Er was eens een dag dat we begonnen met
ons huis te verbouwen. Dat duurde nogal lang en werd een lange reeks.

Ik geloof niet dat we dag ooit hebben bereikt waarop we écht konden zeggen 'het is af', maar het was best heel mooi geworden en leefbaar.
Maar ja, niets zo veranderlijk als de wensen van een vrouw, en dus besloot ik enige tijd terug dat ik dit dorp wel zat was en wat meer reuring wilde, naar de stad! Toen ik eindelijk een baan vond in Utrecht, gingen we dan ook rustig eens kijken om daarnaartoe te verhuizen.
Eisen:
- er qua ruimte in huis niet op achteruit gaan
- GEEN KLUSHUIS OMG ALSJEBLIEFT NIET
- Meneer wilde graag nieuwbouw want ohhh de heerlijkheid van niets hoeven klussen en alles van tevoren zelf bedenken, en dat sprak me ook wel aan.
- leuke omgeving, ook voor de kindjes.
Ik riep héél lang dat ik nooit in Leidsche Rijn wilde wonen, maar toen gingen ze huizen bouwen op een plek die zo'n beetje op de A2 staat, waarbij je sneller naar de Neude fietst dan naar hartje Vleuten, en dat waren wel erg toffe huizen. Dus ingeschreven. En uitgeloot want mega veel interesse.... En toen ineens toch weer ingeloot want er had iemand afgehaakt.
Omdat we 'late' kopers zijn - de meesten hebben al een jaar geleden getekend, wij pas net - moest alles in sneltreinvaart geregeld. Opties, van uitbouw tot wandcontactdozen, moesten meteen doorgegeven worden. Uuuuhhh argh! Maar ook dat is gelukt.
Gisteren hebben we, een dag voor het op funda zou komen, ons huis meteen maar verkocht

aan iemand die als geweldige voorwaarde aanbood dat we erin mogen blijven wonen totdat ons nieuwe huis opgeleverd wordt. Jeuj!
Dus, nu nog 'even' aktes tekenen en langs de notaris enzo en dan is het allemaal officieel en mag de champagne open.
Cue the hours of Pinterest. Ik heb geen flauw idee hoe we dit huis gaan inrichten. We hebben geen spaargeld en maar een beperkt budget meegefinancierd voor de inrichting (ik wilde het topic Ons Nieuwbouwhuis on a Budget noemen, maar
dat mocht niet van mignonne iets hield me tegen

)
Dus ook al duurt het nog een eeuwigheid voordat het opgeleverd gaat worden, ik ben blij dat ik me na de stress van huis-opgeruimd-en-in-de-verkoop en heelsnel-alle-opties-bedenken kan richten op dingen als 'hoe wil ik de kinderkamers ingericht' en 'wie slaapt waar'.
Te veel tekst!
Dus plaatjes.
![20141004_213639.jpg]()
Begane grond, met uitbouw.
![20141004_213647.jpg]()
Eerste verdieping, allemaal redelijk standaard en boring volgens mij. We gaan er wel een bad in stoppen (maar doen dat zelf omdat het als meerwerkoptie een whopping 2900 euro kostte, wtf)
![20141004_213619.jpg]()
Zolder. De slaapkamer heeft een plafond van 4,5 m hoog

Daar wil ik wat leuks mee doen. Maar weet nog niet wat (ik weet ook nog niet of wij daar gaan slapen of een vd kinderen of dat het een speelkamer wordt)
Voorgevelplaatje:
![071281600_1382537258.jpg]()
Wij krijgen zo'n gevel als je links kunt zien.
So ehm. That's all folks, want meer weet ik even niet

Ik ga me hier de komende maanden wel mee vermaken....