Ik ken meer van die mensen....quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 23:20 schreef Kandijfijn het volgende:
[..]
Vroeger was ik nog wel zo, zo weigerde ik huur en zorgtoeslag omdat ik het niet strikt noodzakelijk vond ik ging niet de WW in omdat ik genoeg spaargeld had en alweer nieuw werk gevonden wat paar weken later begon.
Tegenwoordig weet ik dat ik ruimschoots een netto-betaler ben dus elke cent elk dubbeltje wat ik eruit kan drukken zie ik als korting op mijn belasting.
Dat is in deze situatie ook zo hoorquote:Op zaterdag 4 oktober 2014 23:19 schreef Igen het volgende:
[..]
In het voorstel van de OP dient de uitkering slechts tot aanvulling. Hoe meer je verdient, hoe minder aanvulling je krijgt.
Dan wordt de vraag dus wat beter is: de concurrent een beetje financieren zodat hij wat onderneemt, wat misschien wel beter uitpakt dan een zero-sum-game, of hem nog veel meer financieren zodat hij werkloos thuis kan blijven zitten?
EN dan houdt die er weer mee op.... om weer in de bijstand te zittenquote:Op zaterdag 4 oktober 2014 23:22 schreef Kandijfijn het volgende:
Maar maximale periode van X jaar zal binnenkort wel afgelopen zijn.
Geen flauw idee, ik werk ook teringvroeg (ontbijtdienst) of tot heel laat.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 23:24 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
EN dan houdt die er weer mee op....
Is zijn zaak trouwens wel op tijd open elke dag?
Mij lijkt dat hoe minder uitkeringen worden betaald, hoe beter het is. Als die vriend van jou het iets moeilijker krijgt, maar de overheid is netto minder geld kwijt, dan lijkt me dat de te verkiezen situatie. Het is al helemaal niet de taak van de overheid om extra geld uit te trekken om werkloosheid te subsidiëren en daarmee anderen van concurrentie te vrijwaren.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 23:22 schreef Kandijfijn het volgende:
[..]
Dat is in deze situatie ook zo hoor, ik ging daar even aan voorbij. Maar het veranderd de zaak weinig. Zijn concurrent is eigenlijk niet draagkrachtig genoeg te overleven en krijgt dus aanvulling via het UWV. Indirect betaald door zijn buurman (mijn vriend).
Maar maximale periode van X jaar zal binnenkort wel afgelopen zijn.
De overheid creëert hier een situatie waar ze beide mogelijk over de kop gaan. Waar de goede ondernemers concurrentie krijgen van gesponsorde ondernemers.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 23:29 schreef Igen het volgende:
[..]
Mij lijkt dat hoe minder uitkeringen worden betaald, hoe beter het is. Als die vriend van jou het iets moeilijker krijgt, maar de overheid is netto minder geld kwijt, dan lijkt me dat de te verkiezen situatie. Het is al helemaal niet de taak van de overheid om extra geld uit te trekken om werkloosheid te subsidiëren en daarmee anderen van concurrentie te vrijwaren.
Zo. En nu moet ik zelf werken.
Ben je hier een troll?quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 23:29 schreef Igen het volgende:
[..]
Mij lijkt dat hoe minder uitkeringen worden betaald, hoe beter het is. Als die vriend van jou het iets moeilijker krijgt, maar de overheid is netto minder geld kwijt, dan lijkt me dat de te verkiezen situatie. Het is al helemaal niet de taak van de overheid om extra geld uit te trekken om werkloosheid te subsidiëren en daarmee anderen van concurrentie te vrijwaren.
Zo. En nu moet ik zelf werken.
quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 23:00 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Ja maar die werklozen mogen toch ook wel een kans krijgen?![]()
Citaat van de faalpolitici Kleinsma![]()
Klopt toch gewoon is toch normaal dat die man zijn uitkering mag houden en een goede lening krijgtquote:Op zaterdag 4 oktober 2014 23:10 schreef Kandijfijn het volgende:
[..]
Ik heb nog een mooi praktijkvoorbeeld hierbij. Een goede vriend van mij is vijf/zes jaar geleden een kroeg begonnen. Hartstikke leuk ding heeft de eerste drie jaar overleeft (meerderheid gaat de fles op). En boert nog steeds leuk en werkt er ook naar. Deze kroeg was volledig gefinancierd vanuit eigen spaargeld en geld uit de familie.
Nu heeft die een concurrent gekregen naast zijn pand geen enkel probleem concurrentie hoort erbij zal je denken. Deze ondernemer heeft echter een zeer voordelige lening gekregen (huurt een pand wat een bank nimmer zou financieren voor dergelijk bedrag), en werkt al twee jaar met behoud van uitkering.
Goede vriend van mij financiert dus letterlijk zijn concurrent die een deel van zijn omzet inpikt. Wat klopt er hier precies niet?
Ik kom letterlijk nergens in aanmerking voor behalve dus zorgtoeslag die ga ik dus binnenkort aanvragen word eens tijd.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 23:22 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Ik ken meer van die mensen....
Ik pak alles wat er te pakken is.
Ik ben alleenverdiener met gezin en partner (die dus niet werkt) en werk minder dan 40 uur omdat ik graag bij mijn gezin ben. Daardoor krijg ik allerlei toeslagen, aanrechtsubsidies en heb HRA, waardoor ik nog meer toeslagen krijg en ik kan prima rondkomen omdat ik in een goedkoop huis woon
Nee dat is dus waarom het zo mis gaat in nederland. Je moet proberen zelf je broek op te houden en als het echt niet anders kan dan is er de verzorgingsstaat die je opvangt. Dat was de hele essentie ook. Alleen word de verzorgingsstaat dus misbruikt zoals jij doet en beschrijft.quote:Op zaterdag 4 oktober 2014 23:18 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Hij had meer gebruik moeten maken van het systeem en de mogelijkheden.
Je hoort dat vaker hoor dat mensen zich bijna dood werken om zo "onafhankelijk" te worden van de overheid en zich goed voelen dat ze geen hulp nodig hadden, terwijl hun buurman als god leeft, geen ruk doet en meer krijgt, omdat hij wel de hulp accepteert van de overheid en alles weet te vinden.
Maximaal gebruik maken van het systeem, want het is er niet voor niks, en als het mis gaat dan is het systeem ook niet aardig tegen jou.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |