FOK!forum / Mededelingen / Strenger anti-warez beleid in Digital Corner (DIG)
Cynix ®maandag 28 oktober 2002 @ 21:43
Het gebeurt steeds vaker dat er 'warez' wordt aangeboden of gevraagd via Fok! en dat is niet de bedoeling. Ook lijkt het steeds gewoner te worden om te adviseren dat je iets met een filesharingsprogramma kunt downloaden ipv het te kopen in de winkel. Hier willen we iets aan doen.

Daarom hebben we onze policy wat warez betreft iets aangescherpt en zullen actiever gaan moderen met dit soort zaken. Discussieėren over algemene zaken blijft gewoon mogelijk, maar het is absoluut niet de bedoeling om te vragen naar illegale software of het aan te bieden/linken/verwijzen, via welk medium dan ook.

De DIG-policy vindt je hier: Digital Corner - Rules & Regulations. Wil je reageren op deze kwestie dan hebben we hier een topic voor je geopend waarin je je vragen en opmerkingen kwijt kunt