Ze zitten keurig in het high end segment en zijn daar deze keer ook naar geprijsd, met de N5 en LG G2 (niet de G3 zoals jij schrijftquote:Op woensdag 15 oktober 2014 18:53 schreef Dubbeldrank het volgende:
[..]
Welke telefoon biedt er op dit moment meer dan technisch gezien? Tevens was de Nexus 5 ook een afgeleide van de LG G3, dus ik zie niet echt in wat je daar mee bedoelt.
Moto X:quote:Op woensdag 15 oktober 2014 19:40 schreef Klonk het volgende:
[..]
Ze zitten keurig in het high end segment en zijn daar deze keer ook naar geprijsd, met de N5 en LG G2 (niet de G3 zoals jij schrijft) was dat heel anders, technisch inderdaad heel sterk verwant maar een flink prijsverschil en een ander uiterlijk maakte het gewoon een Nexus.
Zelfde met de Nexus 4, gewoon een Nexus.
Vooralsnog heb ik het gevoel dat de N6 een MotoX is die ze een rietje in de kont hebben gestoken en wat hebben opgeblazen
vergeet de 1080p resolutie van de motox nietquote:Op woensdag 15 oktober 2014 19:54 schreef Dubbeldrank het volgende:
[..]
Moto X:
- Snapdragon 801
- 2GB geheugen
- 2300 mAh accu
- Android 4.4.4
Dat zijn de grote verschillen tussen de Moto X en de Nexus 6 afgezien van het scherm, waar vooral de oudere generatie Snapdragon wel in het oog springt. Tevens vindt ik de behuizing ook wat strakker dan van de Moto X, maar in alle gevallen staat de goede bouwkwaliteit toch altijd voorop bij Motorola. En met name dat laatste is voor mij wel een belangrijk punt.
Ik zei dan ook 'afgezien van het scherm'.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 19:58 schreef totalvamp het volgende:
[..]
vergeet de 1080p resolutie van de motox niet
De nexus heeft een veel hogere resolutie!
Ik zou bizar genoeg op dit moment voor de Moto X zelf kiezenquote:Op woensdag 15 oktober 2014 19:54 schreef Dubbeldrank het volgende:
[..]
Moto X:
- Snapdragon 801
- 2GB geheugen
- 2300 mAh accu
- Android 4.4.4
Dat zijn de grote verschillen tussen de Moto X en de Nexus 6 afgezien van het scherm, waar vooral de oudere generatie Snapdragon wel in het oog springt. Tevens vindt ik de behuizing ook wat strakker dan van de Moto X, maar in alle gevallen staat de goede bouwkwaliteit toch altijd voorop bij Motorola. En met name dat laatste is voor mij wel een belangrijk punt.
gezien de verkopen van de Note ed is er best een marktquote:Op woensdag 15 oktober 2014 21:44 schreef Soldier2000 het volgende:
Ik begrijp het gewoon niet, wie zit er nou te wachten op een smartphone met een 5.9inch scherm? Totaal niet praktisch, veel te groot, ik wil mijn telefoon gewoon met 1 hand kunnen bedienen, als ik 2 handen wil gebruiken pak ik wel een tablet.
Precies, die paar mensen hier in het topic zijn niet bepaald de maatstaf.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 23:47 schreef Catch22- het volgende:
[..]
gezien de verkopen van de Note ed is er best een markt
Mensen zijn nogal geneigd te denken dat als zij een apparaat niet zien zitten (te groot, te duur, te traag, te hoge resolutie, te weinig features) dat niemand het ziet zitten. Maar vaak is dat niet zo.quote:Op donderdag 16 oktober 2014 09:28 schreef Dubbeldrank het volgende:
[..]
Precies, die paar mensen hier in het topic zijn niet bepaald de maatstaf.
Met een belangrijk verschil, de Note heeft functies die gebruik maken van het grote schermquote:Op woensdag 15 oktober 2014 23:47 schreef Catch22- het volgende:
[..]
gezien de verkopen van de Note ed is er best een markt
Je noemt nu op de SD-kaart na allemaal zaken op die niet het geval zijn.quote:Op donderdag 16 oktober 2014 10:12 schreef Soldier2000 het volgende:
Ik weet zelf ook wel dat er altijd wel een doelgroep voor is, maar die doelgroep is een heel stuk kleiner dan wat ze hadden kunnen bereiken.
Ik vind het hele idee erachter nogal bagger: 'kijk het kan nog groter, jullie kunnen nog best telefoons gaan aanbieden met een nog groter scherm om je te onderscheiden van de concurrent, en om simpelweg nog een nieuwe flagship te kunnen neerzetten'. Terwijl de gemiddelde consument klaagt over hele andere zaken wat betreft smartphones. Bij een flagship zijn er altijd weer puntjes waardoor de flagship het net niet is, een camera die beter kan, een accu die te snel leeg is, een behuizing die te snel barst, geen mogelijkheid om je telefoon uit te breiden met een SD kaart etc.
Ik doel hierbij niet op de Nexus 6.quote:Op donderdag 16 oktober 2014 12:04 schreef Dubbeldrank het volgende:
[..]
Je noemt nu op de SD-kaart na allemaal zaken op die niet het geval zijn.
Voor zover nu bekend, nee die komt er niet.quote:Op donderdag 16 oktober 2014 15:07 schreef MarokkaanseHeld het volgende:
Komt er ook een kleinere variant van de Nexus 6?
Eerlijk, zou jij ook een kleinere variant van de N6 gekozen hebben?quote:Op donderdag 16 oktober 2014 15:09 schreef IkWilbert het volgende:
[..]
Voor zover nu bekend, nee die komt er niet.
Ja, twijfel om voor de Moto x 2014 of N5 te gaan.quote:Op donderdag 16 oktober 2014 15:10 schreef MarokkaanseHeld het volgende:
[..]
Eerlijk, zou jij ook een kleinere variant van de N6 gekozen hebben?
Dat is de 5. Together, not the samequote:Op donderdag 16 oktober 2014 15:07 schreef MarokkaanseHeld het volgende:
Komt er ook een kleinere variant van de Nexus 6?
3 inch is ongeveer 7,5 centimeter diagonaal, klopt wel hoor. Ook rekening houdend dat de tablet een veel grotere zwarte rand om het scherm heeft dan de telefoon, daarnaast is de beeldverhouding ook verschillend.quote:Op vrijdag 17 oktober 2014 13:08 schreef speknek het volgende:
[ afbeelding ]
Is dit een bewerkte foto? Het verschil tussen 6 en 9" zou toch veel kleiner moeten zijn?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |