Ze zijn in de afgelopen 6 jaar echt al wel in Nederland geweest hoor.quote:Op maandag 13 oktober 2014 18:02 schreef losingmymind het volgende:
Ik denk niet dat dit binnen 24 uur is uitverkocht, toch? Ik kan namelijk pas zaterdag rond 14:00 bestellen. Zit echt al 6 jaar te wachten op een Slipknot gig in Nederland
Mensen zoals jij verdienen opgelicht te worden.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 09:59 schreef Mormor het volgende:
Ah gelukkig, keek hier http://www.tickets4u.nl/p(...)Amsterdam/11436.html
Sneuneusquote:Op dinsdag 14 oktober 2014 10:48 schreef RoW_0 het volgende:
[..]
Mensen zoals jij verdienen opgelicht te worden.
Kan je die code dan ergens invoeren bij ticketmaster? Ik dacht dat het vandaag om 09:00 al kon maar zie nergens waar je die code moet invoeren.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 13:50 schreef Hoogstaande het volgende:
Morgen pre-sale voor outside the nine members
Ja zou moeten, maar het kan echt morgen pas. Staat in de emailquote:Op dinsdag 14 oktober 2014 16:09 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
Kan je die code dan ergens invoeren bij ticketmaster? Ik dacht dat het vandaag om 09:00 al kon maar zie nergens waar je die code moet invoeren.
Ben je echt fanclublid of had je je ook ingeschreven op de website.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 16:12 schreef Hoogstaande het volgende:
[..]
Ja zou moeten, maar het kan echt morgen pas. Staat in de email
Verwacht dat ie dus vanaf morgen open gaat.
Eerst kreeg ik een foutmelding bij het invoeren van de code, en nu zijn ze offline voor onderhoud.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 10:36 schreef Hoogstaande het volgende:
Ik ben Outside the Nine-lid, dus volgens mij echt fanclub lid. Lang geleden ooit gedaan.
Ticketmaster is offline
Ik maar 1 keer, rest klote. Bij laatste keer Rammstein was ik er in 1 keer door om 10:00 terwijl sommige mensen drie kwartier op die site liepen te klote om uiteindelijk met lege handen te staanquote:Op woensdag 15 oktober 2014 10:56 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
Eerst kreeg ik een foutmelding bij het invoeren van de code, en nu zijn ze offline voor onderhoud.![]()
![]()
Ik kan mij niet 1 prettige ervaring herinneren met online tickets kopen.
Herinner me er niet aan.quote:Op woensdag 15 oktober 2014 11:04 schreef Hoogstaande het volgende:
[..]
Ik maar 1 keer, rest klote. Bij laatste keer Rammstein was ik er in 1 keer door om 10:00 terwijl sommige mensen drie kwartier op die site liepen te klote om uiteindelijk met lege handen te staan![]()
quote:
quote:
Ga naar:quote:
Zojuist gedaan. Dankjewel!quote:Op woensdag 15 oktober 2014 11:55 schreef Hoogstaande het volgende:
Kaartje in de pocket
[..]
[..]
[..]
Ga naar:
http://www.bandsintown.co(...)9&seller_type=custom
en voer dan de code OT9EUROPE in bij Ticketmaster
dat was echt een heerlijk concertquote:Op woensdag 15 oktober 2014 13:38 schreef Hoogstaande het volgende:
Zou mooi zijn. Korn paar maanden terug nog in Eindhoven gezien en ging nog helemaal los.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |