je kunt hokjes aanvinken, toch? Ik heb net NL en India vergeleken, en snap wel waarom india veel beter scoort...quote:Op maandag 27 oktober 2014 15:45 schreef devzero het volgende:
[..]
Op de http://www.expatexplorer.hsbc.com/ pagina kun je aangeven wat wel/niet belangrijk is voor een persoonlijke ranking en raising children is 1 category. Helaas kun je geen prioriteiten zetten en alleen wel/niet belangrijk.
Uh ja, ik heb jaren lang gereisd en ben op enorm veel plekken geweest. Wat ik van India gezien heb vond ik niks, en het was duidelijk mijn minst favoriete plek in Azië.quote:Op maandag 27 oktober 2014 15:44 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
ben je wel eens in India geweest?
Goed punt. Maar moet iedere "rijke" expat "de grote man uithangen"?quote:Op maandag 27 oktober 2014 15:42 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
En de titel van het artikel "Best places in the world to be a rich foreigner". Dutchko snapt dus precies waar het artikel over gaat!![]()
Dan hoef ik hier maar 35 km verderop te gaan en ik kom in klein Indie.quote:Op maandag 27 oktober 2014 15:44 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
ben je wel eens in India geweest?
Leg uit.quote:Op maandag 27 oktober 2014 15:46 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
je kunt hokjes aanvinken, toch? Ik heb net NL en India vergeleken, en snap wel waarom india veel beter scoort...
Nee, liever niet. Ik was ook redelijk sarcastisch.quote:Op maandag 27 oktober 2014 15:49 schreef devzero het volgende:
[..]
Goed punt. Maar moet iedere "rijke" expat "de grote man uithangen"?
Ja, maar het zou helemaal mooi zijn (en een stuk onoverzichtelijker) als je gewichten aan bepaalde categorien kunt hangen. Bijvoorbeeld "quality of childcare" hoog, "learn the local language" middel.quote:Op maandag 27 oktober 2014 15:46 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
je kunt hokjes aanvinken, toch? Ik heb net NL en India vergeleken, en snap wel waarom india veel beter scoort...
http://www.expatexplorer.hsbc.com/#/country/Netherlands/Indiaquote:
Dit "onderzoek" neemt dan ook alleen maar het sociale aspect mee, waar is de criminaliteit? Verhuizen naar west detroit zou dan net zo veilig zijn als naar Wassenaar. Daarom zeg ik alleen maar dat je niet zo makkelijk naar zo'n poll kan kijken, er is niets wetenschappelijk onderbouwd eraan! Maarja wat verwacht je van HSBC, grootste pauperbank waar ik zaken mee gedaan heb.quote:Op maandag 27 oktober 2014 15:50 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
Nee, liever niet. Ik was ook redelijk sarcastisch.
Ik raak een beetje gefrustreerd van de narrow-minded, hokjes geest die hier veel in het topic heerst. Ik dacht altijd dat mensen die uit Nederland vertrokken wel een beetje ruim-denkend waren, maar gezien dit topic valt het tegen. Iedereen in India wordt verkracht en woont in houten hokjes, elke expat hangt de grote man uit, etc.
Anyway, ik heb een mopper-maandag. Het is hier al sinds 2 weken grijs en grauw, en mijn humeur is net als het weer....
Welke rijke expat gaat nou dan ook in Detroit wonen? En zelfs (of juist) in een land als India kun je ongetwijfeld ook wel in een of andere beveiligde compound gaan wonen waar je niks van de ellende en criminaliteit van arme mensen tegenkomt.quote:Op maandag 27 oktober 2014 15:55 schreef rogier21 het volgende:
[..]
Dit "onderzoek" neemt dan ook alleen maar het sociale aspect mee, waar is de criminaliteit? Verhuizen naar west detroit zou dan net zo veilig zijn als naar Wassenaar.
Dan mis je dus het punt.quote:Op maandag 27 oktober 2014 15:52 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
http://www.expatexplorer.hsbc.com/#/country/Netherlands/India
lekker eten, interessante cultuur, reizen in het binnenland. Goede healthcare aanwezig als je het geld hebt (wat je hebt als rijke expat).
Ik zou niet permanent in India willen wonen, trouwens. Was er in het voorjaar een maand, en vond het een erg interessant land (wat ik gezien heb, vooral het Noord-Oosten, op de grens met Bangladesh), maar als expat voor 1 of 2 jaar, ja graag. Leuk avontuur!
Dat staat ook gewoon in de titel hoor, weinig verder dan de neus lang is kijken aan. En kijkende naar belastingen, opportuniteiten, en levensstandaard wanneer je wat meer te bommen hebt dan de gemiddelde man, is er helemaal niets vreemd aan dat lijstje.quote:Op maandag 27 oktober 2014 15:02 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Dat is dus jouw probleem, je kijkt niet verder dan je neus lang is.
Dit is geen lijstje van de gewone man, zoals jij en ik , maar voor de rijke expat die in dit soort landen de grote man gaat uithangen.
Geen wonder dat Nederland lager staat want daar hoef je de grote man niet uit te hangen. Dat is namelijk niet nodig
Expatrie gaat normaliter niet om permanente bewoning. Overigens zijn dat soort landen nog steeds een hemel op aarde, zolang je maar veel meer te besteden hebt dan gemiddeld.quote:Op maandag 27 oktober 2014 15:59 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Dan mis je dus het punt.
Het gaat om permanente bewoning.
Het gaat niet om een jaartje de "vrolijke toerist" uit te hangen.
Dan is elk land "geweldig".
In veel van dit gevallen zijn het rijke expats die in dit soort landen snel "vrienden' maken omdat ze vele malen meer geld hebben dan de gemiddelde bevolking.
Doet mij een beetje denken aan de Mercedes Turken in Nederland die in het begin van de jaren 90 naar Nederland kwamen en op de foto gingen met een huur Mercedes om te laten zien "hoe goed" ze het hadden.
Als al dit soort bagger polls moet geloven dan is het in Liberia ook een paradijs....
Hoe zit het in Bulgarije met het vrienden (en meer?) maken met de lokale bevolking?quote:Op maandag 27 oktober 2014 17:12 schreef Dven het volgende:
[..]
Al moet Bulgarije in mijn opinie natuurlijk steevast op 1 staan.
Ik denk dat wanneer je hier als toerist komt, het land erg gesloten kan lijken. Beetje schaamte omdat het eens zo bloeiende land is vervallen tot een in de marge acterende natie. En omdat toeristen hier helaas niet komen voor de rijke historie, prachtige natuur en aansprekende cultuur maar eerder voor goedkoop eten, zuipen en overnachten in combinatie met een fijn klimaat, mooie vrouwen etc. etc.quote:Op maandag 27 oktober 2014 17:13 schreef Igen het volgende:
[..]
Hoe zit het in Bulgarije met het vrienden (en meer?) maken met de lokale bevolking?
Je hebt het nu gewoon over elk land behalve Nederland, Duitsland en wat er in de buurt ligt. Zo'n beetje alle landen waar de welvaart minder is heb je dit.quote:Op maandag 27 oktober 2014 17:23 schreef Dven het volgende:
Kan natuurlijk aan mij liggen. Maar wat mij betref zei het wel iets.
Verreweg de meerderheid voldoet gelukkig wel aan jouw verwachting, maar er lopen er altijd een paar tussendoor .....quote:Op maandag 27 oktober 2014 15:50 schreef Jagärtrut het volgende:
(...)
Ik raak een beetje gefrustreerd van de narrow-minded, hokjes geest die hier veel in het topic heerst. Ik dacht altijd dat mensen die uit Nederland vertrokken wel een beetje ruim-denkend waren, maar gezien dit topic valt het tegen. (...)
Niet mee eens. Ik heb in landen geleefd waar die verhouding andersom was. Dit is geen sterk antwoord.quote:Op maandag 27 oktober 2014 19:29 schreef rogier21 het volgende:
[..]
Je hebt het nu gewoon over elk land behalve Nederland, Duitsland en wat er in de buurt ligt. Zo'n beetje alle landen waar de welvaart minder is heb je dit.
In Oost-Azie houden ze zelfs logboeken bij met wie wat gegeven heeft op trouwfeesten. Als je een vriendin van daar hebt is trouwen bijna verplicht alleen al om datquote:Op dinsdag 28 oktober 2014 00:13 schreef Igen het volgende:
Je hebt ook mensen voor wie gunsten, bezoekjes etc. over en weer altijd in evenwicht moeten zijn. En culturen waarin heel veel interacties op die manier plaatsvinden. Maar echte vriendschap werkt natuurlijk niet zo.
Tja als je als expat naar Nederland gaat met een bepaald salaris of je gaat naar China dan kan je natuurlijk meer doen in China dan in Nederland.quote:Op maandag 27 oktober 2014 19:29 schreef rogier21 het volgende:
[..]
Je hebt het nu gewoon over elk land behalve Nederland, Duitsland en wat er in de buurt ligt. Zo'n beetje alle landen waar de welvaart minder is heb je dit.
52% tegen 48% veel plezier met de polarisatiequote:Op maandag 27 oktober 2014 21:36 schreef qwerty_x het volgende:
[..]
Verreweg de meerderheid voldoet gelukkig wel aan jouw verwachting, maar er lopen er altijd een paar tussendoor .....
Flipsen, heb jij toevallig een 10-stappenplan bij de hand "hoe overleef ik Cristina". Na de verkiezingen hier gisteren zou dat erg van pas kunnen komen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |