Ha ha hahahaquote:Op dinsdag 7 oktober 2014 15:56 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
[..]
Ww betaal je zelf voor. Dus het is een sigaar uit eigen doos.
Uiteindelijk zijn het allemaal keuzes.quote:Op dinsdag 7 oktober 2014 16:14 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Alsof mensen voor hun lol werkloos worden. Die buffer hebben ze waarschijnlijk sowieso wel nodig.
Misschien moet je je even inlezenquote:Op dinsdag 7 oktober 2014 16:28 schreef utrecht1970 het volgende:
[..]
Uiteindelijk zijn het allemaal keuzes.
Als je samen met je partner een hypotheek op 2 inkomens afsluit, heb je een probleem als 1 van beiden zijn baan verliest. Als je kleiner woont en je neemt op 1 inkomen een hypotheek, dan houd je nog geld over als 1 van beide zijn baan verliest.
Ik snap werkelijk niet waarom de overheid 70% van het laatst betaalde salaris moet betalen bij werkloosheid. Laat ze een basis bedrag geven en als mensen meer verdienen kunnen ze zelf reserves opbouwen voor slechtere tijden.
Dat is iets anders dan vinden dat er basisbedrag zou moeten zijn, maar soit.quote:Op dinsdag 7 oktober 2014 16:35 schreef utrecht1970 het volgende:
Ben ik mee bekend, maar mag van mij dus nog wel lager.....
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |