SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: de gamertagsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De 10 geboden van dit topic:
1. Gij zult niet maveren; (zie 10)
2. Gij zult het pacehoerisme prediken;
3. Gij zult het Trapzionisme verspreiden;
4. Gij zult Rijst discrimineren;
5. Gij zult niet het blik met mongolen openen;
6. Gij zult Tobi's naaktfotos bestuderen;
7. Gij zult uw medemens met een xbox uitlachen en vernederen;
8. Gij zult zeker niet geband worden voordat 2Happy4U je waarschuwt;
9. Gij zult WEFUT.com gebruiken voor squadbuilden;
10. Gij zult niet babbelen met mods.Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.![]()
Alles verlorenHeerlijk dagje voor een rager.
Rock you in your face and stab your brain with your nosebone![]()
quote:Op maandag 29 september 2014 15:21 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Dit is jouw natte droom toch denk ik?
[ afbeelding ]Waar haal je het vandaan.
![]()
#jbgsquote:Op maandag 29 september 2014 15:26 schreef MrvanTrapZ het volgende:
Alles verlorenHeerlijk dagje voor een rager.
![]()
L1 cornersquote:Alex Pastoor:
"Een uitslag is altijd terecht, of het nou verdiend is of onverdiend"
Martin Verkerk:
''Ik bepaal of ik win of verlies. Als ik goed speel dan win ik, als ik slecht speel dan is de kans dat ik verlies aanwezig.''![]()
Vanavond maar eens proberen.quote:Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.![]()
Bij mij is het automatisme geworden doe alle voorzetten en corners met L1. Scheelt dit echt zo veel?![]()
Jij hem al gebruikt Royke?quote:Op maandag 29 september 2014 15:24 schreef Roypsv het volgende:
[..]
wat ben je toch een joker? hij vraagt gewoon iets normaals retard![]()
Misschien weer placebo, maar sinds ik L1 gebruik scoor ik veel vaker uit corners..quote:Op maandag 29 september 2014 15:28 schreef vanpers het volgende:
Bij mij is het automatisme geworden doe alle voorzetten en corners met L1. Scheelt dit echt zo veel?Alex Pastoor:
"Een uitslag is altijd terecht, of het nou verdiend is of onverdiend"
Martin Verkerk:
''Ik bepaal of ik win of verlies. Als ik goed speel dan win ik, als ik slecht speel dan is de kans dat ik verlies aanwezig.''![]()
Als ik het zonder doe dan komen ze bij mn winger terecht. Ook als ik maar kort druk.quote:Op maandag 29 september 2014 15:28 schreef vanpers het volgende:
Bij mij is het automatisme geworden doe alle voorzetten en corners met L1. Scheelt dit echt zo veel?![]()
Ik gebruikte dat altijd op Fifa 14, vroege voorzetten werkte daar goed.quote:Op maandag 29 september 2014 15:29 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Misschien weer placebo, maar sinds ik L1 gebruik scoor ik veel vaker uit corners..
Maar nu is het R.I.P headers![]()
Robben speelde voor mij kut... Near post is OP en Robben heeft *2 weak.. dus je moet altijd naar binnen. Makkelijk te verdedigen.quote:Op maandag 29 september 2014 15:29 schreef Roypsv het volgende:
[..]
nee man, heb er de coins en het team niet voor. Heb wel Robben die speelt wel fijn :p![]()
![]()
Dit is de leven en ik weet dat dit de leven is. En ik weet niet of het nog lang duurt. Maar zolang het er nog even is, geniet ik ervan.
Elke dag![]()
klopt maar icm mijn skillmoves is het dus ONMOGELIjKquote:Op maandag 29 september 2014 15:30 schreef Grandesco het volgende:
[..]
Robben speelde voor mij kut... Near post is OP en Robben heeft *2 weak.. dus je moet altijd naar binnen. Makkelijk te verdedigen.![]()
![]()
Koop hem anders wel gewoon zo duur is hij ook weer niet.quote:Op maandag 29 september 2014 15:29 schreef Roypsv het volgende:
[..]
nee man, heb er de coins en het team niet voor. Heb wel Robben die speelt wel fijn :p![]()
zal vast wel chill spelenquote:Op maandag 29 september 2014 15:31 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Koop hem anders wel gewoon zo duur is hij ook weer niet.![]()
Robben op H2H vind ik fijner dan Ronaldo maar zal wel liggen aan dat ik robben heel jaar gebruikte en altijd 2 op 1 liep met hem.![]()
had jij niet 1.5 miljoen coins gekregen van EA?quote:Op maandag 29 september 2014 15:32 schreef MemphisPSV het volgende:
Robben op H2H vind ik fijner dan Ronaldo maar zal wel liggen aan dat ik robben heel jaar gebruikte en altijd 2 op 1 liep met hem.![]()
ja maar op fut 14 , heb t nu over H2H in 15 sjaakie.quote:Op maandag 29 september 2014 15:33 schreef Roypsv het volgende:
[..]
had jij niet 1.5 miljoen coins gekregen van EA?
Jij zat toch in Pink chapter van PSV ?![]()
Mij ook, zal er geen team mee maken. Maar is toch wel een apart dat die nou niet snel weggekocht wordenquote:
Dit is de leven en ik weet dat dit de leven is. En ik weet niet of het nog lang duurt. Maar zolang het er nog even is, geniet ik ervan.
Elke dag![]()
Komt omdat AB'ers niet werken hequote:Op maandag 29 september 2014 15:34 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
Mij ook, zal er geen team mee maken. Maar is toch wel een apart dat die nou niet snel weggekocht worden![]()
Zit ook niet onder de discard value. Maar de verkoper zou meer coins krijgen als hij hem zou discarden door de taxquote:Op maandag 29 september 2014 15:34 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
Mij ook, zal er geen team mee maken. Maar is toch wel een apart dat die nou niet snel weggekocht worden![]()
![]()
![]()
![]()
Godver het is ook precies wat ik dacht dat het was.
Rock you in your face and stab your brain with your nosebone![]()
wat is dat? Ik kijk PSV alleen op tvquote:Op maandag 29 september 2014 15:33 schreef MemphisPSV het volgende:
[..]
ja maar op fut 14 , heb t nu over H2H in 15 sjaakie.
Jij zat toch in Pink chapter van PSV ?
Ben jij een gekke hooligan van vak OOST dan ?![]()
In 14 maakte ik ze ook vaak zo, vrienden van me gingen het dan ook proberen maar het lukte ze nooit. Misschien dat dat door L1 kwam omdat ik eigenlijk niet eens door had dat ik die gebruikte. Dacht altijd gewoon dat ik beter kon verdedigen dan hunquote:Op maandag 29 september 2014 15:29 schreef Kiid het volgende:
[..]
Ik gebruikte dat altijd op Fifa 14, vroege voorzetten werkte daar goed.
Maar nu is het R.I.P headers.
![]()
tuurlijkquote:Op maandag 29 september 2014 15:32 schreef MemphisPSV het volgende:
Robben op H2H vind ik fijner dan Ronaldo maar zal wel liggen aan dat ik robben heel jaar gebruikte en altijd 2 op 1 liep met hem.wat een redenatie
omdat je hem vorig jaar een jaar gebruikt heb speelt hij dit jaar weer goed
Pak de hooivorken en fakkels. Hunt him down like a dog
#FreeTrapz
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |