Alles anders dan bv tast het laagje in de darmen aan, wat bv weer aanlegt. Babies hebben een "gatenpatroon" in de darmen, waarom weet ik niet. Maar daar komt ook het advies vandaan dat je idealiter 6maanden exclusief bv geeft.quote:
+1 voor Lquote:Op zaterdag 18 oktober 2014 17:15 schreef Tante_Soesa het volgende:
S drinkt 1 borst per keer, duurt vaak 10-15 minuten.
ik weet niet welke compressrn je hebt maar ik heb ze allemaal gehad en met die van Natusan echt het minst (vrijwel niet, en bij andere standaart lekkage) lekproblemen!quote:Op zaterdag 18 oktober 2014 21:44 schreef Hilmo het volgende:
Oke bedankt voor de tips!Ervaring met zo'n lekschaal is er dus niet (of van die plastic compressen die het ook tegen houden)? Ik heb net geoefend zittend met aan de andere borst zo'n klein flesje, steunend op R zijn beentjes met een spuugdoekje eronder. Tot ik ergens van schrok en het flesje zo omdonderde op de bank
![]()
Maar op zich werkt dat zittend wel en dan kan ik beter vaker tussendoor even legen in een ander ding.
Ik ga de deurbeltechniek even googlen en dan uitproberen en handdoeken neem ik ook mee. Ik moet eigenlijk iets kunnen vastknopen of inderdaad toch in de bh proppen.
Welke kolf heb je? Wat zijn de omstandigheden waarin je kolft? Op welk moment tussen de voedingen kolf je? Enig idee hoeveel tsr's je hebt?quote:Op zaterdag 18 oktober 2014 23:24 schreef Sugarsnap het volgende:
Ik draag 's nachts zo'n nep a-bra van action, met pads erin. Ik heb het liefste de pads van Hema.
G.ijs drinkt ong 5-10 per borst, 2 borsten per voeding.
Heeft er iemand nog tips om mijn kolfproductie te verhogen? Ik ben nooit een kolfwonder geweest, ook niet tijdens de bvperiode bij E.line. Tijdens de kolfmomenten op mijn werk kon ik op z'n meest 100cc uit 2 borsten halen. Ik ben nu bezig een voorraadje aan te leggen, want vanaf 28 oktober moet ik weer werken. Maar meer dan 50 cc haal ik er echt niet uit momenteel. Mijn productie zelf is voldoende, want G.ijs groeit goed en heeft goede plas/poepluiers.
We hebben al kunstvoeding achter de hand, hij drinkt het ook, maar het liefste geef ik voldoende gekolfde melk mee.
Ik kolf met de Ardo Calypso, op dit moment thuis als G slaapt, ong anderhalf uur na een voeding. Ik krijg slechts een toeschietreflex.quote:Op zondag 19 oktober 2014 09:20 schreef WupWup het volgende:
[..]
Welke kolf heb je? Wat zijn de omstandigheden waarin je kolft? Op welk moment tussen de voedingen kolf je? Enig idee hoeveel tsr's je hebt?
ja, zou het? En dan uit de andere of uit dezelfde borst als waar ze uit heeft gedronken?quote:Op zondag 19 oktober 2014 10:17 schreef Franny_G het volgende:
Dat is al een goede opbrengst, SQ, uit 1 borst. Ik denk zelf, maar misschien heb ik het mis, dat het nog beter gaat als je direct na de voeding kolft.
Ik zou denken van niet, omdat die borst dan toch net is leeg gedronken?quote:Op zondag 19 oktober 2014 10:17 schreef Franny_G het volgende:
Dat is al een goede opbrengst, SQ, uit 1 borst. Ik denk zelf, maar misschien heb ik het mis, dat het nog beter gaat als je direct na de voeding kolft.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |