zorg maar goed voor jezelf :*

Even hoi tussendoor! Ik heb haast dus ben zo weer weg :P

Iemand hier ervaring met movicolon bij kleine kindjes overigens? S. krijgt dat sinds gisteren.
jep. Sac heeft het sinds een paar weken. Ik ben nog de goede dosering aan het zoeken.
XcUZ_Medinsdag 21 oktober 2014 @ 13:43
Beterschap Omen en Spark! Het is ook echt weer om ziek te zijn / worden.

En idd, echt dood aan die hoektanden. Wat een drama. De kiezen gingen wel, maar dit is weer ouderwets een ramp. Slechte nachten.. nou dat is echt een zeldzaamheid bij haar, dus dan heeft ze er ook wel echt heel veel pijn aan. Wilde Chamodent halen (dentinox doet niks bij haar), maar dan moet ik niet wegwaaien :').
Omentielvodinsdag 21 oktober 2014 @ 13:47
Nog steeds aan het hoesten. -O-
Vanmorgen werd ik hoestend wakker. Riley hoorde me en riep heel lief en blij: "Mama". O+

Gotc thanks voor die site met apps. Handig

MM heb je een regenjas en laarsjes? Dan zou ik buiten gaan stampen in de plasjes O+

Spark. Beterschap :*
Lief en grappig haar reactie bij een driftbui O+

XM :*
Cwendinsdag 21 oktober 2014 @ 13:50
En weer lekker prutnachtje gehad... Echt hè, wanneer komen die krengen nou door?

Spark, beterschap! Ziek zijn met dreumes is ruk :(

MM, geen idee, hier beetje zelfde. Knutselen kan ze nog niet en de was heeft ze nu ook wel gezien, kind wil LOPEN. Dus we gingen toch maar even naar buiten.
935A6C74-71FC-4E9A-AD9E-661B3319C2BF_zps4xhrau5l.jpg
Die hippe pose komt trouwens doordat ze de vuilniscontainers zag. Kind is dol op die dingen! _O-
F_rdinsdag 21 oktober 2014 @ 13:52
Oh ja deze leeftijd vond ik bij Ean ook lastig als het regende. Voor veel dingen binnenshuis nog net te klein/weinig concentratie.

Mooie foto van Ellie O+
GotCdinsdag 21 oktober 2014 @ 13:52
Aw cute! O+

Mijn moeder was teleurgesteld omdat we de regenkap v/d wagen niet hadden meegegeven vanmorgen. :D Ze wilden toch wel heel erg graag naar buiten met T. Gekkies!
Tante_Soesadinsdag 21 oktober 2014 @ 13:55
Plassen stampen, naar de bibliotheek, op bezoek bij iemand, naar een overdekt winkelcentrum, samen boodschappen doen (en iets lekkers maken waarbij dreumes kan helpen), vingerverfen, tent bouwen van de eettafel, picknicken... euhmmm
Kyaradinsdag 21 oktober 2014 @ 14:06
Aaah leuk Cwen O+

Inderdaad, buiten in de plassen stampen, bibliotheek, winkel(centrum), op visite, visjes kijken bij Intratuin, even naar de Ikea (zit waar ook een speelplek in het restaurant). Hier de mazzel dat ons winkelcentrum sinds kort een hele leuke speelhoek heeft.

Wij hebben ons vanochtend vermaakt met stoeispelletjes binnen: kussens op de grond en raussen maar. En "krokodil spelletje" vinden ze ook hilarisch. En spookje spelen, tent bouwen etc....

[ Bericht 8% gewijzigd door Kyara op 21-10-2014 14:48:53 (smiley fixen) ]
LadyBlackdinsdag 21 oktober 2014 @ 14:15
Ja die winkelcentra dat is ook wel ideaal he, hier is ie geen reet aan, maar sommige zijn echt ideaal! Met een compleet speelerf voor kindjes _O_

E was vanochtend op het dagverblijf (na een nacht prima geslapen te hebben! Beetje net als bij XM, de nachten zijn minder goed als ze ergens last van heeft, en anders slaapt ze gewoon 20-7 ongeveer) en ligt nu in bed. Straks maar even zien wat we doen, misschien probeer ik wel eens koekjes bakken :9 Offfff laarsjes aan en lekker in de plassen stampen ja! O+
LadyBlackdinsdag 21 oktober 2014 @ 14:20
E heeft overigens al een tijdje een beetje luieruitslag, dus smeren we kwistig met zinkzalf. Leek te helpen, tot ik vorige week ineens een paar vuurrode blaasjes op haar buitenste schaamlippen ontdekte. Het kdv had het ook gezien en opperde dat het misschien een schimmelinfectie was, dus ik ben net even naar het cb geweest. Leek toch echt op luieruitslag, dus ze adviseerde wel smeren, maar dan met bepanthen.

Ben benieuwd, het ziet er echt niet tof uit namelijk, en ze krijgt er inmiddels ook wel last van (wilde niet in bad, nou dan is er wel iets loos)
Omentielvodinsdag 21 oktober 2014 @ 14:48
Cwen, wat een leuke foto O+

In mijn woonplaats heb je niet zo'n leuk overdekt winkelcentrum. Erg jammer vind ik dat -O-
Maar bibliotheek is wel een leuk idee ook

LB zielig dat luieruitslag :*
Cwendinsdag 21 oktober 2014 @ 15:23
Zou zinkolie doen ipv bepanthen, LB. In Bepanthen zit toch ook parfum e.d. en dat kan extra irriteren. Is in elk geval verkrijgbaar bij de Tuinen.

Overdekt winkelcentrum is hier hier wel, maar heel klein. Bieb is wel altijd leuk O+ maar lastig bereikbaar met de auto. En met dit weer ga ik niet fietsen :D.
Tallydinsdag 21 oktober 2014 @ 15:32
Wii-en kan ook prima :P
Grotefoto-4LBB8VJP.jpg
mousemickydinsdag 21 oktober 2014 @ 15:38
We zijn toch even naar buiten geweest, de zon ging namelijk schijnen. Winterjas aan (spijkerjasje voor t eerst echt te fris) en stampen in de plassen, en paddestoelen kijken bij het water. Natuurlijk ging het na 20 minuten alsnog hozen, werd ik echt zeiknat, en bleef J. lekker droog (in z'n nieuwe LIDL jas 8-) )

Om op te warmen hebben we daarna maar even in joggingbroek op het grote bed gespeeld (lees: ik moet gaan liggen, en J. kruipt en rolt als een malle over me heen). Daarna thee gedronken en de cake die we gisteren samen hadden gebakken gegeten :Y) c_/

Ik denk alleen dat ik verder vandaag maar binnenblijf, brrr, wat een weer :( }:|



Bedankt voor de andere opties trouwens :) Bieb hebben we gisteren gedaan, boodschappen ook. Helaas hier geen ikea, intratuin of overdekt winkelcentrum met speelplek :'( . Ik denk dat ik zometeen met toet toet auto's ga spelen....

[ Bericht 0% gewijzigd door mousemicky op 21-10-2014 15:44:50 ]
L-Edinsdag 21 oktober 2014 @ 15:40
Speelt hij nooit zelf mm?
mousemickydinsdag 21 oktober 2014 @ 15:44
Jawel, maar hij is zijn speelgoed een beetje ontgroeid... Tijd voor nieuwe uitdagendere dingen dus, maar daarmee willen we eigenlijk wachten tot 5 december. Hij speelt verder nog wel graag met zijn ikea keuken, maar dan moet ik meedoen (eten proeven, mee roeren). Ik word verder overal aan mn hand mee naartoe gesleept O+. Superlief, maar iets voor mezelf doen (behalve posts typen in 5 etappes) is niet echt mogelijk...
klavertje-4dinsdag 21 oktober 2014 @ 19:18
LB schimmelinfectie noemt de huisarts hier: eilandjes voor de kust. Het begint met idd een plek luieruitslag ( de kust) en als er dan op gegeven moment puntjes (de eilandjes) bij gaan komen is het hier ook weer tijd voor een zalfje.
LadyBlackdinsdag 21 oktober 2014 @ 20:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 oktober 2014 19:18 schreef klavertje-4 het volgende:
LB schimmelinfectie noemt de huisarts hier: eilandjes voor de kust. Het begint met idd een plek luieruitslag ( de kust) en als er dan op gegeven moment puntjes (de eilandjes) bij gaan komen is het hier ook weer tijd voor een zalfje.
Oh thx voor de reactie! Ja daar keken ze vanmiddag inderdaad ook naar :Y Maar de verpleegkundige zei dat het inderdaad door de ronde blaasjes wel wat op schimmel leek, maar dat het niet echt eilandjes waren. Die waren anders van vorm en hadden een rode rand. Dit is in zn geheel rood momenteel. Klopt dat met jouw beeld?

Cwen, de parfum in bepanthen wist ik niet, maar daar ben ik inderdaad geen fan van. Heb ook kamillosan creme liggen, dat mocht ik er ook op smeren, dus daar zal ik de ingrediënten even van checken. Thx voor de tip ^O^
klavertje-4dinsdag 21 oktober 2014 @ 20:34
Hmm de eilandjes zien er hier meestal uit als een soort van rode pukkeltjes. Wel geheel rood dus, niet alleen maar de rand. Op zich als je een paar dagen nu smeert en het gaat niet weg of wordt niet minder is dat ook een indicatie van een schimmel.

Ik hoop dat t morgen gewoon weer weg is!
LadyBlackdinsdag 21 oktober 2014 @ 20:38
Mja daarom was ik bij het consultatiebureau, omdat het er al een tijdje zit en alleen maar hetzelfde blijft, zo niet erger wordt :{

Nouja ik smeer nog even door met die kamillosan (of zinkolie), en kijk hoe dat gaat, en anders toch maar miconazol.
GotCdinsdag 21 oktober 2014 @ 20:48
Och wat naar LB :{ Dat ze zelfs niet in bad wil.. ;(

T. liep ineens van de ene naar de andere kant van de woonkamer. Los. :o
Kyaradinsdag 21 oktober 2014 @ 20:59
Wat goed GotC! *O* Snelle vent!
L-Edinsdag 21 oktober 2014 @ 21:04
quote:
1s.gif Op dinsdag 21 oktober 2014 15:44 schreef mousemicky het volgende:
Jawel, maar hij is zijn speelgoed een beetje ontgroeid... Tijd voor nieuwe uitdagendere dingen dus, maar daarmee willen we eigenlijk wachten tot 5 december. Hij speelt verder nog wel graag met zijn ikea keuken, maar dan moet ik meedoen (eten proeven, mee roeren). Ik word verder overal aan mn hand mee naartoe gesleept O+. Superlief, maar iets voor mezelf doen (behalve posts typen in 5 etappes) is niet echt mogelijk...
Speelt hij niet met dingen die stiekem geen speelgoed zijn? Hier blijft dat boeien, ongeacht welk speelgoed er is. Pannen in en uit de keukenkastjes doen, lege flessen omgooien, kookboeken door bladeren en bij elke foto een luid 'HMMMMM!' laten horen, met een garde door zijn eigen haar kammen, etc. Dus als wij het niet meer weten, dan zoeken we keukengerei en is hij weer zoet :P

Oh Gotc, wat tof! Wat zal je trots geweest zijn O+
LadyBlackdinsdag 21 oktober 2014 @ 21:07
L-E wat beschrijf jij je zoons toch altijd leuk _O- O+
.Sparkling.dinsdag 21 oktober 2014 @ 21:08
Wat goed gotc! Wat een snelle!

LB, wat naar :{ Eva heeft laatst twee keer een schimmel gehad en de huisarts noemde het inderdaad eilandjes bij de kust. Het begon als normale luieruitslag maar ze kreeg allemaal vuurrode puntjes over haar schaamlippen. Met zinkzalf werd het ook niet minder en ze moest echt hard huilen bij verschonen en plassen :'(
Tweede keer herkende ik het direct en ben ik weer miconazol gaan smeren en toen was het ook snel weer over.
Anders toch even naar de huisarts als je blijft twijfelen, al is de zalf ook zonder recept te koop. Maar ik zou niet zo snel smeren met antischimmelcreme als je niet zeker bent dat dat het is.

Wat een lieve foto Cwen O+
L-Edinsdag 21 oktober 2014 @ 21:08
Oh en Cwen, jouw dochter heeft zo te zien dezelfde schoentjes als mijn zoon! O+
L-Edinsdag 21 oktober 2014 @ 21:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 oktober 2014 21:07 schreef LadyBlack het volgende:
L-E wat beschrijf jij je zoons toch altijd leuk _O- O+
Haha dank je O+ Ze zijn ook echt zo leuk, mijn leven is een geniale comedy O+
.Sparkling.dinsdag 21 oktober 2014 @ 21:11
Eva kan trouwens ineens de gebaren voor mama, papa en hond :D ze had steeds geen interesse in de gebaren en nu ineens heeft ze het door en heeft deze drie in drie dagen geleerd.

Goed, papa en hond kon ze ook al zeggen maar toen ze mama gebaarde (wat ze niet zegt dus) moest ik huilen van trots :@
LadyBlackdinsdag 21 oktober 2014 @ 21:11
Spark, wat cool!!

Wat is het gebaar voor mama? O+

Oh en knappe kleine T. zomaar aan de wandel! *O*
L-Edinsdag 21 oktober 2014 @ 21:12
Gebaren als in gebarentaal Spark? :)
Animalmixdinsdag 21 oktober 2014 @ 21:15
GotC wat knap! Snelle Jelle zeg!

LB dacht tijdje terug bij N. ook aan luieruitslag. Ging maar niet weg.
Toch maar miconazol gehaald en binnen twee dagen was het over.
Wie weet...... Wel zielig voor je meisje zeg.

Spark wat goed! Knap hoor!

Cwen je foto van je meisje in haar regenjas O+

Oh en als het regent gaan we kleien, koekjes bakken, hut bouwen onder de tafel en daar picknicken en heeeeeeeel veel boekjes lezen.

N. kent gewoon alle kindjes van haar groep op het kinderdagverblijf :D
We gingen weg en ze riep zo naar de kindjes waar ze langsliep: 'Dag Maties, dag Simon, dag Sjasmijn, dag Luuk!' En het klopte ook nog :)
.Sparkling.dinsdag 21 oktober 2014 @ 21:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 oktober 2014 21:12 schreef L-E het volgende:
Gebaren als in gebarentaal Spark? :)
Babygebaren ja, we hebben twee curcusavonden gedaan.

Mama is met je hand op je wang tikken, twee keer op de klanken van mama.
.Sparkling.dinsdag 21 oktober 2014 @ 21:24
http://instagram.com/p/uVuu4hylz7/

O+
LadyBlackdinsdag 21 oktober 2014 @ 21:26
Nohhhhh die lieve blik er ook bij! *smelt* O+!
.Sparkling.dinsdag 21 oktober 2014 @ 21:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 oktober 2014 21:26 schreef LadyBlack het volgende:
Nohhhhh die lieve blik er ook bij! *smelt* O+!
Ze kijkt heel vaak zo lief, dan overstroom ik bijna van liefde. Ik zou het liefste de hele dag tegen haar zeggen hoe lief ze is en hoeveel ik van dr hou :@
L-Edinsdag 21 oktober 2014 @ 21:30
quote:
1s.gif Op dinsdag 21 oktober 2014 21:29 schreef .Sparkling. het volgende:

[..]

Ze kijkt heel vaak zo lief, dan overstroom ik bijna van liefde. Ik zou het liefste de hele dag tegen haar zeggen hoe lief ze is en hoeveel ik van dr hou :@
Doen. :)

Schattig filmpje idd O+
GotCdinsdag 21 oktober 2014 @ 21:31
Ohh superlief filmpje! O+ Idd hoe ze kijkt.. *;!
Omentielvodinsdag 21 oktober 2014 @ 21:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 oktober 2014 21:07 schreef LadyBlack het volgende:
L-E wat beschrijf jij je zoons toch altijd leuk _O- O+
Ja dit. Altijd zoveel liefde. O+
Omentielvodinsdag 21 oktober 2014 @ 21:57
Gotc wat knap van T *O*

Spark zo lief O+

AM wat knap van N. O+
L-Edinsdag 21 oktober 2014 @ 22:00
Omen, hoe is het met jou?

Andere vraag: wat geven jullie met Sinterklaas (mits jullie dat vieren)?
LadyBlackdinsdag 21 oktober 2014 @ 22:05
Ohja, die namen van alle kindjes, wat knap! Ik vraag E er wel eens naar, maar heb er tot nu toe maar 1 gehoord (een bloedmooi jongetje dat mijn rug kwam knuffelen toen ik op mijn hurken zat om E een kus te geven *: ). Ze kent wel de namen van kinderen-van-vrienden O+

quote:
0s.gif Op dinsdag 21 oktober 2014 22:00 schreef L-E het volgende:
Andere vraag: wat geven jullie met Sinterklaas (mits jullie dat vieren)?
Ik heb laatst de Playmobil Sinterklaas en Zwarte Piet gescoord, en op een kinderbeurs twee puzzels (eentje met afbeelding van Rie Cramer O+ ). Verder zal ik wel eens iets in haar schoen stoppen, maar dat is dan misschien iets uit de tas speelgoed waar ze nog niet mee gespeeld heeft oO<
mousemickydinsdag 21 oktober 2014 @ 22:11
J. krijgt van de Sint een houten trein (basisset). Aan de opas en omas hebben we uitbreidingen gevraagd. En hij krijgt nieuwe sloffen. En ik moet nog wat kleine schoenkadootjes scoren, en misschien nog 1 of 2 andere kleine dingetjes (duplosetje, of een auto ofzo)

J. is op 2 januari jarig, en dan krijgt ie natuurlijk weer wat, dus we maken het niet te gek met Sinterklaas.

Ik vrees alleen dat de opas en omas helemaal los gaan. Ik had op verzoek een online lijstje gemaakt met heel veel kleine kadootjes er op, 2 grote, en wat ertussenin. Wat doen ze: meteen de grote kado's afstrepen }:| . J. heeft 3 setjes opa's en oma's, en setje nr drie klaagde al dat de grote kado's al weg waren... Is dat bij jullie ook zo? Hij is aan beide kanten het enige kleinkind... En ik had nog wel gevraagd het niet te gek te maken...
L-Edinsdag 21 oktober 2014 @ 22:13
Hier maar 1 setje grootouders (mijn schoonouders) maar die lijken het idd een sport te vinden om zo veel mogelijk uit te geven. Daar houden we inmiddels rekening mee. Ik heb overigens ook liever drie grote kado's van kwaliteit dan veel kleine meuk, dus eigenlijk is het wel prima zo.
GotCdinsdag 21 oktober 2014 @ 22:14
Wij slaan Sinterklaas nog een jaartje over :)
Kyaradinsdag 21 oktober 2014 @ 22:14
Hier staan op het lijstje: puzzels, kinetisch zand, muziekinstrumenten, prentenboeken en een laptopding (lijst ook meteen voor verjaardag).

Wij vieren het met mijn moeder, schoonouders en schoonzusje + gezin. Elk kind krijgt 4 cadeautjes. Zelf heb ik gelukkig een grote inspraak in wat ze precies krijgen ;)
L-Edinsdag 21 oktober 2014 @ 22:16
Hier ook zo Kyara. En grote inspraak houdt in dat wij eigenlijk volledig bepalen wat er wordt gekocht :@ Dat klinkt nu wat naar en controlefreakerig, maar men blijkt het fijn te vinden om een gericht kado te kopen. En wij vinden het fijn om in de hand te houden wat ze krijgen. Iedereen blij!
LadyBlackdinsdag 21 oktober 2014 @ 22:22
Wij vieren Sinterklaas al jaren samen met mijn moeder en haar vriend. Mijn moeder gaat nu gráág los op cadeautjes voor E, maar vraagt wel aan mij wat handig is.

Nou scheelt het wel dat ik haar aardig vertrouw. Ze denkt echt na over waar E nu aan toe is, is ook goed op de hoogte van haar ontwikkeling, en ze is een ster in leuke kleine cadeautjes opscharrelen O+ én zelf maken! Ze is ongetwijfeld al weer bezig aan een leuk vestje, tuniekje of rokje *O*
mousemickydinsdag 21 oktober 2014 @ 22:23
Helaas werkt 1 ding noemen bij mijn ouders niet :(. Die willen een lijst met minstens 10 dingen, waarvan ze er dan minstens 5 kunnen kopen. Ik heb dus bij het lijstje overal linkjes gezet met hoe het er precies uitziet en waar ze het eventueel kunnen kopen.

Op het lijstje:

- loopfietsje (alvast voor de zomer ;))
- klei
- stickers
- kleurboek + wasco
- stempels
- badjas
- duplo (dieren)
- toet toet auto garage of wegdelen
- boeken (vroemtuigenboek, sprookjesboek)
- wanten
- rugzakje

Voor Sint en verjaardag samen...
Voordeel is wel dat we zelf echt niet veel hoeven te kopen, hij krijgt toch genoeg...
LadyBlackdinsdag 21 oktober 2014 @ 22:24
Ohja, ik wil nog proberen om de Duplo boerderij op marktplaats te zoeken!
danicdinsdag 21 oktober 2014 @ 22:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 oktober 2014 10:11 schreef Cocotrimonium het volgende:
Omen, zorg maar goed voor jezelf :*

Even hoi tussendoor! Ik heb haast dus ben zo weer weg :P

Iemand hier ervaring met movicolon bij kleine kindjes overigens? S. krijgt dat sinds gisteren.
Ja hai :W
Kom maar door met die pm. Ik ben inmiddels expert :P
L-Edinsdag 21 oktober 2014 @ 22:28
Oh MM, minstens 5 kado's kopen.. daar zou ik niet mee akkoord gaan, partypooper die ik ben. Er zijn ook andere mensen die graag iets geven, die haal je dan de wind uit de zeilen. Ik doe echt mijn best Sinterklaas klein te houden, omdat we ook kerst met kado's doen (jarenlange traditie bij de familie van mijn man, gaan we niet aan tornen) en de oudste ook begin januari jarig is.

Ik denk dat wij zelf kleding kopen, en dat de rest dan kinetisch sand en rock crayons en schleich-diertjes kan kopen. En misschien een duplo voor allebei, daar spelen ze altijd samen mee :)
mousemickydinsdag 21 oktober 2014 @ 22:29
Opa's en oma's zijn hier trouwens behoorlijk op de hoogte van ontwikkelingsniveau etc. Twee oma's die voor de klas staan/stonden, en mijn vader heeft ook >40 jaar lesgegeven. En ze weten ook dat wij geen herriespeelgoed willen. Dat hebben ze dus thuis staan, voor als ze oppassen...

Puzzels zijn ook een goed idee trouwens. En voor J. 's verjaardag gaan wij voor een Bruder vuilniswagen (via MP al gescoord), en misschien iets van een knikkerbaan.

----

L-E, jij kent mijn ouders niet...;) Ik roep al > 10 jaar dat ik geen groot verjaardagskado wil. Ik krijg nu dus geen kado meer, maar een (te groot) bedrag op mijn rekening gestort op mijn verjaardag... Dat heeft zich dus nu dus ook verplaatst naar kleinzoon... Het is gewoon geen optie voor ze minder te doen. Ik ben zelf als kind ook zo verwend met Sint en verjaardag. Gelukkig maar 1 keer per jaar. Zo zijn ouders en schoonouders dan weer wel, kado's met Sint en verjaardag, verder alleen als er echt echt echt iets nodig is (want kapot oid).

Andere opa's en oma's waren trouwens degene die de grote kado's al 'ingepikt' hadden, dus daarover hoef ik me dan weer niet druk te maken gelukkig ;(

[ Bericht 27% gewijzigd door mousemicky op 21-10-2014 22:36:06 ]
LadyBlackdinsdag 21 oktober 2014 @ 22:34
Ohja Sleich! Die stal wil ik ook wel _O_ sta er steeds bij te kwijlen als ik in de speelgoedwinkel ben :9
LadyBlackdinsdag 21 oktober 2014 @ 22:36
Mijn moeder heeft het eerste jaar bijna elke keer dat ze E zag (en ze zorgt er wel voor dat dat ca elke 3 weken is) iets van een cadeautje gegeven :') Soms iets wat ze dan bij haar thuis liet liggen voor als we daar waren, en soms een kledingstuk dus, maar het is gewoon echt een cadeautjesfan.

Mijn oma had met Sinterklaas voor de drie kleinkinderen altijd een vuilniszak vol met cadeautjes, per persoon! :D dus t zit wel een beetje in de familie zeg maar :')
L-Edinsdag 21 oktober 2014 @ 22:37
quote:
1s.gif Op dinsdag 21 oktober 2014 22:29 schreef mousemicky het volgende:
Opa's en oma's zijn hier trouwens behoorlijk op de hoogte van ontwikkelingsniveau etc. Twee oma's die voor de klas staan/stonden, en mijn vader heeft ook >40 jaar lesgegeven. En ze weten ook dat wij geen herriespeelgoed willen. Dat hebben ze dus thuis staan, voor als ze oppassen...

Puzzels zijn ook een goed idee trouwens. En voor J. 's verjaardag gaan wij voor een Bruder vuilniswagen (via MP al gescoord), en misschien iets van een knikkerbaan.

----

L-E, jij kent mijn ouders niet...;) Ik roep al > 10 jaar dat ik geen groot verjaardagskado wil. Ik krijg nu dus geen kado meer, maar een (te groot) bedrag op mijn rekening gestort op mijn verjaardag... Dat heeft zich dus nu dus ook verplaatst naar kleinzoon...

De andere opas en omas zijn trouwens net zo. Kind wordt absoluut verwend. Gelukkig maar 1 keer per jaar. Zo zijn ouders en schoonouders dan weer wel, kado's met Sint en verjaardag, verder alleen als er echt echt echt iets nodig is (want kapot oid). ;
Vind ik best een prettige oplossing. Mochten ze naar jouw beleving echt te veel willen uitgeven, kunnen ze een deel naar zijn spaarrekening storten? Al dan niet om later in het jaar er iets mee te doen (een zandbak kopen van de zomer, of een seizoen peutergym, oid) :)

Wij hebben mijn sm echt terug gefloten. Die ging kadootjes kopen bij elke feestdag, Ook bij Pasen en Pinksteren enzo :')
danicdinsdag 21 oktober 2014 @ 22:40
Rosalie krijgt de houten treinbaan van de Ikea. Incl de uitbreidingen. Wat mijn zusje voor haar in de zak stopt weet ik niet. Mijn moeder wellicht de muziekinstrumenten van de Hema of die magnetische ballen die een tijdje geleden genoemd werden (kom ff niet op de naam)

Eva krijgt een vloerpuzzel van 35 stukjes en een verkleedkistje met verschillende prinsessenjurken. Lekker tuttebellen.
Waarschijnlijk ook dat kinetisch zand van oma...eeh sinterklaas.
En wat mijn zusje verzonnen weet ik wederom niet.

Ik heb voor mijn nichtje een Cindy gekocht (goedkope versie van barbie), want daar zit ze met haar 1,5 jaar steeds bij te kwijlen.
En op de site van de disneystore heb ik een plastic theeserviesje van minnie mouse besteld.
Mijn neefje (even oud als eva), krijgt playmobil.
L-Edinsdag 21 oktober 2014 @ 22:40
Ik wil het ze ook wel gunnen, het hoort ook een beetje bij grootouders zijn, schandalig verwennen. Maar wmb kan dat ook door een extra ijsje te kopen als ze met ze naar de speeltuin gaan :)
mousemickydinsdag 21 oktober 2014 @ 22:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 oktober 2014 22:37 schreef L-E het volgende:

[..]

Vind ik best een prettige oplossing. Mochten ze naar jouw beleving echt te veel willen uitgeven, kunnen ze een deel naar zijn spaarrekening storten? Al dan niet om later in het jaar er iets mee te doen (een zandbak kopen van de zomer, of een seizoen peutergym, oid) :)
Dat doen ze dus ook.... Ze sparen elke maand voor m, en elk jaar met kerst...

Echt geloof me, mensen vinden mij eigenwijs (klopt wel een beetje. ;)) maar ik heb echt maar een fractie van wat mijn vader heeft. It's a lost battle :(

Tussendoor kadootjes kopen doen ze dan dus weer niet, dan kopen ze alleen dingen voor J. om mee te spelen als ze oppassen. En die komen allemaal van de kringloop. Vind ik prima, leuk spul, niet duur. Mijn moeder breit alleen af en toe een trui ofzo, maar dat zie ik niet echt als kado, maar meer als haar hobby.
Kyaradinsdag 21 oktober 2014 @ 22:42
Mijn schoonouders geven ook een bedrag voor sinterklaas en verjaardag. Kunnen we zelf mee doen wat ons goeddunkt. Bijleggen bij een groot cadeau, meerdere kleine cadeau of klein cadeau en van de rest luiers oid.

En op de lijst voor de verjaardag staan idd ook een bijdrage voor dierentuinabo en ik ben nog aan het kijken voor peuterdans.
L-Edinsdag 21 oktober 2014 @ 22:43
quote:
1s.gif Op dinsdag 21 oktober 2014 22:41 schreef mousemicky het volgende:

[..]

Dat doen ze dus ook.... Ze sparen elke maand voor m, en elk jaar met kerst...

Echt geloof me, mensen vinden mij eigenwijs (klopt wel een beetje. ;)) maar ik heb echt maar een fractie van wat mijn vader heeft. It's a lost battle :(

Tussendoor kadootjes kopen doen ze dan dus weer niet, dan kopen ze alleen dingen voor J. om mee te spelen als ze oppassen. En die komen allemaal van de kringloop. Vind ik prima, leuk spul, niet duur. Mijn moeder breit alleen af en toe een trui ofzo, maar dat zie ik niet echt als kado, maar meer als haar hobby.
Dan zit er niets anders op dan achterover te leunen en het je te laten welgevallen :P
L-Edinsdag 21 oktober 2014 @ 22:44
Sticker ligt al sinds 19:00 te slapen en heeft zich nog niet gemeld. Voor de meeste kinderen van zijn leeftijd vrij normaal ;) maar voor hem hoogst uitzonderlijk. Zou hij voor het eerst in een half jaar 4 uur aan een stuk slapen? *O*
LadyBlackdinsdag 21 oktober 2014 @ 22:52
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 oktober 2014 22:44 schreef L-E het volgende:
Sticker ligt al sinds 19:00 te slapen en heeft zich nog niet gemeld. Voor de meeste kinderen van zijn leeftijd vrij normaal ;) maar voor hem hoogst uitzonderlijk. Zou hij voor het eerst in een half jaar 4 uur aan een stuk slapen? *O*
Ik hoop t voor je!

Hier is 18 maanden blijkbaar de leeftijd van de Grote Verandering, want Eefje is ook vanavond weer zelf gaan slapen O+ Ik ben zo trots op dr!!
mousemickydinsdag 21 oktober 2014 @ 22:54
Go Sticker Go!

En Eva ook *O*

Hier ook stilte, zeehondje blaft even niet, dus ik ga ook proberen wat slaap te pakken :Z
LadyBlackdinsdag 21 oktober 2014 @ 22:55
Ohja, met mijn schoonouders hebben we het nog niet gehad over Sinterklaas en dergelijke, maar daar is het ook echt de familie niet (meer) naar.

SPOILER
Het had zó leuk kunnen zijn.... 3 kleinkinderen tussen de 2 jaar en 4 maanden, maar door die kloteruzie zullen we waarschijnlijk nooit met zn allen sinterklaas vieren bij opa en oma ;( En ik heb geen broers en zussen, dus da's toch anders.
hilliebilliedinsdag 21 oktober 2014 @ 22:57
Aargh.. Is nu al twee dagen op een rij dat ik een (voor mijn doen) best lange reactie type en dat wanneer ik bijna op t eind ben ik niks meer kan typen, m'n pagina, na een minuut dat ik niks kan, ververst en m'n reactie weg is :(
En ben te moe om opnieuw te typen. ;(
Cocotrimoniumdinsdag 21 oktober 2014 @ 22:58
quote:
1s.gif Op dinsdag 21 oktober 2014 22:26 schreef danic het volgende:

[..]

Ja hai :W
Kom maar door met die pm. Ik ben inmiddels expert :P
Komt eraan! :)
Tallydinsdag 21 oktober 2014 @ 23:20
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 oktober 2014 22:55 schreef LadyBlack het volgende:
Ohja, met mijn schoonouders hebben we het nog niet gehad over Sinterklaas en dergelijke, maar daar is het ook echt de familie niet (meer) naar.

SPOILER
Het had zó leuk kunnen zijn.... 3 kleinkinderen tussen de 2 jaar en 4 maanden, maar door die kloteruzie zullen we waarschijnlijk nooit met zn allen sinterklaas vieren bij opa en oma ;( En ik heb geen broers en zussen, dus da's toch anders.
Ik ken dat. Tot 2 jaar geleden vierde we sinterklaas bij de schoonouders. Toen nog 3 kleinkinderen (nu inmiddels 5). En toen was er ruzie. Geen sinterklaas meer voor mn schoonouders. Want wij vieren het eigenlijk niet of bij mijn Oma. En bij hen worden ze niet uitgenodigd.

Wel hebben we dit jaar tegen elkaar gezegd dat we het niet meer zullen oppakken. Als er word gezegd dat er wel weer gevierd word wensen we ze veel plezier maar doen wij er niet aan mee.
XcUZ_Mewoensdag 22 oktober 2014 @ 01:39
Enn LE, zijn de 4 uur gehaald?

Denk dat wij Sinterklaas niet gaan vieren. Ze snapt het toch nog niet en ze heeft genoeg zooi :'). Van de opa's en oma's krijgt ze eigenlijk nooit wat. Dat klinkt onaardig maar een paar heeft daar niet zo de middelen voor en de andere hebben een andere smaak dan wij, zeg maar. Vooral qua kleding :X. Dus tot dusver heeft ze alleen cadeautjes van hen gehad met haar verjaardag en die waren vooraf afgestemd met alle partijen. Erg prettig.
L-Ewoensdag 22 oktober 2014 @ 07:40
De 4 uur zijn gehaald, en na die voeding zelfs de 5 uur! Uitgeslapen, ik is het!
Omentielvowoensdag 22 oktober 2014 @ 08:20
Goedemorgen :W

Nog steeds aan het hoesten. Maar voel me wel beter.
Riley werd vanmorgen wakker en viel weer in slaap in mijn bed O+

Sinterklaas vier ik dit jaar wel. Erg zin in. We hebben het aantal cadeaus afgesproken. Zelf ben ik nog aan het verzinnen wat ik ga kopen voor Riley

L-E *O* voor het doorslapen van Sticker
Tallywoensdag 22 oktober 2014 @ 09:17
Omdat de kleintjes vorig jaar 4 zakken vol cadeautjes kregen voor Sinterklaas :') Hadden we besloten om voor hun verjaardag geld te vragen en daar iets groots voor te kopen. Bij Fee hebben we het op haar spaarrekening gezet want we wisten niets :')
Incantrixwoensdag 22 oktober 2014 @ 09:23
Ohja, opa's en oma's (en tante) en cadeaus, hier ook altijd wel veel verwennerij, maar hier gaat dat heel goed met de lijstjes die we maken. Het is hier sowieso een beetje bizar, tussen de aankomst vam de Sint en 5 december is B1 jarig, dan iets meer dan een week na oud en nieuw hebben we B2 die verjaart. Einde van het jaar wordt er dus in anderhalve maand tijd drie kuub speelgoed ons huis ingeduwd voor mijn gevoel, dus we proberen creatief te denken qua cadeaus.

Isabel krijgt dit jaar wat meer dingen van de Sint, want ze is haar speelgoed een beetje ontgroeid en het is duidelijk te merken dat Stef's voorkeur op deze leeftijd omsloeg naar auto's en nog meer auto's, mijn speelgoedbron op zolder is opgedroogd :+ concreet heb ik voor Isabel een schoonmaaksetje (ik vind het vreselijk spul, van dat rolpatroonbevestigende roze spul, maar ze jat constant de veger, de swiffer en doekjes omdat ze schoonmaken zo leuk vind :')), twee stoffen frozen-popjes, een snij-setje, wat houten etenswaren, een schuin plankje waar een pinguin vanaf loopt, eh.. En allebei een soort inritsbaar speelkleed waar je uitgeritst met lego/duplo op kunt spelen, en dan rits je het in met lego/duplo en al en dan berg je het op (maar dat is ook voor mij, want ik krijg een slappe zak van al die blokjes overal :') ). Deels worden het schoencadeaus hoor, te veen cadeautjes in de zak werkt niet met overprikkeld raken.
-Bubseltje-woensdag 22 oktober 2014 @ 09:28
Dacht ik van de week dat tandje 2 moeilijk was. Maar nu zijn tandje 2 en 3 door *O* (links boven en rechts de hoektand boven) en rechtsboven en onder staan ook op doorbreken.

Maar alleen gehuild bij het naar bed gaan. Na de dentinox lekker gaan slapen.
Lojwoensdag 22 oktober 2014 @ 09:33
Lief dat je het vroeg zonen. Eigenlijk gaat het heel goed. Nog ff een goed ritme vinden, maar mag zeker niet klagen. En Ow is dol op de baby O+

Nog steeds succes met tandjesleed :'(

Wat schattig MM, hoe J papa mist O+ Ow snapt alles ook steeds beter, papa werken? Dan is papa voor het eten terug!

Beterschap Spark!

Die foto Cwen O+

Zielig LB van de luieruitslag!

Wow wat knap van T!

Hier wordt 5 dec 2x gevierd, kerst met cadeautjes en half januari zijn verjaardag... Beetje teveel, Maarja weet niet wat ik zou moeten afzeggen. En met Sint kopen we bv allemaal 1 cadeau per kind, dus dat zijn al 6 cadeautjes :')
Van ons krijgt hij knutselspullen en voor z'n verjaardag een nieuw abonnement op de dierentuin. Dit jaar kom ik er nog mee weg ;)
Voor Js vraag ik geld voor een nieuwe verzorgingstas en kleertjes!

En LE, hoe heeft sticker geslapen?
mousemickywoensdag 22 oktober 2014 @ 09:38
En dicht?