Goffer Toto, wij denken eindelijk jou een beetje met succes onder je kont geschopt te hebben .... zet je wekker en bel morgenochtend zo vroeg mogelijk.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 8 oktober 2014 19:39 schreef Toto69 het volgende:
Heb gebeld, binnen 5 dagen dien ik een brief in huis te krijgen met verdere info m.b.t. data van de operatie etc.
Wauw .. gewoon ook een datumquote:Op woensdag 8 oktober 2014 19:39 schreef Toto69 het volgende:
Heb gebeld, binnen 5 dagen dien ik een brief in huis te krijgen met verdere info m.b.t. data van de operatie etc.
Ja ach, hoop moet je altijd proberen te houden. Zou alleen jammer zijn als iedereen denkt dat het 100% goed komt terwijl dat niet gegarandeerd is, dus ik blijf sceptisch, omdat ik het eerst maar eens moet ondervinden allemaal.quote:
Als het 75% goed komt, ben je alweer 75% verder dan dat je nu bent. Maar ik snap goed dat je af en toe best de kop kan laten hangen, daar moet ook ruimte voor zijn.quote:Op woensdag 8 oktober 2014 19:53 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Ja ach, hoop moet je altijd proberen te houden. Zou alleen jammer zijn als iedereen denkt dat het 100% goed komt terwijl dat niet gegarandeerd is, dus ik blijf sceptisch, omdat ik het eerst maar eens moet ondervinden allemaal.
Ja, tuurlijk, heb je gelijk in. We gaan natuurlijk voor 100%, gewoon dicht en geen last meer hebben en ook nooit meer krijgen als het even kan. Dan kan ik volgend jaar hopelijk weer eens verder werken aan m'n dromen, hoewel ik er nog niet over uit ben welke ik nou precies zou willen uitvoerenquote:Op woensdag 8 oktober 2014 19:54 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Als het 75% goed komt, ben je alweer 75% verder dan dat je nu bent. Maar ik snap goed dat je af en toe best de kop kan laten hangen, daar moet ook ruimte voor zijn.
Toot; als je niks doet, weet je zeker dat er niks verandert ......quote:Op woensdag 8 oktober 2014 19:53 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Ja ach, hoop moet je altijd proberen te houden. Zou alleen jammer zijn als iedereen denkt dat het 100% goed komt terwijl dat niet gegarandeerd is, dus ik blijf sceptisch, omdat ik het eerst maar eens moet ondervinden allemaal.
Nee dat weet ik wel, daar gaat het ook niet omquote:Op woensdag 8 oktober 2014 19:56 schreef maily het volgende:
[..]
Toot; als je niks doet, weet je zeker dat er niks verandert ......
Het enige wat wij hier kunnen doen is jou hier digitaal doorheen slepen ....
quote:
Da's ook niet zo gek denk ik, je bent nu nog niet in dat moment, dan kan je daar ook niet over nadenken of over voelen.quote:Op woensdag 8 oktober 2014 19:55 schreef Toto69 het volgende:
[..]
hoewel ik er nog niet over uit ben welke ik nou precies zou willen uitvoeren
Nee klopt, al probeer ik er best over na te denken, want het is nogal een keuze die ik zal moeten maken voor mezelf.quote:Op woensdag 8 oktober 2014 19:57 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Da's ook niet zo gek denk ik, je bent nu nog niet in dat moment, dan kan je daar ook niet over nadenken of over voelen.
Als ik jou was zou ik me proberen te beperken tot het vergaren van zoveel mogelijk opties, daar zou ik plezier uit kunnen halen, realiseren dat ik nu geen beslissing kan maken zou me enkel frustreren.quote:Op woensdag 8 oktober 2014 19:57 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Nee klopt, al probeer ik er best over na te denken, want het is nogal een keuze die ik zal moeten maken voor mezelf.
Goed punt natuurlijk, op zich zijn het drie opties. Hoewel twee ervan combineerbaar zijn eventueel.quote:Op woensdag 8 oktober 2014 19:58 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Als ik jou was zou ik me proberen te beperken tot het vergaren van zoveel mogelijk opties, daar zou ik plezier uit kunnen halen, realiseren dat ik nu geen beslissing kan maken zou me enkel frustreren.
Na de operatie heb je in ieder geval wel even de tijd om er over na te denken neem ik aan, hehe.quote:Op woensdag 8 oktober 2014 19:58 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Goed punt natuurlijk, op zich zijn het drie opties. Hoewel twee ervan combineerbaar zijn eventueel.
Daar ga ik wel vanuit. Al had de keuze een stuk makkelijker kunnen zijn als alles volgens plan was verlopen, op zich. Want de opties zijn geen geheim. 1. Studeren, liefst in het buitenland. 2. Werken in het buitenland (liefst UK/USA maar USA is zowat onhaalbaar) 3. Toch weer doorgaan met acteren en hopen op een echte doorbraak. Als die commercial nou was uitgezonden, was punt 3 een heel stuk dichterbij komen en een stuk mogelijker geweest, derhalve de keuze een stuk makkelijker. Maar goed, dat is latere zorg vrees ik.quote:Op woensdag 8 oktober 2014 20:01 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Na de operatie heb je in ieder geval wel even de tijd om er over na te denken neem ik aan, hehe.
Wat is er onhaalbaar aan USA?quote:Op woensdag 8 oktober 2014 20:03 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Daar ga ik wel vanuit. Al had de keuze een stuk makkelijker kunnen zijn als alles volgens plan was verlopen, op zich. Want de opties zijn geen geheim. 1. Studeren, liefst in het buitenland. 2. Werken in het buitenland (liefst UK/USA maar USA is zowat onhaalbaar) 3. Toch weer doorgaan met acteren en hopen op een echte doorbraak. Als die commercial nou was uitgezonden, was punt 3 een heel stuk dichterbij komen en een stuk mogelijker geweest, derhalve de keuze een stuk makkelijker. Maar goed, dat is latere zorg vrees ik.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |